[mikrost high stakes'ini] muruntau

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #841
    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Erinevalt WSOPist kus röövitakse 30% vist maksudeks või mis haige protsent see oli, siis EPT'l saab kõik taskusse?

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #842
      Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

      Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
      Erinevalt WSOPist kus röövitakse 30% vist maksudeks või mis haige protsent see oli, siis EPT'l saab kõik taskusse?
      yep. seega ept>>>wsop imo.
      ma ei teagi, see vist kohati erinev, aga mingi diilerite tipi fee on vist mõnel pool paar %, mõnel pool on see mängija enda teha, palju jätab ja kas jätab.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #843
        Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

        Oleneb vist riigist kust sa tuled? :)


        While Pius Heinz and Sam Holden keep all of their World Series of Poker (WSOP) winnings, the others will have to pay a huge amount to taxes.  Ben Lamb and Eoghan O'Dea are the biggest losers. According to the German-American agreement on taxes, the newest poker world champion, Pius Heinz can keep all his WSOP Main Event winnings of $8,715,638 withouth having to pay any taxes. This agreement states that he doesn't have to pay taxes in the USA as a German citizen, neither he has to in his hometown, Vienna, Austria. Pius Heinz with the millions of dollars The Czech Martin Staszko won $5,433,086, which, according to the Czech-American agreement, he doesn't have to pay in the States, however, he has to in the Czech Republic. He has to pay 15% of his winnings, which is $814,963, a quite nice sum.



        edit :

        Googeldasin veel...ja lolol taanlastele küll -ev ettevõtmine

        "If Denmark winds up with Eastgate’s tax dollars, Eastgate will get to keep only $2,491,871 of the $9.1 million paid to first."
        Last edited by Kakahirmutis; 09.09.13, 15:07.

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #844
          Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

          EPT'l jah makse pole, aga paljud on midagi sellist väitnud, et Eurooplased peaksid ka WSOP'ilt maksud tagasi saama. Ei tea täpsemalt siiski.

          Selle 18bb squeeze käe kohta nii palju, et Sakslane avas looselt ja foldis 3b'dele täiega, soomlast olin ka nonAI 3betile enne foldimas näinud, ise polnud varem seal lauas shippimata 3bettinud ja lootsin, et näeb päris tugev välja. Samuti oli soomlane minu shovedele enne foldinud. Ja kui callib, shipin iga flopi. Njah, ta jõudis ette. Teadsin küll, et shippi calliva käega ta ette ei laoks, aga nt AT v 67 vastu oleks seal päris kuses olnud. See jutt, et alla 20bb ei saa commitemata 3b'da on paras jura, selle jaoks on turnades, eriti sellistes kõrgete moneyjumpidega kohtades sitaks +EV spotte. Olin päris väsinud ka, oleks saanud veidi parema koha tegelikult valida kui selle pullimehest stationi vastu.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #845
            Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

            Ja ept'del on 3% auhinnafondist jah staffing cost, high rolleritel väiksem ja mingil etapil vist oli lausa 4%.

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #846
              Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

              Oot, aga mis käsi sul oli seal, kui küsida tohib?

              Comment

              • MartinGarcia
                Grinder
                • Nov 2009
                • 517

                #847
                Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                Oot, aga mis käsi sul oli seal, kui küsida tohib?
                A2s minuteada, fb's kirjutas nii.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #848
                  Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                  Mis on 20bb- 3bet-fold plussid? Tahaks ka teada:)

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #849
                    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                    Miski live dünaamika vast.
                    Netis 20bb 3bet foldida tundub nagu räme spew.

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #850
                      Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                      "If Denmark winds up with Eastgate’s tax dollars, Eastgate will get to keep only $2,491,871 of the $9.1 million paid to first."
                      Peeter Idavärav vahetas enne kodakondsuse ära. Maksud mingis osas on võimalik tagasi saada aga hirmus bürokraatia pidi olema.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #851
                        Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                        Algselt postitas reggie Vaata postitust
                        Peeter Idavärav vahetas enne kodakondsuse ära. Maksud mingis osas on võimalik tagasi saada aga hirmus bürokraatia pidi olema.
                        Seal oli kirjas et ta kolis londonisse aga vist peale võitu ehk mingi jagelemine taaniga vast toimus(toimub?) rahade pärast

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #852
                          Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                          He has a dual citizenship with Britain so he didnt pay that tax seemingly, however it is rumoured he sold a decent amount of himself so he didn't get the full 9 mil.
                          Ikka suht rigged kui hitid main evendi ja pead sellest 7m ära andma, ise trikitaks ka vist nii mis suudaks.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #853
                            Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                            20bb turkadel = 30-40 bb cashis. Juba cashis on shortstackeritel nonAI 3b range olemas, turkadel on sellele veelgi rohkem kasutust. nt kui raise 1st ja fold to 3b protsentide vahel mõnest positsioonist on villasel suur ebakõla olemas on 3b pmst kohustuslik. nonAI 3b töötab mõnede vastu pareminigi.

                            Comment

                            • J0kker
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 865

                              #854
                              Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                              Võidusumma on Starsis kohal, saatsin kirja ka ära, et cashoudi limiiti suurendaksid. Loodetavasti saan selle nädala jooksul hakata investoritele tagasi kandma.

                              Teen siin ka arvutuse, palju üks osak väärt on. Arvutage üle kas jõudsite samale numbrile. Osaku väärtus tuleb siis 0,45% x ME cash + kahe €1100 turka raha tagasi, ehk 58950 x 0,0045 +5+5= 265,275+10=€275,275 Fb's vist ütlesin kiiruga võidusumma väiksemana 58450, tegelikult oli jah €58 950, selline summa jõudis Starsi. Andke igatahes teada, kas jõudsite sama tulemuseni.

                              Teisest küljest pole mulle satika plekk kohale jõudnud, hakkangi uurima, milles asi. Muidu aga oli tore ja teinekord jälle.
                              Seems legit!
                              Hea mäng ja kindlasti investoritele tuju tõstev

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #855
                                Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                                Raha pangas kohal, hakkan tagasi kandma. Kes kandsid pangast, siis neile kannan samma kohta tagasi, teised võiksid täpsustada raha kätte saamise meetodit. Pole vist mõtet täpsustada, et kannan tagasi ostetud osakute arv x €275,275 (osaku lõppväärtus) summa.

                                Comment

                                Working...