Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau
Lol jah, ei olnud desktopist eelmist auditit kustutanud ja kogemata laadisin selle üles. Eilne siin:
Lol jah, ei olnud desktopist eelmist auditit kustutanud ja kogemata laadisin selle üles. Eilne siin:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

Comment