Re: [Low stakes cash, turniirid, SNG'd] muruntau
Henriga arutasime seda kätt ja ei osanud õiget vastust leida.
Henri arvas, et cashimängijale on see call, kuid turniirimängijale pigem fold.
Ise sellisel turniiril esimesel levelil 400bb-d bustosse ei paneks, sest fond ja esikoht on liiga magusad.
edit: Probleemi tuleb otsida starting-handist :).
Henriga arutasime seda kätt ja ei osanud õiget vastust leida.
Henri arvas, et cashimängijale on see call, kuid turniirimängijale pigem fold.
Ise sellisel turniiril esimesel levelil 400bb-d bustosse ei paneks, sest fond ja esikoht on liiga magusad.
edit: Probleemi tuleb otsida starting-handist :).
TC
Comment