Re: [NL50 SH] muruntau
Eile õhtul jõudsin tagasi. Tegin lisaks ME'le ka kõik side evendid kaasa peale satika: 3 NZD 550 turbot, ühel sain kolmanda koha ja vist oli 2730, NZD 1100 ühepäevasel langesin kusagil keskel ning 275/nägu tiimikal teine koht ja 940 vist oli. 550'sed olid mõnusa struktuuriga, 20 min level aga mõtlemisaega ainult 10 sekki, muidu käsi muckis. Reaalsuses kui nt vastase stäki või poti kohta küsisid sai kauem ka mõelda. SNG ja neti MTT mängijatele vägagi sobiv. Kahjuks kõrvalturnadel osalemine oli väike, 23-40 inimest, mistõttu nende tulemusi üles ei täheldatud. Cashis jäin ka mõne BI plussi
ME'l jooks väga ei toetanud, sobivaid boarde tuli päris harva. Enamasti suruti potist välja või lihtsalt hititi paremini. Enamuse stäkilisast sain agressiivse preflop mänguga, nt b vs b 4b shipp A9 vs chipliider 18bb veidi enne bubblet jne. Bubbles üritasin 9 high flopil ühte vanemat asiaati potist välja suruda, olles ise pigem tihkem olnud ja UTG raisenud, aga ta ei tahtnud TT'st loobuda. See oli kusagil 160-180k pot, mis oli siis keskmine stäkk umbes. 15 bb'ga elasin bubble üle ja siis ei tulnud väike gämble ära, paar+fd vs TPGK. Mis seal ikka, teine kord paremini. Auhinnaraha oli 5950 kohalikku ehk ~€3485.
Vahetasin täna tavidis NZD eurideks ja nüüd võiksid investorid üle kontrollida, kas teile minu arvutuskäik sobib. 5950 / 1,707 x osaluse % (1,707 oli Tavidi NZD ostukurss, turuhinnast erineb 2%, mujalt paremat ei leidnud). nt 3bet4beti 20% oleks siis €697,13. Vonkartofflile ja GodspeedEJ'le lubasin seoses algse eksitusega vastavalt 2 ja 1% juurde, mis teeb nende investeeringu tulemusteks €766,84 vonkartofflile ja €383,42 GodspeedEJ'le. Andke teada kas teile sobib ja siis kannan üle.
Tänud kaasaelajatele ja kunagi tõenäoliselt veelkord. Võtaks ette nt mõne EPT osavõistluse kõrvalturniirid millalgi.
Eile õhtul jõudsin tagasi. Tegin lisaks ME'le ka kõik side evendid kaasa peale satika: 3 NZD 550 turbot, ühel sain kolmanda koha ja vist oli 2730, NZD 1100 ühepäevasel langesin kusagil keskel ning 275/nägu tiimikal teine koht ja 940 vist oli. 550'sed olid mõnusa struktuuriga, 20 min level aga mõtlemisaega ainult 10 sekki, muidu käsi muckis. Reaalsuses kui nt vastase stäki või poti kohta küsisid sai kauem ka mõelda. SNG ja neti MTT mängijatele vägagi sobiv. Kahjuks kõrvalturnadel osalemine oli väike, 23-40 inimest, mistõttu nende tulemusi üles ei täheldatud. Cashis jäin ka mõne BI plussi
ME'l jooks väga ei toetanud, sobivaid boarde tuli päris harva. Enamasti suruti potist välja või lihtsalt hititi paremini. Enamuse stäkilisast sain agressiivse preflop mänguga, nt b vs b 4b shipp A9 vs chipliider 18bb veidi enne bubblet jne. Bubbles üritasin 9 high flopil ühte vanemat asiaati potist välja suruda, olles ise pigem tihkem olnud ja UTG raisenud, aga ta ei tahtnud TT'st loobuda. See oli kusagil 160-180k pot, mis oli siis keskmine stäkk umbes. 15 bb'ga elasin bubble üle ja siis ei tulnud väike gämble ära, paar+fd vs TPGK. Mis seal ikka, teine kord paremini. Auhinnaraha oli 5950 kohalikku ehk ~€3485.
Vahetasin täna tavidis NZD eurideks ja nüüd võiksid investorid üle kontrollida, kas teile minu arvutuskäik sobib. 5950 / 1,707 x osaluse % (1,707 oli Tavidi NZD ostukurss, turuhinnast erineb 2%, mujalt paremat ei leidnud). nt 3bet4beti 20% oleks siis €697,13. Vonkartofflile ja GodspeedEJ'le lubasin seoses algse eksitusega vastavalt 2 ja 1% juurde, mis teeb nende investeeringu tulemusteks €766,84 vonkartofflile ja €383,42 GodspeedEJ'le. Andke teada kas teile sobib ja siis kannan üle.
Tänud kaasaelajatele ja kunagi tõenäoliselt veelkord. Võtaks ette nt mõne EPT osavõistluse kõrvalturniirid millalgi.
Comment