Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau
30% MU online turnadel on overkill imo, aga väga kena, kui nõudlust on. :)
Edit: Varsti müüd 50%-ga ja freerollid ise pmst. :D
Edit2 (pastilaa): Keegi ei keela muidugi, lihtsalt kui oleks live turna, siis saaks aru, et transpordikulu jms ja sp on MU kõrgem, aga jah, eks igaüks ise otsustab, arvamust võib ikka vast avaldada siin veel?
30% MU online turnadel on overkill imo, aga väga kena, kui nõudlust on. :)
Edit: Varsti müüd 50%-ga ja freerollid ise pmst. :D
Edit2 (pastilaa): Keegi ei keela muidugi, lihtsalt kui oleks live turna, siis saaks aru, et transpordikulu jms ja sp on MU kõrgem, aga jah, eks igaüks ise otsustab, arvamust võib ikka vast avaldada siin veel?
Comment