[mikrost high stakes'ini] muruntau

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #616
    Re: [NL50 SH] muruntau

    Lepituseks pakun Godspeed EJ'le 1% ja Vonkartofflile 2% actionist tasuta. Loodetavasti on okei kutid?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #617
      Re: [NL50 SH] muruntau

      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
      Teen väikse apdeidi. Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Räägime veel deja fking ammuust :D Alguse asi, saab selle EV joone ka stabiilsemalt üles liikuma, küll siis kunagi roheline jooneke ka järgi tuleb. See siis NL50 ja 100 läbisegi, enamuses 50.

      Üldiselt aga pole tegelikult pokkeris kehvasti läinud, tõmbasin ühe milestone ära, satikatel gämblides tõmbasin kogemata APPT/ANZPT Queenstown Snowfest paketi ära:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Seoses sellega mõtlesingi, et on vaja traditsioone üleval hoida ja teha steigiteema, kuhu on seotud sisse ka Eesti meister ja matkale minek. Kogu komlekt põhimõtteliselt. Tegelikult tahaks lihtsalt veidi variatsiooni vähendada ja osakuid müüa. Lennupiletid on juba ostetud, osalen niikuinii.

      Igatahes, turnapileti väärtus on NZD 3000 ehk €1764.67 hetkekursi järgi google'i andmetel. Müün kuni 50%, 5%=€50, ehk siis €1 piletist müün €1,13'ga. Väiksemaid tükke kui 5% ei tahaks müüa. Ma ei oska öelda, kas see on investoritele hea tehing või mitte, ise arvaks et peaks veidi valuet olema. Enamus mu selle aasta kasumist on pool-kogemata tulnud turniiridest.

      Minu OPR

      ja Olümpsi ajalugu

      Andke siis siia huvist teada, kui peaks tekkima kriitiline mass hulljulgeid ajaloo trotsijaid, panen enda pangaandmes siia üles.



      Mingil määral lasin, aga arvestatavat sämplit ei saanud, alla 10k käe kindlasti. Kindlasti imesin ka :D
      Kas on siis cash vähem tildisem?

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #618
        Re: [NL50 SH] muruntau

        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
        Lepituseks pakun Godspeed EJ'le 1% ja Vonkartofflile 2% actionist tasuta. Loodetavasti on okei kutid?
        tunduski kuidagi odav, kiirelt kirjutasin ka ennem et keegi eest ära ei võtaks ja väga ei uurind
        Võtan siis 20% asi lihtne oleks, võtan 400€ eest.

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #619
          Re: [NL50 SH] muruntau

          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
          Sorri kutid, valesti arvutasin ja panin kiirustades üles. Mõtlesin tegelikult €50=2,5% (siis oleks €1 turkat müün hinnaga €1,13 õige, nagu eelmises postis) ja 2,5% miinimum. 5%=50 oleks kõvasti alla omahinna müümine, milleks mul mingit vajadust ei ole. Vabandan kiirete ees ja loodan, et mõistate, et ei tahaks eelmises postis olnud pakkumisega müüa.
          Asi selge. 10% ja 200€ sobib.

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #620
            Re: [NL50 SH] muruntau

            Mis statid on cashgames ?

            *suht akward graph :/

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #621
              Re: [NL50 SH] muruntau

              Minu konto andmed:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Kas on siis cash vähem tildisem?
              Ei oska öelda hetkel, päris hüperite moodi valuläve veel testitud pole :D

              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
              Mis statid on cashgames ?

              *suht akward graph :/
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #622
                Re: [NL50 SH] muruntau

                Hetkeseisuga siis kogu müüdav osa Queenstowni turkast broneeritud. Võiksite shippima hakata.

                Muidu aga plaan laupäeval €500'st Pafi 6maxi mängida laivis, kainelt, väikse ettevalmistusena kiwidega madistamisele.

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #623
                  Re: [NL50 SH] muruntau

                  Kandsin rahad ära.

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #624
                    Re: [NL50 SH] muruntau

                    Ole hea ja confirmi, kui oled rahad kätte saanud.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #625
                      Re: [NL50 SH] muruntau

                      Confirmin, et Godspeed_EJ'lj ja vonkartoffelilt on rahad käes. Vabandan kutid, et nii kaua läks, ei külasta enam foorumit nii tihti.

                      Shippisin ka väikse hilinemisega FC PP'le enda täitmata lubaduste eest €400. Usun, et oli siiski +EV.

                      Mänguliselt lasin viimasel ajal turniire ja cashi võrdselt, cashis suurema eduta BE, aga turkades soliidse hiiteriga. Edaspidi keskendun cashile siiski rohkem, näen selles rohkem potentsiaali. Turniirid on juba liiga meinstriim ka, uus hullus siinsete vanade peerude seas. No thanks, mina nende meestega koos ei mängi!

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #626
                        Re: [NL50 SH] muruntau

                        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                        Confirmin, et Godspeed_EJ'lj ja vonkartoffelilt on rahad käes. Vabandan kutid, et nii kaua läks, ei külasta enam foorumit nii tihti.

                        Shippisin ka väikse hilinemisega FC PP'le enda täitmata lubaduste eest €400. Usun, et oli siiski +EV.

                        Mänguliselt lasin viimasel ajal turniire ja cashi võrdselt, cashis suurema eduta BE, aga turkades soliidse hiiteriga. Edaspidi keskendun cashile siiski rohkem, näen selles rohkem potentsiaali. Turniirid on juba liiga meinstriim ka, uus hullus siinsete vanade peerude seas. No thanks, mina nende meestega koos ei mängi!
                        ESTPatrick hakkab turniire mängima, ja siis nimetad seda hulluseks ning enam seal raha ei ole? :)

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #627
                          Re: [NL50 SH] muruntau

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          ESTPatrick hakkab turniire mängima, ja siis nimetad seda hulluseks ning enam seal raha ei ole? :)
                          Sa ise ka neid vahelduva eduga ei mängi? Mu point ei olnud muidugi see, et nüüd seal raha pole, vaid et cashis näen lihtsalt rohkem potentsiaali endal. Veidi ilukirjanduslikku liialdust ka :)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #628
                            Re: [NL50 SH] muruntau

                            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                            Sa ise ka neid vahelduva eduga ei mängi? Mu point ei olnud muidugi see, et nüüd seal raha pole, vaid et cashis näen lihtsalt rohkem potentsiaali endal. Veidi ilukirjanduslikku liialdust ka :)
                            Hetkel MTT-sid ei mängi. HT-sid.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #629
                              Re: [NL50 SH] muruntau

                              miks vägistada ennast cashis ja hyperites, kui mtt-dega läheb sitaks hästi

                              Comment

                              • SuusaKunn
                                Jube Noob
                                • Jun 2011
                                • 142

                                #630
                                Re: [NL50 SH] muruntau

                                Eeldan, et sessiooni pikkus on siin võtmesõna

                                Comment

                                Working...