Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau
Ma ei usu, et üürihinnad alla tulevad v kv hinnad, pigem jäävad seisakusse.
TTÜ küll järjest suureneb ja mustamäe korterid võivad sealkandis hinda minna
kesklinn ja kalamaja...hmmmz nad on siiani rm poolest hinnaliidirid. Kas tõesti tolmuahv arvad, et seal on veel tõusu?
Ma eeldan, et sa ostad arendusi paberi peal ja müüd valmis saades ja paned vaheraha tasku nagu 2007?
Samas Tln-s võib toimuda mingit sorti üüripindade buum, kui ostetakse juba 10-eid kortereid puhtalt väljaüürimise eesmärgil(sees ei elata). Mis toimub hindades, kui turul on nn liiga palju tyhje kortereid?
Ma ei usu, et üürihinnad alla tulevad v kv hinnad, pigem jäävad seisakusse.
TTÜ küll järjest suureneb ja mustamäe korterid võivad sealkandis hinda minna
kesklinn ja kalamaja...hmmmz nad on siiani rm poolest hinnaliidirid. Kas tõesti tolmuahv arvad, et seal on veel tõusu?
Ma eeldan, et sa ostad arendusi paberi peal ja müüd valmis saades ja paned vaheraha tasku nagu 2007?
Samas Tln-s võib toimuda mingit sorti üüripindade buum, kui ostetakse juba 10-eid kortereid puhtalt väljaüürimise eesmärgil(sees ei elata). Mis toimub hindades, kui turul on nn liiga palju tyhje kortereid?
Comment