Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #46
    Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

    Läksin NL2 downerit hävitama ja obv

    Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 2265224
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $1.32
    Hero (CO): $5.00
    BTN: $2.49
    SB: $2.96

    Pre Flop: ($0.03) Hero is CO with J K
    Hero raises to $0.06, 1 fold, SB calls $0.05, BB calls $0.04

    Flop: ($0.18) 2 8 K (3 players)
    SB checks, BB bets $0.12, Hero raises to $0.36, SB folds, BB raises to $1.26 all in, Hero calls $0.90

    Turn: ($2.70) Q (2 players - 1 is all in)

    River: ($2.70) 5 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $2.70
    BB shows K 5 (two pair, Kings and Fives)
    Hero shows J K (a pair of Kings)
    BB wins $2.61
    (Rake: $0.09)

    Comment

    • $Lauri$
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 479

      #47
      Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

      Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
      4beti peale viskab regular prügi ära ja jääb value saamata. Oleme positsioonis ning cbeti raha on põhimõtteliselt garanteeritud. Minraise flop, et induceda reraise/näida weak. Imho tugevaid käsi nii kõige mõtekam mängida
      (
      4beti väikselt 2.2-2.5. Minraisega flopil ei induce piisavalt, kaotad valuet rohkem nii mängides mõtleva mängija vastu ja annad talle võimaluse perfektselt mängida AINEC.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #48
        Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

        jällegi - kui käsi paned ja nõu soovid saada, siis pane alati ikka koos statidega - ilma igasuguse lisavaevata ju see? ja sedasi "trapides" ja "metatades" mikros regidega paned auru küll valesse kohta. ma ise 4betiks ka KK seal 90% regide vastu ja ajaks sisse - samuti 4betiks pasaga (kui näiteks kõrge resteal ja korralik fold to 4bet). callimiseks on palju paremad korraliku väärtusega käed, mitte premiumid. kui tead, mida teed

        Comment

        • $Lauri$
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2009
          • 479

          #49
          Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          jällegi - kui käsi paned ja nõu soovid saada, siis pane alati ikka koos statidega - ilma igasuguse lisavaevata ju see? ja sedasi "trapides" ja "metatades" mikros regidega paned auru küll valesse kohta. ma ise 4betiks ka KK seal 90% regide vastu ja ajaks sisse - samuti 4betiks pasaga (kui näiteks kõrge resteal ja korralik fold to 4bet). callimiseks on palju paremad korraliku väärtusega käed, mitte premiumid. kui tead, mida teed
          Jah, 4bettimata jätta BTN vs blind 4handed on lolbad. Kui ta ülinit oleks (4handed ei kõigutaks ikkagi) siis võiks mõelda mitte 4bettimisele, aga kui ta 7tega nii mängib on see vastuolus.

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #50
            Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

            On siis PT3 selline võimalus, et käe kopeerimisel võtab ka statsid? Otsides ei leia infot.

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #51
              Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

              Lihtsalt ei oska sellistes situatsioonides midagi ette võtta. Keerame head käed 3betblufiks lihtsalt... Callida ka justkui pre ei saa, foldime enamuse floppe ära OOP olles.

              Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2265318
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              Hero (SB): $26.98
              BB: $19.25
              UTG: $18.26
              CO: $25.84
              BTN: $25.00 19/16/43. f3bet 78%, steal 51%

              Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with 9 9
              2 folds, BTN raises to $0.62, Hero raises to $1.75, 1 fold, BTN raises to $4, Hero???

              Final Pot: $3.75
              BTN wins $3.75


              Vaalaga, MP2 miski tight player, polnud palju statsi.

              Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2265321
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              SB: $17.22
              Hero (BB): $25.00
              UTG: $28.32
              UTG+1: $25.00
              UTG+2: $25.78
              MP1: $7.53
              MP2: $24.15
              CO: $32.96
              BTN: $15.58

              Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with T J
              4 folds, MP2 raises to $0.75, 2 folds, SB calls $0.65, Hero calls $0.50

              Flop: ($2.25) J 7 J (3 players)
              SB checks, Hero checks, MP2 bets $1.75, SB raises to $3.50, Hero calls $3.50, MP2 calls $1.75

              Turn: ($12.75) A (3 players)
              SB checks, Hero bets $6, MP2 folds, SB raises to $12, Hero raises to $18, SB calls $0.97 all in

              River: ($38.69) 8 (2 players - 1 is all in)

              Final Pot: $38.69
              SB shows Q Q (two pair, Queens and Jacks)
              Hero shows T J (three of a kind, Jacks)
              Hero wins $36.95
              (Rake: $1.74)
              Last edited by Dnbftw; 23.07.13, 13:50.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #52
                Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                Lihtsalt ei oska sellistes situatsioonides midagi ette võtta. Keerame head käed 3betblufiks lihtsalt... Callida ka justkui pre ei saa, foldime enamuse floppe ära OOP olles.
                miks ei saa callida? vägagi saab ja lausa peab. 99 jaoks juba meeldivad päris paljud flopid, lisaks saad floatida cbet roboteid ka jne. 3bet on kohutav - nagu sa ka ise aru said.

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #53
                  Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

                  Imho OOP floatimine ilge rahapõletamine. Arvestades kõrget steali tundus 3bettimine parem.

                  Õnneks sain järvest fishi, ühe haugi raatsisin koju kah tuua. Põhimõtteliselt mõõdukala aga kodus tundus kuidagi väiksem :P Enam selliseid kaasa ikkagist ei vea. Vähemalt oli entertainment value.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #54
                    Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

                    Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                    Imho OOP floatimine ilge rahapõletamine. Arvestades kõrget steali tundus 3bettimine parem.
                    võid sama moodi siis minu poolest edasi ka lasta :). glgl!

                    Comment

                    • bluelite
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1190

                      #55
                      Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

                      Sa oled nagu Kakahirmutis juba. Sinust oluliselt parem mängija tahab sind oma nõuandega aidata ja sa leiad ikka argumente, et ennast õigustada. Selle asemel võta kuulda, mis sulle öeldakse, püüa aru saada, miks nii öeldakse ja seeläbi saa paremaks mängijaks.

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #56
                        Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

                        Äkki mul selektiivne mälu? :P Liialt agroks olen vist läinud laudades, callimise asemel bet-raise võtab võimust.

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #57
                          Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

                          Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                          Sa oled nagu Kakahirmutis juba. Sinust oluliselt parem mängija tahab sind oma nõuandega aidata ja sa leiad ikka argumente, et ennast õigustada. Selle asemel võta kuulda, mis sulle öeldakse, püüa aru saada, miks nii öeldakse ja seeläbi saa paremaks mängijaks.
                          Täpselt sellele mõtlesin ka ise :D Justkui vajadus oma viise mängimiseks leiutada ja ninast veri välja punnitada, enda viis tundub õige ainult vms.

                          edit:/ Lähen tõttan kalale parem ja mõtlen asjad läbi. Kerget mindseti reseti oleks vaja, saaks puhtalt lehelt alustada, hetkel liialt sitta täis pritsind nii pokker kui irl. Loodetavasti tulen tagasi parema pokkerimängijana.
                          Last edited by Dnbftw; 23.07.13, 16:48.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #58
                            Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

                            obv flat 99ga

                            Comment

                            • muttaja
                              Pokkerihai
                              • Dec 2010
                              • 1965

                              #59
                              Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

                              Kui 3betid, oleks viisakas ikka ära stäkkida. Muidu on küll raha põletamine. Otsi selliseid tegelasi, kellel on kõrge 4bet ent samas ka kõrge fold to 5bet. Selliste tüüpide calling range'i vastu oled ka üpris hea seisus, sest mõned ei taha isegi JJ pre ära stäkkida, ehk calling range on QQ+ ja AK, mille vastu on sul 35% equityt.

                              Comment

                              • saugakarel
                                FPP Pro
                                • Oct 2008
                                • 288

                                #60
                                Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

                                Ennist kunagi mainisid, et ei taha riveriks potti suureks ajada. Kui pre 3betid siis läheb ju ikka suureks?

                                Comment

                                Working...