[mikrost high stakes'ini] muruntau

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1021
    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Ja kõik 30 osakut ongi bronnitud:

    3bet4bet 5
    rahvavaenlane 1
    elrosmeero 1
    junkman 6
    redskruf 10
    fyte 2
    fortune 5

    Reedeks võiks siis ära shippida. Kusjuures pühapäeval sain SN'i kätte ja avastasin just, et SN quarterly on ka just samal laupäeval, kell 21.00. See tuleks ka mul kavva, aga öelge ise, kas lisan paketti ka? Sellisel juhul palju seal keskmiselt mängijaid on olnud, et ligikaudset hinda teada saada? Eeldatavalt võib see osaku hinna tõsta €45 peale, mõned sendid edasi tagasi.

    Edit: või teeb nii, kes tahab, et tal oleks sn freerolli % paketis, shipib 45, kes ei taha, shipib 43. Pole mõtet väga sendi pealt arvutada, niikuinii täpset hinda välja ei tuletaks.
    Last edited by muruntau; 12.11.13, 09:44.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1022
      Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
      Ja kõik 30 osakut ongi bronnitud:

      3bet4bet 5
      rahvavaenlane 1
      elrosmeero 1
      junkman 6
      redskruf 10
      fyte 2
      fortune 5

      Reedeks võiks siis ära shippida. Kusjuures pühapäeval sain SN'i kätte ja avastasin just, et SN quarterly on ka just samal laupäeval, kell 21.00. See tuleks ka mul kavva, aga öelge ise, kas lisan paketti ka? Sellisel juhul palju seal keskmiselt mängijaid on olnud, et ligikaudset hinda teada saada? Eeldatavalt võib see osaku hinna tõsta €45 peale, mõned sendid edasi tagasi.

      Edit: või teeb nii, kes tahab, et tal oleks sn freerolli % paketis, shipib 45, kes ei taha, shipib 43. Pole mõtet väga sendi pealt arvutada, niikuinii täpset hinda välja ei tuletaks.
      Kas quartely ei võiks olla tasuta investoritele? Rakebacki ju anyway tagasi ei anna (kui ei eksi).

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #1023
        Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Kas quartely ei võiks olla tasuta investoritele? Rakebacki ju anyway tagasi ei anna (kui ei eksi).
        Turnadiilides ongi standard, et rb jääb mängijale, selle jagamisest ei olnud diili tingimustes juttu ja investorid ostsid teadlikult osakuid diilist kus RB ei lähe jagamisele. Arvestades diilide keskmist hinda ja minu ROI'd see aasta on mu diil niigi turu keskmisest odavam. Ma ei näe põhjust quarterlyt tasuta jagada.

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #1024
          Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

          Ära solvu muru, aga lihtsalt tuli see Coca freerolli stakemine meelde. Quarterly on muidugi natuke advancem freeroll.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #1025
            Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

            SN quarterly on suurusjärgus $200/nägu (eeldades 5000 osavõtjat) väärtusega turniir, kui jagada auhinnafond osalejate arvuga. Minu arust on täitsa legit sinna osakuid müüa ja mitmed investorid on ka sama meelt sest nad on osakuid ostnud. Tegu ei ole kindlasti freerolliga tavalises tähenduses.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #1026
              Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

              Pole investor, aga muruga siinkohal nõus.
              Antud turna mängiks 100% endale või siis müüks, mitte ei laseks freerollida.

              Lõppude lõpuks oled ise selle välja teeninud, see nn. stake rb (kuigi see pole isegi diilis) ei anna mitte mingisugust märkimisväärset VPP kogust välja, et õigustada freerollimist.
              Last edited by qbj0hn; 14.11.13, 08:47.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #1027
                Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                einoh kui mehed tahavad rb arvestada siis saab ka MU-d tõsta tublisti...

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #1028
                  Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                  Update: 27 makstud 30st. Täna on viimane päev maksta.

                  3bet4bet 5 (makstud)
                  rahvavaenlane 1
                  elrosmeero 1 (makstud)
                  junkman 6 (makstud )
                  redskruf 10 (makstud)
                  fyte 2
                  fortune 5 (makstud)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1029
                    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                    Turnadiilides ongi standard, et rb jääb mängijale, selle jagamisest ei olnud diili tingimustes juttu ja investorid ostsid teadlikult osakuid diilist kus RB ei lähe jagamisele. Arvestades diilide keskmist hinda ja minu ROI'd see aasta on mu diil niigi turu keskmisest odavam. Ma ei näe põhjust quarterlyt tasuta jagada.
                    Kui sa võtad €4500 eest turniire, siis rake on seal ca. €400 ehk $539. Kui sa teed neid 10 komplekti, siis oled juba supernova. See standard ei loe mitte midagi. Endal võiks õigustunnetus olla.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1030
                      Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Pole investor, aga muruga siinkohal nõus.
                      Antud turna mängiks 100% endale või siis müüks, mitte ei laseks freerollida.

                      Lõppude lõpuks oled ise selle välja teeninud, see nn. stake rb (kuigi see pole isegi diilis) ei anna mitte mingisugust märkimisväärset VPP kogust välja, et õigustada freerollimist.
                      Kuidas ei anna. Loe mu ülemist posti. Isegi kui müüb €4500 välja 30% ehk €1500 on investorite rake €150 ehk ca. $200. Aastas 30 nädalat välja müües on see 30% SN-st ning sealt 30% investoritele tagasi anda ei ole palju nõutud.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1031
                        Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                        Või siis vähemalt ära küsi freerolli eest raha. Mängi seda üksinda.

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #1032
                          Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                          Kõik on shippinud, tänud!

                          Uurisin veidi teiste pokkerisaitide turniirikavu, et kunagi võib-olla mõni sait kõrvale võtta. Ega väga midagi kiita ei ole, teistes actionit Starsiga võrreldes ikka vähe ja fondid väiksed. Mid-stakes mängija jaoks, kes 4-5 saidi peal laseb kuni kümmet lauda oleks variant täitsa olemas ja kõrgem ROI + väiksem variatsioon teeks selle isegi +EV otsuseks, samas teisest küljest kui sihtida arenemist pokkerimängijana ja püüda välja jõuda high stakesi, siis Starsi kõrval väga valikut ei ole, teistes on 1-2 turniiri ja tihti päris hilisel ajal.

                          Teisest küljest on päris huvitavaid turniiriseeriaid mujal, millel on ka korralikud fondid, aga fieldid Starsi 5k kanti jäävate fieldidega xCOOPide ajal siiski talutavad. Mingi hetk võiks üritada küll neid taga ajada.

                          Nt 888's detsembri algul tulev Super XL series: http://www.winallpoker.com/super-xl-...2013-888poker/
                          või FTOPS Tildis. On üldse Eestlastel võimalik Tildis mängida hetkel? Tahaks mõnda FTOPSi oma mängida küll.

                          Eriti mõnusad tundusid olevat Starsi Prantsuse, Hispaania ja Itaalia saitide turniiriseeriad, kus tase on tõenäoliselt ka oluliselt kehvem. Kusjuures sattusin peale Pransuse online meistrikate kavale, mis meenutas way rohkem seda, mida inimesed ka reaalselt mängivad: 24'st turniirist 4 omahat, üks mixed holdem/omaha ja ülejäänud holdemid. Kava siin: http://www.pokerstars.fr/en/fcoop/
                          Kui järgmine aasta meeles on, püüan osaleda. Nendel saitidel tunduvad olevat oma SCOOPid, TCOOPid ja WCOOPid ka. Naiss. Winamax tundub ka huvitav. Oskab äkki keegi veel mõnda huvitavat seeriat või muidu turniirimängijale huvi pakkuda võivat saiti väja tuua? On äkki mõni sait, kus nende turniiriseeriate ajakava on lihtsalt leitav, kuidagi kronoloogiliselt järjekorras vms? Ei viitsiks pidevalt saite läbi kammida.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #1033
                            Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Kuidas ei anna. Loe mu ülemist posti. Isegi kui müüb €4500 välja 30% ehk €1500 on investorite rake €150 ehk ca. $200. Aastas 30 nädalat välja müües on see 30% SN-st ning sealt 30% investoritele tagasi anda ei ole palju nõutud.
                            Praegustele invetoritele sellest freerollist tasuta osaku andmine on väär väga mitmes mõttes. Esiteks, ma pole ühesgi diilis väitnud, et RB läheb jagamisele, turnadiilide puhul on see standard, kõik investorid ostsid osakuid olles sellest teadlik või vähemalt oleks pidanud teadlikud olema ja tagasimaksete puhul pole keegi pretentsioone esitanud. Olen küsinud alati, kas numbrid sobivad ja palunud üle kontrollida. Teiseks, paljud praegustest investoritest pole varem mult osakuid ostnud. Kolmandaks, ma olen see aasta kokku invetorite raha eest raket maksnud tõenäoliselt umbes 300 taala eest, sest MU võtab seda teatava kordaja võrra (15% äkki) vähemaks, teatav osa turniiridest on rebuyd, kus rake % on alla 5%, ning high stakesis on see madalam kui 10%. See tähendab, et diilide kaudu olen saanud alla 2% SN'iks vajalikest VPP'dest, see ei õigusta kaugeltki selle hüvesid 100% alusel jagama. Neljandaks, nt EPT Londoni puhul ma andsin feilimise puhul investoritele osaliselt RB eest uue shoti, kuigi ma pole seda ise praeguse seisuga saanud. Mängijad pidid VPP'sid saama EPT'dele sisse ostmise eest, VPP'sid sain, FPP'sid mitte. Ja diili reeglites ei olnud RB jagamises sõnagi, keegi ei eeldakski laivist RB'd saada. Viiendaks, SN quarterly on väärtus on välja arvutatav, seekord me seda väga täpselt ei teinud, aga ju siis need kes ostsid olid pakutava hinnaga rahul, neil polnud mingit sundi seda osta. Ma ei näe põhjust tagantjärgi kahtluse alla seada hinda, milles on teadlikud ostjad ja müüjad omavahel kokku leppinud ja rahul on.

                            Ma usun, et ma olen oma senistes diilides siin investorite huve pidanud sama tähtsateks kui enda omi, kui mitte tähtsamakski, pole ühtegi probleemi olnud (v.a. rahvavaenlasele unustasin korra tagasi kanda, ta sai selle eest järgmisele juba välja müüdud diilile osaku, millega lõpuks vist plussi jäi). Ka seekord on investoritel endil vaba valik otsustada ise, kas osta freerolli osakut või mitte. Osad on seda teinud, osad ostsid paketi ilma selleta.

                            Comment

                            • KraindOnMaind
                              FPP Pro
                              • Jun 2009
                              • 228

                              #1034
                              Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                              eestlased ei saa ftp-s

                              Comment

                              • KaldaPoiss
                                Julm Donk
                                • Jan 2011
                                • 80

                                #1035
                                Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                                Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
                                eestlased ei saa ftp-s
                                Ma eestlane aga saan

                                Gl muruntau !

                                Comment

                                Working...