hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hrlohe
    Pokkerihai
    • Mar 2011
    • 2346

    #211
    Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

    Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ilusti crushid ju. Mida rohkeb fish üle EV jookseb, seda rohkem rematche saad ja seda rohkem fishactionit saad.
    ei kahtlegi ja ei muretse ka $$$ pärast, nsma näitan variatsiooni vms

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #212
      Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars



      kui sa oleks opted in, oleks 2. kohal olnud.

      Comment

      • simenkon
        Grinder
        • Dec 2011
        • 525

        #213
        Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

        Kuule sa crushisid kunagi Ilovefcbarca ära. See on täiesti debiilik vend, sit/declinib, acceptib kui võidab ja jookseb ära kui kaotab jne. Kas sulle tegi sama asju ja kas ta ongi husng kommuunis selline kloun kellele kõik järgi istuvad?

        Comment

        • hrlohe
          Pokkerihai
          • Mar 2011
          • 2346

          #214
          Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

          Algselt postitas simenkon Vaata postitust
          Kuule sa crushisid kunagi Ilovefcbarca ära. See on täiesti debiilik vend, sit/declinib, acceptib kui võidab ja jookseb ära kui kaotab jne. Kas sulle tegi sama asju ja kas ta ongi husng kommuunis selline kloun kellele kõik järgi istuvad?
          minu mäletamist mööda tegi samu asju jap, päris täpselt ei mäletagi miks temaga istumise lõpetasin, suutis vist piisavalt mindseti rikkuda vb või lõpuks hakkas paremini mängima, ei taipand siis 2+2 kirjutada või PSi kirja saata.
          aga pole näinud küll et keegi talle järgi istuks

          Comment

          Working...