hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hrlohe
    Pokkerihai
    • Mar 2011
    • 2346

    #1

    hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

    Tere. Teen päeviku enese motiveerimise eesmärgil, püüdes rohkem aega mängu arendamisele kulutada. Viimasel ajal avastan end liiga tihti autopiloodi pealt. Sean eesmärgiks 2013 teha 500k VPP pokerstarsis HT HUSNG'dega suures osas. Püüan jõuda vähemalt $300 HTdesse.
    Isiklikust elust niipalju, et õpin TTÜs transpordiehituse inseneriks (sillaehitus) ja 5s aasta käib, peaks olema viimane semester kui kõik plaanipäraselt läheb, lõputöö jääks siis veel teha. Vb seda kohe sügisel ei alusta, eks see näha ole.

    Pakun ka huvilistele betti 5-1 oddsidega 2k$ ulatuses, st siis teie 10k$ minu 2k$ vastu. Usun, et lisab motti veelgi. Kui mõni tuntum tegelane peaks beti vastu võtma, pole oluline mõnele vahendajale beti kestvuse ajaks raha kandmine (eeldusel, et ka mind usaldatakse ja võin kanda raha siis kui eesmärk ebaõnnestub). Rahade maksmine võiks toimuda 2 nädala jooksul peale eesmärgi sooritamist või 2014 2 esiemese nädala jooksul. Mängin enamasti HT HUSNGsi ja vahel harva tiskun ka mõne sunday milli või $10/$100 HT HUSNG turna, SCOOPi või WCOOPi mõne eventi jne, midagi suurt pole sealt võitnud, kui peaksin võitma siis jätan rolliks. FPP ja stellaritega on roll hetkel ca 10,5k$, tehtud on mõned VPPd alla 20k see kuu (2000+ mängu), enamasti kasutan 100BI managementi, vb shotitan kõrgemaid natukene varem kui olud seda soosivad.
    (irl teavad karelkorm, jaagup17, eyestabber, kristjanlaas, mikk2468, äll, oskarr89 jne, kes võivad kinnitada, et pole scämmer vms)

    gl

    E: bet siis selle peale, et teen 2013 kalendriaastal 500k VPP pokerstarsis väga suures osas HT HUSNGdega

    E: pakun 3:1 oddse kuna te olete nitipirukad, ja 3k$ ulatuses st sinu 9k vs minu 3k, 500K VPP, st seda et 100 000$ tuleb rake maksta, cmon, vajan lisamotivatsiooni
    Last edited by hrlohe; 30.01.13, 20:21.
  • Karelkorm
    Grinder
    • Nov 2009
    • 856

    #2
    Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

    Kinnitan op usaldusväärsust.

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #3
      Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

      kas sillaehituse inseneriks saamiseks peab mate-füssa geenius olema ? Palju riigieksamilt mates punkte said ja kas sinu jaoks on mate ülikoolis väga raske ? See on üks väga vähestest aladest, mida ma oleks nõus ülikoolis veel kunagi õppima, aga pelgan, et karmide reaalaintega jään hätta. Muidu edu.ee

      Comment

      • simenkon
        Grinder
        • Dec 2011
        • 525

        #4
        Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

        Seniseid tulemusi limiitide (mikrosid pole vaja) kaupa EV joonega ei viitsi visata?

        Comment

        • hrlohe
          Pokkerihai
          • Mar 2011
          • 2346

          #5
          Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

          Algselt postitas vennike Vaata postitust
          kas sillaehituse inseneriks saamiseks peab mate-füssa geenius olema ? Palju riigieksamilt mates punkte said ja kas sinu jaoks on mate ülikoolis väga raske ? See on üks väga vähestest aladest, mida ma oleks nõus ülikoolis veel kunagi õppima, aga pelgan, et karmide reaalaintega jään hätta. Muidu edu.ee
          ei pea geenius olema, kuigi ma jagan matet-füssi üsna hästi. paljud vähemnutikad said ilusti hakkama, aga vaeva pidi palju nägema. paljud mate-füssi õpetajad ülikoolis ei viitsi asju lahti seletada ja sp peab enne vaatama kelle loengusse lähed, sama aine läbimise raskuse vahe erineva õppejõu juures on kordades suur. 2te eksamit oli vaja, reaal ja humanitaar, mate sain 59 (oli vist) ja füssi 75, kirjandi 96 (läks humanitaarina, võõrkeel oleks ka sobinud), ja olin vist suht keskmine nende tulemustega, ei mäleta ka, tasuta sai igatahes. Esimene semester on raske, tööd peab palju tegema, koduseid töid eriti ja tunnis tuleb alati kohal käia, kui 1 tund vahele jääb on üks g teise g otsas. aga karta pole vaja, kõige raskemad ained vb tehniline mehaanika ja pinnasemehaanika, need alles 4s semester, a siis palju kursavendi jne kellega koos asju lahendada, esimene semester töömaht lihtsalt suur, hakkama saab ilusti. tänan edu soovimast

          Comment

          • tafka31
            Grinder
            • Dec 2009
            • 853

            #6
            Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

            Edu!

            Comment

            • hrlohe
              Pokkerihai
              • Mar 2011
              • 2346

              #7
              Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

              http://imgur.com/hDNMWbf 30sed
              http://imgur.com/9gRomEY 60sed
              http://imgur.com/LORdGiV 100sed

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #8
                Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                Kinnitan op usaldusväärsust.
                kinnitan Karelkormi usaldusväärsust.

                Comment

                • hrlohe
                  Pokkerihai
                  • Mar 2011
                  • 2346

                  #9
                  Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                  ty tafka. üsna nuubiselt positasin need lingid, ei oska vist paremini hetkel

                  E: BE olen ja see ka point miks päeviku tegin, et oleks rohkem motti midagi ilusamat näidata

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #10
                    Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    kinnitan Karelkormi usaldusväärsust.
                    kinnitan pastilaa usaldusväärsust.
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #11
                      Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                      GL mees

                      4:1 võtaks ära beti, juhul kui ise oleksin escrow

                      Comment

                      • hrlohe
                        Pokkerihai
                        • Mar 2011
                        • 2346

                        #12
                        Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                        Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                        GL mees

                        4:1 võtaks ära beti, juhul kui ise oleksin escrow
                        TY
                        5:1 ja oled escrow

                        Comment

                        • eyestabber
                          Grinder
                          • Feb 2010
                          • 505

                          #13
                          Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                          gl!

                          Comment

                          • JarmoH
                            Julm Donk
                            • Jun 2009
                            • 73

                            #14
                            Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                            volüüm on siiani päris tugev olnud. gl!

                            Comment

                            • gamblingFTW
                              Vana Tegija
                              • Aug 2012
                              • 1122

                              #15
                              Re: hrlohe [$60-$100 HT HUSNG] @ pokerstars

                              Oh shit don't shoot, i'll give all my money! :D GL kolleeg!

                              Comment

                              Working...