Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]
Stars otsustas vist NL5s EV tasa joosta. 1100 käega 8 BI up, peab meeldima. Peatselt taas 15BI koos NL10 jaoks ja võib rb grindiga jätkata...
edit: Samas võiks NL5te mõneks ajaks paikseks jääda, sest fishi on lihtsalt tohutult rohkem. NL10st alates tõuseb tase märgatavalt.
Stars otsustas vist NL5s EV tasa joosta. 1100 käega 8 BI up, peab meeldima. Peatselt taas 15BI koos NL10 jaoks ja võib rb grindiga jätkata...
edit: Samas võiks NL5te mõneks ajaks paikseks jääda, sest fishi on lihtsalt tohutult rohkem. NL10st alates tõuseb tase märgatavalt.
9
2
6
Comment