hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hrlohe
    Pokkerihai
    • Mar 2011
    • 2346

    #136
    Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

    zillas33 POV. huntib mind. tänasega juba 232 mängu teinud ja magama natukeseks.

    Last edited by hrlohe; 19.06.13, 03:53.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #137
      Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

      Misasja? 108. mängu juures saja dollari juurest tõusis 1050 dollari juurde ehk võitis 950 dollarit ehk pea 16 mängu järjest?

      Comment

      • FinalCollision
        Jube Noob
        • Aug 2010
        • 126

        #138
        Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

        Praeguse tempoga maksad sina 3/4 rakest ja tema 1/4. Head madistamist.

        Comment

        • Aime
          Jube Noob
          • May 2013
          • 152

          #139
          Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

          Päris lahe.
          Kas vihastasid ta välja või tüüp lihtsalt "kaitseb" oma limiiti. Kuigi olen aru saanud, et tavaliselt kui regid märkavad, et vastane on hea, siis nad loobuvad ja lasevad rahulikult lobbys istuda ja fishe oodata.

          Comment

          • hrlohe
            Pokkerihai
            • Mar 2011
            • 2346

            #140
            Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Misasja? 108. mängu juures saja dollari juurest tõusis 1050 dollari juurde ehk võitis 950 dollarit ehk pea 16 mängu järjest?
            mhmh, ulmeline carddistribution, open mehel täpselt 100% aga iga kord kui jammin olen poketi otsas, muidu oleks ta ammu broke, sest post ta mängida ei oska


            Algselt postitas Aime Vaata postitust
            Päris lahe.
            Kas vihastasid ta välja või tüüp lihtsalt "kaitseb" oma limiiti. Kuigi olen aru saanud, et tavaliselt kui regid märkavad, et vastane on hea, siis nad loobuvad ja lasevad rahulikult lobbys istuda ja fishe oodata.
            tema limiit on 15-30sed. kui inimene mängib sama vastase vastu viimased 300 mängu täpselt sama moodi kui esimesed 300, on ta täielik fiss.

            vt mis saab. ei viitsi temaga tglt mängida ja tahaks lobbys istuda rahulikult, aga mees arvab et crushib ja muud ei jää üle kui mängida. samas tal on liiga suured leakid sees ja arvan et ise näitan tglt longrun +2% vähemalt tema vastu ja sp peaks kindlasti mängida tahtma, aga selline jooks rikub mindsetti jne

            Comment

            • FinalCollision
              Jube Noob
              • Aug 2010
              • 126

              #141
              Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

              Tehke siis hu4rolls ära ja rahu majas. Minuarust zillas33 vägagi solid reg.

              Comment

              • Aime
                Jube Noob
                • May 2013
                • 152

                #142
                Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                Haha. Pigem ta üritab siis tõestada, et tema on võimeline 60seid mängima, aga noh pärast mõningast langust (kui tüüp saab aru, et mingi jama on) peaks ta ju limiidis alla tagasi liikuma ja siis saab jälle rahulikult edasi mängida.

                Comment

                • hrlohe
                  Pokkerihai
                  • Mar 2011
                  • 2346

                  #143
                  Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                  jep peab rääkima taga, ma oleks in, positiivne oleks et saaks miskid sessid paika et 100mängu sess vms, praegu vana käib random aegadel suitsemas jne ( siis obv, kui on 10 bi võitnud või tagasi saanud just)

                  Comment

                  • Aime
                    Jube Noob
                    • May 2013
                    • 152

                    #144
                    Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                    Just vaatasin zillas33 statse HT kohta ja sharcscope andmetel on tal HT kasum üldse 8500
                    ja kõige rohkem mänge mängitud hrlohe vastu 605 mängu ja zillas33 on saanud kasumit 2996USD.

                    Prolabsist vaatasin, et viimased 1000 mängu on ta võitnud 54% mängudest ja kõik mängitud tasemel 60.00.

                    Comment

                    • Karelkorm
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 856

                      #145
                      Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                      Algselt postitas FinalCollision Vaata postitust
                      Praeguse tempoga maksad sina 3/4 rakest ja tema 1/4. Head madistamist.
                      Vastupidi

                      Comment

                      • FinalCollision
                        Jube Noob
                        • Aug 2010
                        • 126

                        #146
                        Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                        Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                        Vastupidi
                        Palun selgita

                        Comment

                        • Karelkorm
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 856

                          #147
                          Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                          Kui tema rohkem kaotab, maksab ta ju suurema osa reigist`?

                          Comment

                          • FinalCollision
                            Jube Noob
                            • Aug 2010
                            • 126

                            #148
                            Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                            Ta ei kaota rohkem. Kui ta kaotab hrlohe vastu ca 1% EV, siis hrlohe kaotab tema vastu kusagil 3% EV. Vahepeal on ca 4% rake. Kui zillas33 postitaks hrlohe POV graafiku näeksime kusagil -3%ga jooksvat EV joont. Kuigi selle pildi järgi on vastasel kindlasti edge, ei ole see piisav et rake biitida ja võidab pokerstars.
                            Last edited by FinalCollision; 19.06.13, 18:30.

                            Comment

                            • Karelkorm
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 856

                              #149
                              Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                              Makes sense..

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #150
                                Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                                Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                                Kui tema rohkem kaotab, maksab ta ju suurema osa reigist`?
                                $60-nestes reik on 2,16%. Kui vastase ROI on suurem kui -2,16% siis maksad juba sina reiki. 2,16% juures maksate võrdsed ja kui alla selle maksab vastane. 4.32% on see punkt, kus hakkad juba sina või su vastane tegema raha otse mänguga.

                                Comment

                                Working...