Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #631
    Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

    Stars otsustas vist NL5s EV tasa joosta. 1100 käega 8 BI up, peab meeldima. Peatselt taas 15BI koos NL10 jaoks ja võib rb grindiga jätkata...


    edit: Samas võiks NL5te mõneks ajaks paikseks jääda, sest fishi on lihtsalt tohutult rohkem. NL10st alates tõuseb tase märgatavalt.
    Last edited by Dnbftw; 22.03.14, 10:26.

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #632
      Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

      ???????????

      NL5 only.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #633
        Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

        Move up seni kuni tunend, et tuleb. Suht nüri Nl5-es hiiterit raisata

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #634
          Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

          jeps, võta 2 lauda NL100.

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #635
            Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

            Tundub, et see hiiter on limit-based. NL2st sain üpriski kiirelt välja, NL5 samuti ja väga hea jooks oli. Head käed said valuet kõvasti jne. Anywayz, 15BI on NL10 jaoks taas koos. Prolly shotin kuigi kerge iha on jätkata NL5s kuni printerist tuleb. Aga teades ja tundes end, siis tahaks võimalikult kõrgel pelada :D Samas mäng on NL5 kuidagi kindlam, prolly mängib rolli BRM, mis üpriski õhuke. Samas alla liikumisega probleeme ei tundu olevat, nii et let tek shot begin. Üritan regularidega ka vähem mässata, kuigi nende % kasvab NL5 to NL10 minekul üpriski märgatavalt.

            NL10 siis viimased kuu aega:

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #636
              Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

              Mindset hakkab juba alt vedama. Tegin uue laua, mingi random regular 3betib J7o HUs. Minraiseb sama sitaga floppi kui air käes. Ja siis tõmban pre QQ vs AA ta vastu bustoks. WP. Ei taha vinguda ega midagi, aga tundub, et jätame NL10 vahele ja otse NL5st NL25sse :D Sarnane Majandaja sündroomiga kui tal 25s üldse ei sujunud, samas NL16 pritsis soliidselt peale.

              Kerge sess, fishi jagus, aga njetu profit. Järka nädala algus vist väga aega pelada pole, sest hakkame neiuga kolima. Lisaks orgunniti mulle kotitäis tööd veel juurde, seega hoiame füüsilise poole lipulaeva vahelduseks kõrgemal kui vaimset :D Kivist mindsetti teile kõigile.

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #637
                Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

                Õige magus turn

                Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2460125
                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                Hero (CO): $10.96
                BTN: $10.00
                SB: $9.75
                BB: $5.27
                UTG: $12.11
                UTG+1: $10.00
                UTG+2: $10.15
                MP1: $3.40
                MP2: $10.00

                Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with 7 9
                UTG raises to $0.30, 2 folds, MP1 calls $0.30, MP2 calls $0.30, Hero calls $0.30, BTN calls $0.30, 2 folds

                Flop: ($1.65) 8 2 6 (5 players)
                UTG bets $0.90, MP1 folds, MP2 folds, Hero calls $0.90, BTN calls $0.90

                Turn: ($4.35) 5 (3 players)
                UTG bets $10.91 all in, Hero calls $9.76 all in, BTN calls $8.80 all in

                River: ($32.67) K (3 players - 3 are all in)

                Final Pot: $32.67
                Hero shows 7 9 (a straight, Five to Nine)
                BTN shows 3 4 (a straight, Deuce to Six)
                UTG shows 4 3 (a straight, Deuce to Six)
                Hero wins $1.83
                Hero wins $29.37
                (Rake: $1.47)

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #638
                  Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

                  Vaatasin oma selle aasta HU graafikut. Sampel kõigest 3,3k kätt, kuid mõningad statsid tahaksid ülevaatamist. Limiitideks siis NL2-NL16 (enamus NL10).

                  Overall statsid 39/36(liiga nitine?), 3bet 20%, fold bb to steal 67%(liiga kõrge???), foldto3bet 41%
                  Avan SB/BTN 55% kätest.
                  BB 21/15 3bet 20%

                  Mängin vist HU kohta liialt vähe OOP vms. Kinnitab keegi? Mis oleks normaalsed statsid BB peal?

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #639
                    Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

                    Eks nagu pokkeris üldse, vahet pole mis formaadis sinu statid peaksid varieeruma täiesti sõltuvalt vastastest kelle vastu sa mängid.

                    Aga 39/36 on ikka väga-väga-väga tight(mul endal on see ümmarguselt 70/50 aga viimasel ajal pigem veel loosem). Kindlasti ei mängiks nii tightilt ja nii väikese bankrolliga regularide vastu HU'd, ei kujuta ette kuidas see saaks kasumlik olla.

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #640
                      Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

                      Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                      Mindset hakkab juba alt vedama. Tegin uue laua, mingi random regular 3betib J7o HUs. Minraiseb sama sitaga floppi kui air käes. Ja siis tõmban pre QQ vs AA ta vastu bustoks. WP. Ei taha vinguda ega midagi, aga tundub, et jätame NL10 vahele ja otse NL5st NL25sse :D Sarnane Majandaja sündroomiga kui tal 25s üldse ei sujunud, samas NL16 pritsis soliidselt peale.
                      Ole nüüd, NL25 on sul veel raskem. Mingi limiitide vahele jätmise jutt küll mõistlik ei ole. Mida kõrgemale liigud, seda raskemaks läheb konkurents.

                      Ma ei taha halvustada aga wp vastase poolt ilmselt, kui kõike su postitust ja mentaliteeti arvesse võttes.

                      Kui vastane tight on ja vähe vastu mängib, siis on ju täiesti loogiline HU's pidevalt stabida ja odavaid x/r jms bluffe teha?! Või pole?

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #641
                        Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

                        Ei oskagi nüüd täpselt öelda, kui palju sellest HU-st on regude vastu ja kui palju fishide vastu. Alustan ise laudu pidevalt ja eks saab mõlematega madistatud. Regudega üritan vähemaks võtta :)

                        Eks tilt võttis võimust regu vastu QQ-ga, ei tahtnud uskuda. Kindlasti mõjutas see J7o 3bettimine tema poolt.

                        Proovin HU's siis loosemaks võtta ja hakata miski 90% BTNilt avama. Üpriski keeruline on tegelikult FRi mängimise pealt HUd teha, sest HU's üldjuhul pole mitte sittagi käes :P

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #642
                          Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

                          Kolitud!

                          Hommiku kell 8 äratus, 10 aeg käruga teiseltpoolt Eestit teele. Peale lõunat Tartus, kaup maha. Uuesti kraami järgi 50 km eemale. Leiutasime, kuidas 5m kõrguselt teiselt korruselt saaks diivani kätte. Sebisime prussid ja lasime mööda neid kõiega verandalt alla, mööda treppe lihtsalt poleks olnud võimalik. Action läbi, kaup kärru ja tagasi Tartu. Kell 11 õhtul jõudsin koju ja megaläbi. Viimased 20km sõites nokkis pea päris korralikult, silmad kinni oli joovastavalt rõõmus olla, aga vaid korraks, sest auto kisub samal ajal juba kraavi poole. Vana korteri omanik oli vist miski inimliku eksituse teinud ja sain üpriski korraliku bankrolli lisa omale juurde, lõpp hea - kõik hea. Nüüd hiiterisse ja äkki jõuame NL25 tagasi. :)

                          Comment

                          • ivar866
                            Grinder
                            • Oct 2012
                            • 776

                            #643
                            Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

                            wp

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #644
                              Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

                              Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                              Vana korteri omanik oli vist miski inimliku eksituse teinud ja sain üpriski korraliku bankrolli lisa omale juurde...
                              Tahaks midagi öelda, aga tea kas on mõtet.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #645
                                Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

                                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                                Kolitud!

                                Hommiku kell 8 äratus, 10 aeg käruga teiseltpoolt Eestit teele. Peale lõunat Tartus, kaup maha. Uuesti kraami järgi 50 km eemale. Leiutasime, kuidas 5m kõrguselt teiselt korruselt saaks diivani kätte. Sebisime prussid ja lasime mööda neid kõiega verandalt alla, mööda treppe lihtsalt poleks olnud võimalik. Action läbi, kaup kärru ja tagasi Tartu. Kell 11 õhtul jõudsin koju ja megaläbi. Viimased 20km sõites nokkis pea päris korralikult, silmad kinni oli joovastavalt rõõmus olla, aga vaid korraks, sest auto kisub samal ajal juba kraavi poole. Vana korteri omanik oli vist miski inimliku eksituse teinud ja sain üpriski korraliku bankrolli lisa omale juurde, lõpp hea - kõik hea. Nüüd hiiterisse ja äkki jõuame NL25 tagasi. :)




                                Gl

                                Comment

                                Working...