hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hrlohe
    Pokkerihai
    • Mar 2011
    • 2346

    #196
    Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

    siiani olen igatahes igas spotis max ev otsuse teinud, aga ma pole aru saand miks see mõtlemine vale on, et kui ma tean et fiss annab random spotis raha väga kergelt ära ja seeläbi suuremat ROId näitan, tundub ju see variant parem vms

    E: im missing smth and dont get it
    Last edited by hrlohe; 07.08.13, 13:36.

    Comment

    • hrlohe
      Pokkerihai
      • Mar 2011
      • 2346

      #197
      Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

      kui ma tean et vastane openshpib any 2 iga käsi järjest ja declineb insta, siis kõige optimaalsem pole vist callingrange icmizeriga välja arvutada ja täpselt selle järgi callida, right?

      Comment

      • gamblingFTW
        Vana Tegija
        • Aug 2012
        • 1122

        #198
        Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

        Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
        siiani olen igatahes igas spotis max ev otsuse teinud, aga ma pole aru saand miks see mõtlemine vale on, et kui ma tean et fiss annab random spotis raha väga kergelt ära ja seeläbi suuremat ROId näitan, tundub ju see variant parem vms

        E: im missing smth and dont get it
        Ei ole vale mõtlemine imo.

        Ses suhtes, isomise puhul ju pannakse sind enamasti Ax peale ja mängija kes flatib oma drawd sellisel boardil on passiivne ja kui ta missib, siis miks peaks ta nüüd 0equityiga bluffima (teades, et väga suure tõenäosusega sa callid), kui tal oli võimalus flopis decent eq nupud sisse saada.

        Ses suhtes, ma usun, et 9x kombinatsioonid on ta ranges ligi 100%, sest ta tahab, et sa barreldaks Ax aga bluffimis range on imo väga väikseks läind riveriks kuna osa nõrgemaid drawsi annab turnis ära ja riveris kõik drawd ei bluffi, aint mingi osa siis pmts pane veel QT ja sellised mr range'i, osad agrod FD'd flopi GII ja ma ei usu, et tal on üldse võimalus 25% bluffe näidata seal kusjuures eriti kui hindame seda betti tugevamana, kui shove.

        Comment

        • gamblingFTW
          Vana Tegija
          • Aug 2012
          • 1122

          #199
          Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

          Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
          kui ma tean et vastane openshpib any 2 iga käsi järjest ja declineb insta, siis kõige optimaalsem pole vist callingrange icmizeriga välja arvutada ja täpselt selle järgi callida, right?
          See oleks optimaalne GTO aga mitte max exploitive ilmselt. non SD ja SD suhte küsimus.
          See sama AK vs AQ näide (Hokiegregi videost vist)tõestab väga hästi, et selline mõtlemine on kasulik.
          Vastane mängib aint AQ kätt ja 3bshoveb over mr 100bb sul on AK ja kas callid?

          Comment

          • hrlohe
            Pokkerihai
            • Mar 2011
            • 2346

            #200
            Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

            Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
            See oleks optimaalne GTO aga mitte max exploitive ilmselt. non SD ja SD suhte küsimus.
            See sama AK vs AQ näide (Hokiegregi videost vist)tõestab väga hästi, et selline mõtlemine on kasulik.
            Vastane mängib aint AQ kätt ja 3bshoveb over mr 100bb sul on AK ja kas callid?
            mina callin aga õige oin foldida :D:D:D:D

            Comment

            • hrlohe
              Pokkerihai
              • Mar 2011
              • 2346

              #201
              Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

              lol, ez fold obv jep

              Comment

              • hrlohe
                Pokkerihai
                • Mar 2011
                • 2346

                #202
                Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                See oleks optimaalne GTO aga mitte max exploitive ilmselt. non SD ja SD suhte küsimus.
                See sama AK vs AQ näide (Hokiegregi videost vist)tõestab väga hästi, et selline mõtlemine on kasulik.
                Vastane mängib aint AQ kätt ja 3bshoveb over mr 100bb sul on AK ja kas callid?
                jep, näiteks mrGr33nie flatib 12bb 82s mõne vastu, aga point selles, et seal peabki iga käega max ev asju tegema, muidu ei saagi equityt näidata, 30stes BBl -0.97bb/100le liigutusi tegema hakates (mr flattides näiteks) on longrunis väiksem ev isegi usun, sest rahad lähevad sisse spottides mida arvutustes kajastada on raske, näiteks vatsane mr-callib 15bb 78o vms, iga oma flatiga me võtame ära võimaluse sellel olukorral tekkida lasta ja sellistest ilmselt see suur ROI ka nitipirukatel tuleb madalates
                Last edited by hrlohe; 07.08.13, 15:30.

                Comment

                • jaagup17
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1090

                  #203
                  Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                  Tere hrlohe, Sina kui hyper-turbo heads up sit and go regulaarne mängija, kas oskad öelda millise arvu turniiride pealt ma saan realistlikult hinnata enda winrate? Täna tegin hea sessiooni liikudes limiitidest üles ning ROI oli 95,5%, kas seda võib ka long runis reaalsena võtta ?

                  Aitäh!

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • gamblingFTW
                    Vana Tegija
                    • Aug 2012
                    • 1122

                    #204
                    Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                    lol

                    Comment

                    • hrlohe
                      Pokkerihai
                      • Mar 2011
                      • 2346

                      #205
                      Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                      Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
                      Tere hrlohe, Sina kui hyper-turbo heads up sit and go regulaarne mängija, kas oskad öelda millise arvu turniiride pealt ma saan realistlikult hinnata enda winrate? Täna tegin hea sessiooni liikudes limiitidest üles ning ROI oli 95,5%, kas seda võib ka long runis reaalsena võtta ?

                      Aitäh!

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      objektiivseks hinnanguks tuleks mängida vähemalt 5 mängu veel, roid võib reaalsena võtta, sest roi ongi sinu return of investment ehk siis raha mida sa juba investeeringu pealt tagasi oled saanud :)

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #206
                        Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                        Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
                        Tere hrlohe, Sina kui hyper-turbo heads up sit and go regulaarne mängija, kas oskad öelda millise arvu turniiride pealt ma saan realistlikult hinnata enda winrate? Täna tegin hea sessiooni liikudes limiitidest üles ning ROI oli 95,5%, kas seda võib ka long runis reaalsena võtta ?

                        Aitäh!

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        SICK BRAGGGG

                        Comment

                        • p0l1
                          Grinder
                          • Jan 2011
                          • 581

                          #207
                          Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                          mängija peaks mängima täpselt 995 või 1995 mängu veel samas limiidis, et mingigi sämpel kokku tuleks ja kui EV roi on 3-5 %, siis on kõik kõige paremas korras.

                          tänud, sain tähelepanu ja südamelt ära.

                          Comment

                          • hrlohe
                            Pokkerihai
                            • Mar 2011
                            • 2346

                            #208
                            Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                            ColaCherry: love your ava
                            Dealer: Hand #102481217192: ColaCherry wins pot (150)
                            ColaCherry: so sick

                            Comment

                            • hrlohe
                              Pokkerihai
                              • Mar 2011
                              • 2346

                              #209
                              Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                              viimased 3 päeva 30stes

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #210
                                Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                                Ilusti crushid ju. Mida rohkeb fish üle EV jookseb, seda rohkem rematche saad ja seda rohkem fishactionit saad.

                                Comment

                                Working...