Nl50 FR to HS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #106
    Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

    6max ei saa ep 3bettida

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #107
      Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

      Millest sa räägid :D


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • p0l1
        Grinder
        • Jan 2011
        • 581

        #108
        Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

        Statsidest:

        EP/MP ja blindidest ei muudaks midagi.

        CO/BU winrated on nadivõitu, põhiliselt sealt su winrate kannatabki. Tegele IP spotidega rohkem.

        Turn ja river ei ole piisavalt agressiivsed esmapilgul, airiga annad kergelt alla või ei barrelda "piisavalt" semiblufe, backdoore jne - sellest ka madalamad WWSF näitajad.
        Last edited by p0l1; 04.04.14, 23:57.

        Comment

        • Tonislau
          Õpihimuline Mängur
          • Jul 2013
          • 351

          #109
          Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

          Tänud vastamast :)

          Comment

          • Tonislau
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2013
            • 351

            #110
            Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

            Märts siis oli selline nl20 ja nl10 :)



            Comment

            • Tonislau
              Õpihimuline Mängur
              • Jul 2013
              • 351

              #111
              Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

              Aprill algas :)





              Üks plaanidest feilis mis mul oli, mingi hetk limselt proovin uuesti, aga Aprillis käsil uus plaan, seni olen kenasti järginud, näis kuidas kuu lõpuni vastu pean :)

              Comment

              • Tonislau
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2013
                • 351

                #112
                Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                Aprill 2 nädal, nagu ikka :D





                Uuest nädalast oli täna üks sess mis tundus väga huvitav olevat ning ei suutnud näppe eemal hoida, tahtsin väga teada palju ma alla EV jooksen selle sessiga :) Päris imelik, polegi sellist sessi varem olnud :D

                Last edited by Tonislau; 15.04.14, 16:10.

                Comment

                • Tonislau
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jul 2013
                  • 351

                  #113
                  Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                  Aprilli 3 nädal läbi. Nädal oli päris okei kuni pühapäeva hommikuni, kui hakkas sisse sadama :S





                  Ehk on jaksu end mingi hetk kokku võtta ja õppima hakata :)

                  Comment

                  • Tonislau
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2013
                    • 351

                    #114
                    Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                    Kas keegi oskab aidata, viimasel ajal HM2 juba aeglaseks muutunud, arvan et põhjuseks on see, et millegi pärast on alumisel real koguaeg pooleli olev loading by stakes kiri.



                    ristist seda kinni panna ei saa :S

                    Comment

                    • Tonislau
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jul 2013
                      • 351

                      #115
                      Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                      Hmm siiski ei sorry, aeglane on endiselt aga kui managerile resa tegin siis kadus kiri :D
                      A rsk miks ta nii aeglane on, ostsin uue pilli et ehk kiirem a hui :D

                      Comment

                      • Tonislau
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jul 2013
                        • 351

                        #116
                        Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                        Aprill paras koogel moogel, aga uus tuba uued tuuled :)





                        Tänu boonustele jäi kuu natuke plussi :)

                        Comment

                        • widescreen
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 579

                          #117
                          Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                          Algselt postitas Tonislau Vaata postitust
                          Hmm siiski ei sorry, aeglane on endiselt aga kui managerile resa tegin siis kadus kiri :D
                          A rsk miks ta nii aeglane on, ostsin uue pilli et ehk kiirem a hui :D
                          Kõik kurdavad lagi üle.. sama siin...

                          Comment

                          • Tonislau
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jul 2013
                            • 351

                            #118
                            Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                            Mai 1 nädal:

                            Kuna $ tuba ja roll vahepeal nats kosus siis sai shotitud nl50 $ mis halva jooksuga kiirelt otsa sai, tinistan nl30 edasi ja siis mingi hetk uuesti :)





                            Mai 2 nädal:

                            Nl30 otsustas mu vastu vägivalda kasutada :D



                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #119
                              Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                              kas tõesti rakeback tasandab ja ületab kõik need miinused?

                              Comment

                              • Rens-
                                Jube Noob
                                • May 2014
                                • 112

                                #120
                                Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                                Suht huvitavad giraafid jah, aga keep going :) Peaasi, et motti on. :D

                                Comment

                                Working...