hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mr_Kenny
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1357

    #151
    Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

    Jup, tonnar arvas ka ükskord et tal on ühe regi vastu breakeven ev kui ta PT4jast selle regi graafikut vaatas mis breaeven oli.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #152
      Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

      Kui tahetakse näha pre-rake EV-d, siis tuleks vaadata cEV-d ja sel juhul BE olles on ka mänguline eelis null ning emb-kumb chippe biidib, biidib teist mängijat, kui ka reiki rohkem. Seega hrlohe. Postita zillase graafik, aga ainult cEV-ga.

      Comment

      • gamblingFTW
        Vana Tegija
        • Aug 2012
        • 1122

        #153
        Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

        Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
        Jup, tonnar arvas ka ükskord et tal on ühe regi vastu breakeven ev kui ta PT4jast selle regi graafikut vaatas mis breaeven oli.
        jep tõsilugu :(

        Comment

        • hrlohe
          Pokkerihai
          • Mar 2011
          • 2346

          #154
          Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

          chip ev zillas pov



          quittisin ta atm
          imo teeb mees palju vigu aga jagu ka nagu ei saa, kuna turnis ja riveris pickib alati parema käe ja rahad lähevad sisse, vb selektiivne mälu, minuarust see ei ole +ev, vb ma valesti aru saanud ja teen ise siis nii suuri vigu

          näiteks käsi 20bb+ : raised pot KT4r, ma cb QJo, tema c/r 80-100 (täpselt ei mäleta) ja ma shovesin, ta callis 64o ja väidab mulle, et see saab kasumlik olla seal shove callida. kas see saab üldse kunagi kasumlik olla, ma ei näe absoluutselt olukorda et seal ära callida

          E: no ei saa seda pilti siia pandud
          Last edited by hrlohe; 19.06.13, 22:17.

          Comment

          • eyestabber
            Grinder
            • Feb 2010
            • 505

            #155
            Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

            Hakkasin juba kirjutama oma arvamust sellest viimasest käest, aga siis tuli meelde, et ma ei tea hyperitest mitte midagi :(

            Comment

            • eyestabber
              Grinder
              • Feb 2010
              • 505

              #156
              Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

              okei pean ikkagi kirjutama. see KT4r board. Kui sa seal drawd ja õhu alati shipid ja valuekäed callid, siis tal ongi ju +ev call. QJ vastu 50% equiti, teiste drawde vastu oluliselt rohkem. Flopi raisest ma ei saa muidugi aru eriti.

              Comment

              • hrlohe
                Pokkerihai
                • Mar 2011
                • 2346

                #157
                Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                okei pean ikkagi kirjutama. see KT4r board. Kui sa seal drawd ja õhu alati shipid ja valuekäed callid, siis tal ongi ju +ev call. QJ vastu 50% equiti, teiste drawde vastu oluliselt rohkem. Flopi raisest ma ei saa muidugi aru eriti.
                vastase c/r oli ca 50-60-70% (väga suur), aga õhku ma shippida ei saa (minu shovel peab olema equityt) , kuna vastase c/r sisaldab ka Kx ja Tx (meil pole piisavalt fold eqq) ja ta teab et ma ei saa õhku shippida, sest see oleks superhalb, järelikult minu ship on draw või for value ja seda ära callida on vale (tema jaoks alati kas flip või drawingdead)

                E: kui me eeldame, et ma 100% Kx ja Tx flatin, siis on tal muidugi oddsid, aga mis mu shipingrange siis on, J9 QJ AQ AJ vms, 4 kombinatsiooni.
                Last edited by hrlohe; 19.06.13, 23:19.

                Comment

                • eyestabber
                  Grinder
                  • Feb 2010
                  • 505

                  #158
                  Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                  mis valuerangega shoved siis? AT ja mingi T4?

                  Comment

                  • hrlohe
                    Pokkerihai
                    • Mar 2011
                    • 2346

                    #159
                    Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                    põmst jep

                    Comment

                    • hrlohe
                      Pokkerihai
                      • Mar 2011
                      • 2346

                      #160
                      Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                      ma ei saa premium käsi ju shoveda sest see oleks raiskamine aga pean valuet sees hoidma sellise c/r vastu. sp mixin uppi ja shoven ka Kx vahel (mis on premium ja see on vb viga, aga sõltub jälle callingrangest, vb peaks 100% flattima Kx)

                      imo mai saa random 2 kaarti üle shoveda ükskõik mis c/r vastu seal kui ma tean et see Kx Tx ja drawsi sisaldab. pean ikka mingit equityt omama, ainult fold equityst ei piisa

                      E: kõige parem on see et zillas loeb seda blogi ja toriseb skypes minu avalduste üle
                      Last edited by hrlohe; 19.06.13, 23:50.

                      Comment

                      • gamblingFTW
                        Vana Tegija
                        • Aug 2012
                        • 1122

                        #161
                        Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                        protect your ranges, 30% Kx shove üle ja 70% flat nt

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #162
                          Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                          ei viitsi otsida, kust zillas pärit? riik

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #163
                            Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                            Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                            ei viitsi otsida, kust zillas pärit? riik
                            Leedukas.

                            Comment

                            • hrlohe
                              Pokkerihai
                              • Mar 2011
                              • 2346

                              #164
                              Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars



                              any ideas mis siin käes toimub? vastane väga hea regu ja teist korda sama liin

                              arvab et ma foldin c/r liiga tihti ja hakkab made handiga laksima, kuna tahan middle pairiga hoopis rohkem maha callida?

                              Comment

                              • hrlohe
                                Pokkerihai
                                • Mar 2011
                                • 2346

                                #165
                                Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                                nu ei saa august välja blinnnn

                                Comment

                                Working...