Nl50 FR to HS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tonislau
    Õpihimuline Mängur
    • Jul 2013
    • 351

    #91
    Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

    Algselt postitas Miisu Vaata postitust
    Hakka biitima juba ****, kaua vahime seda joonlauaga tehtud joont, ***** küll

    See on kõigest järgneva 50K sampli küsimus

    Comment

    • Tonislau
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2013
      • 351

      #92
      Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Kaua BE joks kestab?
      Kui kõik nüüd sujub plaanipäraselt siis vb selle kuu lõpp paraneb, kui ei siis aprills kavatsen jooned püstloodis taevasse viia

      Comment

      • Tonislau
        Õpihimuline Mängur
        • Jul 2013
        • 351

        #93
        Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

        Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
        VPIP 30, fourbet 10 kas tightimaks tõmbamine ei aitaks?
        See on lõviosa uuest mänguplaanist nüüd :)

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #94
          Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

          Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
          VPIP 30, fourbet 10 kas tightimaks tõmbamine ei aitaks?
          mis sellel 4betil viga on?

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #95
            Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

            Kakale pluss üks. 10 on pigem vähe kui palju.

            Comment

            • Miisu
              Julm Donk
              • Mar 2010
              • 86

              #96
              Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
              Kakale pluss üks. 10 on pigem vähe kui palju.
              Yeah, 4bet% näitab 4beti sagedust olukordades kus 3beti saad. 4bet range on see stat mida sa ilmselt siin silmas pead...(algsele kommijale)

              10 on 4bet% kohta fine

              Comment

              • Tonislau
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2013
                • 351

                #97
                Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                Nädal seljataga, endine kõik veel :D



                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #98
                  Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                  Ilmselt oled liiga loose ja ei mängi nii loose stiili lihtsalt välja ja pakun, et just OOP paned raha pidevalt tulle.

                  palju blindidelt kaotad ja mis on lühidalt su SB strateegia?

                  Comment

                  • Tonislau
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2013
                    • 351

                    #99
                    Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                    Hmm, ma ei ütleks et loose, statsid ilma HU-ta ehk siis 3+ players on sellised :



                    HU selline:



                    Blindidelt kaotan selliselt, kõik selles postis siis eelnev nädal:



                    Ehk kostab midagi nende statside kohta midagi ?

                    Mis sa täpsemalt mõtld selle strateegia küsimuse all ?

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #100
                      Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                      Pane positsioonide kaupa statsid.

                      Kas callid vrs regs sb-l mis kätega?

                      Comment

                      • Miisu
                        Julm Donk
                        • Mar 2010
                        • 86

                        #101
                        Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                        Kui sa HUd mängid ainult fishide vastu (mis peaks/võiks olema su eesmärk) siis ootaks veits paremat WR seal. though sul pole mingit asjalikku sämplit nkn hetkel seal.

                        Mulle pisut tundub, et postflop oleme veits passiivsevõitu... wtsd ideaalis ju võiks ka paar punkti väiksem olla, callid maha liialt?

                        correct me if i'm wrong as always.

                        Comment

                        • Tonislau
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jul 2013
                          • 351

                          #102
                          Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                          Oskab keegi suunata kuidas see HM2-e puhul käib, et statse pos kaupa saaks ette kuvada ?

                          Comment

                          • p0l1
                            Grinder
                            • Jan 2011
                            • 581

                            #103
                            Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                            Ülevalt ekraani servast -> Reports -> More Reports -> alamenüü Leak Buster -> alamenüü Leak Buster position

                            Comment

                            • Tonislau
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2013
                              • 351

                              #104
                              Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                              Tänud :)

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #105
                                Re: NL20 Tõnutõukemõnu 6max nl10 € to nl100 € +

                                Tõmba tightimaks EP ja lisa agresiivsust. Blindidelt ei muudaks midagi tundub ok. Esmalt tundub, et c-betid piisavalt aga turnis annad liiga kergelt alla.

                                CO wr on kuidagi kehva, ei tea millest see tuleb.



                                BTN-i võid ka tightimaks tõmmata default ja varjeerida vastavalt lauale. See suur VPIP ei anna midagi kui wr alla läheb.

                                Näiteks vaatan, et sul CC% (see on coldcall ju) 17 mul 10

                                Samas blindidelt kokku kaotad vähem kui mina. Pean sealt vaatama.

                                Aga tõmba tightimaks ja agressiivust juurde on sul endal lihtsamad otsused ja vundament läheb tugevamaks ja marginaalseid kohti vähem.


                                Ei maksa minu väljatoodut puhta kullana võtta sest olen HEM noob aga minul igatahes aitas, kui olin suht sama loose eelmine aasta.


                                Mul siis 21/16 ja
                                wr 6,5bb/100
                                Last edited by timz0333; 04.04.14, 17:52.

                                Comment

                                Working...