Kõigil makstud, tänud! Proovin ühe FT koha mõnelt suurelt ära tuua lõpuks.
Btw, viskasin viimaks pilgu peale sellisele saidile nagu runitonce.com. Tundub paremate mängijatega ja videovalikuga olevat turnamängija jaoks kui tournamentpokeredge.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
On keegi huvitatud konto sheerimisest või koos konto tegemisest? Peaks teiste formaatide mängijale ka asjalik olema. $100/kuu. Kui huvilisi ei leia teen üksi mõne aja pärast väga tõenäoliselt ikkagi.
Igaks juhuks mainin veelkord, et teen ka paketis olevate turnadega paralleelselt mõned turniirid oma raha eest. Lihtsalt et laudade arvu optimaalsena hoida, püüan 7-9 lauda korraga mängida vs 10-15 tavaliselt. Ainult paketi turniiridega võib mingi hetk liiga vähe laudu olla ja võib tekkida väike risk üle mõtlemiseks.
Comment