[mikrost high stakes'ini] muruntau

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1426
    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Okei, kes on stakest+coachingust huvitatud, siis teilt ootan järgmist infot:

    1) Soovitused
    2) Pokkerisaitide ja foorumite kasutajad
    3) Sinu pokkeri lugu, mida varem oled mänginud
    4) Sinu eesmärgid pokkeris, nii lühemas (nt 6 kuud) kui ka pikemas (3-5 aastat) perspektiivis
    5) Miks ma peaks Sind steikima?
    6) Mis mänge mängida tahad?
    7) Nimi

    Kõigile ei pea tingimata väga hea vastus olema, nt ilma soovitusteta on võimalik ka staket saada, aga siis peavad teised punktid seda paremad olema. Liiga pikk ei tohiks jutt olla. Võtan igal juhul ühendust ja selgitan otsust.

    Ühtlasi, võiksite pakkuda, mis talli nimeks panna. Laudades olen näinud nt Pocarri, Hytackii Staking'u, Team IGaming'u logosid, mis on steikimispundid. Paljudel kampadel muidugi pole laudades logosid. Ise olen mõelnud nt Muruntau (või Müüri) Tall, Team Estonia vms, aga pigem neid ei tahaks. Mul selles suhtes väga loovust pole, tulge appi :)

    Edit: nimi ka vajalik, pärast on niikuinii lepingu digialkirjastamine, aga tahaks nime ikka enne teada.
    Last edited by muruntau; 10.04.14, 15:22.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #1427
      Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

      Peaks tihedamini pokkerifoorumit külastama, saab ka turniiripokkeri variatsioonide osas targemaks. Enda kogemuse põhjal võin öelda, et pühapäevase turniirimängija elu on suhteliselt raske. Läheb hästi, kui saad aastas korraliku hiti ning enamasti lihtsalt kaotad järjepidevalt raha. Mu viimase kuue kuu ROI on vic praegu -46% ning ma ise olen veendunud, et tegelik ROI jääb sinna 100%+ juurde (praegu Starsis 1831% :P)
      Igatahes stakemise juurde- kas peaks Sulle mingi PM saatma kui huvi on, või kuskil avalikult huvi üles näitama? Praegu on korralikult tasustatud töö ning aega ei ole, kuid võimalik, et aasta pärast saame teha koostööd.
      räägib meees kes votis mingi 100000+ osalejaga turka?

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #1428
        Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

        donkamendi võitmine on räme skill, kaotamine on aga räme downer, kuidas sa aru ei saa.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #1429
          Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

          EKKT [Eesti Kõige Kurjemad Terroristid]
          Vostro Ballerid
          Madis & Madis Co.
          Last edited by Codecci; 10.04.14, 16:39.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #1430
            Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

            Madis ja Pojad?

            Tegelt kivisaba pakutud Muur money (Muur nagu Moar) on päris hea

            Comment

            • erplander
              ekrelander
              • Oct 2008
              • 1029

              #1431
              Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

              madistajad-manistajad (s.t manimeikerid)

              müürlased-füürlased (füürilaskurid)

              müürlased-küürlased (küürvaalakütid)

              murumängurid

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #1432
                Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                le compagne de la grande bustanio
                Last edited by rahvavaenlane; 10.04.14, 19:47.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #1433
                  Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                  Liha ja piim

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #1434
                    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                    We have Muur chips!

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #1435
                      Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      Liha ja piim

                      fk yeah, lõss ja oder

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #1436
                        Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                        Pigem pane mingi olympicmyyr vms tonygmyyr või triobetmyyr vms

                        Saad veel kõvad sponsorrahad taha!brand kohe rahaks teha

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #1437
                          Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                          Mati Murutari hobused

                          Comment

                          • Romka
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1544

                            #1438
                            Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                            Müüri matkalaager

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #1439
                              Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                              Stable Variance. Variatsiooni tall või siis stabiilne variatsioon, sõnade mäng.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #1440
                                Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                                "(of)" ka keskele ja nagu lubaks juba

                                Comment

                                Working...