[mikrost high stakes'ini] muruntau

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #901
    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    kantud, edu!

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #902
      Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

      Kõigil makstud, tänud! Proovin ühe FT koha mõnelt suurelt ära tuua lõpuks.

      Btw, viskasin viimaks pilgu peale sellisele saidile nagu runitonce.com. Tundub paremate mängijatega ja videovalikuga olevat turnamängija jaoks kui tournamentpokeredge.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #903
        Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

        Hei, me just ajame punti kokku. Lisa mind skype kotkas1000@hot.ee

        Comment

        • eyestabber
          Grinder
          • Feb 2010
          • 505

          #904
          Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

          oleks ka huvitatud konto jagamisest

          Comment

          • Dzuu
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 445

            #905
            Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

            Oleksin ka konto jagamisest huvitatud.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #906
              Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              Hei, me just ajame punti kokku. Lisa mind skype kotkas1000@hot.ee
              Saatsin invite'i reedel.

              Muidu aga võtan juba mõned turkad soojenduseks lahti ja hakkan grindiga pihta, 2h pärast algab esimene diilis osalev turniir.

              Edit: alles nüüd avastan, et ei pannud Sunday 2nd chance'i paketti. Polegi varem tõenäoliselt seda mänginud. Nojah, seekord ka siis mitte.

              Annan siin teada ka kus veidi diibim run ja mõned käed panen üles, siiski tõenäoliselt mitte liiga tihti.
              Last edited by muruntau; 27.10.13, 12:01.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #907
                Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                Igaks juhuks mainin veelkord, et teen ka paketis olevate turnadega paralleelselt mõned turniirid oma raha eest. Lihtsalt et laudade arvu optimaalsena hoida, püüan 7-9 lauda korraga mängida vs 10-15 tavaliselt. Ainult paketi turniiridega võib mingi hetk liiga vähe laudu olla ja võib tekkida väike risk üle mõtlemiseks.

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #908
                  Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                  Üks ok'ish fold Kickoffis (pole paketis): http://www.boomplayer.com/en/poker-h...448_18241292FD

                  Esimene vastane oli 12 kätt lauas olnud ja see esimene mängitud käsi tal. Tahtsin juba flopil foldida aga see oleks liiga nõrk olnud.

                  Edit: Keerasin bluffcacheri bluffiks: http://www.boomplayer.com/en/poker-h...712_92FE016B60

                  Tagantjärgi oleks kindlasti rohkem +ev olnud jääda algse plaani juurde ja 3 tänavat callida

                  4b'mine 4 value: http://www.boomplayer.com/poker-hand...772_E3704F5154
                  Last edited by muruntau; 27.10.13, 13:49.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #909
                    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                    Natuke pidin $265 knockoudis ära andma: http://www.boomplayer.com/en/poker-h...477_51EE20BE2E

                    Nagu ka hotteris: http://www.boomplayer.com/en/poker-h...569_2AC1866346
                    Last edited by muruntau; 27.10.13, 14:49.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #910
                      Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                      Siin vist oleks pidanud kusagil foldima? http://www.boomplayer.com/en/poker-h...666_7A037CEEE6

                      Vastane oli veeea
                      Last edited by muruntau; 27.10.13, 14:57.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #911
                        Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                        Hotterilt väljas: http://www.boomplayer.com/en/poker-h...257_3978F973AA

                        Comment

                        • vMario
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 127

                          #912
                          Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                          Hola,

                          Kuidas runitonce.com lehega läks, kas on juba inimesed olemas ja grupp kinni või saab veel liituda? Palju hetkel inimesi on? Aitäh.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #913
                            Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                            Algselt postitas vMario Vaata postitust
                            Hola,

                            Kuidas runitonce.com lehega läks, kas on juba inimesed olemas ja grupp kinni või saab veel liituda? Palju hetkel inimesi on? Aitäh.
                            Kamp koos hetkel jah.

                            Sunday rebuy'l esimene bullet läks esimese käega: http://www.boomplayer.com/en/poker-h...806_0B21217F15

                            Comment

                            • vMario
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 127

                              #914
                              Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                              Ok, aga eks anna teada, kui uuel kuul rohkem inimesi kampa vaja vms.

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #915
                                Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                                Väikse suckoudi tegin: http://www.boomplayer.com/en/poker-h...133_1EC64D6A05

                                Enda õigustuseks võin öelda, et härra oli 100% callinud avanguid buttonilt ja board oli as dry as it gets.

                                Comment

                                Working...