Nl50 FR to HS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tonislau
    Õpihimuline Mängur
    • Jul 2013
    • 351

    #76
    Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

    Veebruari esimene väga lühike nädal läbi !
    Päris veidraks muutnud see värk, ise olen hullult rahul enamus ajast oma mänguga just peale viimast mängu muutmist. Eneskindusl 100% ja alati enne graafi vaatamist olen jumala kindel, et kohe viskab silme ette korraliku profiti.

    Reaalsus aga on selline:



    graafiliselt:



    Hetkel olen enam kui kindel, et lihtsalt on mingi halb periood käsil, kuna tunnen, et teen tõesti head mängu :)

    Comment

    • Tonislau
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2013
      • 351

      #77
      Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

      Statsid siis sellised, 3 ja enam mängijaga oli VPIP/PFR 22.8/18
      Ise ülimalt rahul :)




      Tunne oli muidugi taas et 10+ BI graafik üleval pool joont aga paraku sedapsi, eks leian vaikselt oma mängu seal 20-nes.
      Ilmselt olen ainuke kes märkab kuskil 10K käest alates, et olen hakand leidma kõikvõimalike väikseid spotte kus pot maha võtta enda kasuks :)
      Olgugi et profit mingi 0.6BI miinuses siis olen endiselt rahul ja usun et uus nädal tuleb juba hea :D

      Last edited by Tonislau; 10.02.14, 06:13.

      Comment

      • Tonislau
        Õpihimuline Mängur
        • Jul 2013
        • 351

        #78
        Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

        3 nädal läbi ja tulemused sellised, WR on hea aga ootasin jälle midagi enamat :D

        Stats:



        Graaf:



        Homme analüüsi päev, kuid kerge pilk käis sesside graafil peal ja tuli meelde, et olid mõned päris nõmeda jooksuga sessid :)
        Btw mul on mingi imelik komme, ma kas jooksen EV joonega BE või siis üle selle, ilmselt kogu ajaloo jooksul olen üleval EV joont.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #79
          Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

          Tundub, et me sinuga sarnaselt vloüümivaesed, mul ka natuke üle 8K käe see kuu aga tuklemus kahjuks BE

          Gl!

          Comment

          • Tonislau
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2013
            • 351

            #80
            Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Tundub, et me sinuga sarnaselt vloüümivaesed, mul ka natuke üle 8K käe see kuu aga tuklemus kahjuks BE

            Gl!
            Hetkel kusjuures väga üle 10K ei üritagi grindida, kuna ei taha end läbi põletada, Märtsist aga elu muutub lahedaks siis tekib AEG :)

            Edu sullegi
            Last edited by Tonislau; 17.02.14, 11:26.

            Comment

            • Tonislau
              Õpihimuline Mängur
              • Jul 2013
              • 351

              #81
              Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

              Järjekordne nädal läbi, hakkab üsna närvi ajama juba see sikk-sakk BE joone peal, ei saa aru milles asi, sesse vaatan graafikuna siis seal kah mingi hetk kui 300 kätt grinditud on +5BI ja sess lõppeb kuskil 700 käe peal on +1BI v koguni miinus. Samas sesside aeg olen tundnud kuidas jookseb hästi ja siis mingi moment hakkab sisse pilduma neid KK vs AA, AK vs AA/KK jne ja päris kiirelt olen BE, graafikuid nädala sees endiselt ei vaata :(

              Nädala statsid( läksid veits lappama, aga seal hulgas oli ka 1500 kätt HU):



              Graafik:



              Ja kuu tulemus hetkel:



              Peaksin väga tõsiselt hakkama vist kuskiltpoolt midagi otsima. Ei viitsi siin aasta aega kah nl20 RB pro olla :(

              Comment

              • Tonislau
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2013
                • 351

                #82
                Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                Teen kuu kokkuvõtte täna ära ja rohkem ei mängi see kuu !
                Graafikud on veits stabiilsemaks muutunud, endiselt panustan liiga vähe aega õppimisele. Tuleb parandada end veel ja veel :)

                Viimane nädal statsid :



                Viimane nädal graaf:



                Veebruari statsid:



                Kuu graafik:



                Kuu kasum siis koos RB-ga + triobeti poolt mingi Hunter freeroll 19 koht = 261.96 €
                Ei saa öelda 2 kuud nl20 olles et just kohutav on, kuid endiselt masendav on see, et teenin vaid Rackeback-i mitte mängulist kasumit :(

                Uus kuu uued jooned :)
                Last edited by Tonislau; 28.02.14, 18:27.

                Comment

                • Tonislau
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jul 2013
                  • 351

                  #83
                  Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                  Märtsi lühike esimene nädal läbi :)

                  Statsid:



                  Graaf:

                  Comment

                  • Tonislau
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2013
                    • 351

                    #84
                    Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                    Märtsi teine nädal läbi ja tulemus nagu ikka :D

                    Statsid sellised:



                    Graafik selline:



                    BE täna BE homme BE igavesti :D

                    Comment

                    • Tonislau
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jul 2013
                      • 351

                      #85
                      Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                      Märts kolmas nädal ja kõik läheb vana rada mööda :)

                      Statsid on paremad kui HU mäng välja jätta:



                      Graafik selline:



                      Sa nüüd veidi rohkem oma mängule pilk peale visatud kui varem ja avastasin ühtkoma teist, on oodata mõningaid muudatusi mängus, näis kuidas läheb aga tulemused peaksid hakkama kenasti kasvama kui kõik toimib nii nagu arvan :)

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #86
                        Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                        Kaua BE joks kestab?

                        Comment

                        • ivar866
                          Grinder
                          • Oct 2012
                          • 776

                          #87
                          Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                          VPIP 30, fourbet 10 kas tightimaks tõmbamine ei aitaks?

                          Comment

                          • Miisu
                            Julm Donk
                            • Mar 2010
                            • 86

                            #88
                            Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                            Kaua BE joks kestab?
                            kümme

                            Comment

                            • Miisu
                              Julm Donk
                              • Mar 2010
                              • 86

                              #89
                              Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                              Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                              VPIP 30, fourbet 10 kas tightimaks tõmbamine ei aitaks?
                              siis mitte kui durrr tahad olla.

                              Comment

                              • Miisu
                                Julm Donk
                                • Mar 2010
                                • 86

                                #90
                                Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                                Hakka biitima juba ****, kaua vahime seda joonlauaga tehtud joont, ***** küll

                                Comment

                                Working...