Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau
Erinevalt WSOPist kus röövitakse 30% vist maksudeks või mis haige protsent see oli, siis EPT'l saab kõik taskusse?
Erinevalt WSOPist kus röövitakse 30% vist maksudeks või mis haige protsent see oli, siis EPT'l saab kõik taskusse?
Comment