[mikrost high stakes'ini] muruntau

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #601
    Re: [$30 6max hyper] muruntau

    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Tõmban nina täis ja lähen Parki cashi. :D Muidu aga jätkan samamoodi, 6max jääb põhimänguks. 500 BI alla EV ei ole küll mingi asi, mis mind murraks. Ja noh, tegelikult ma ei saa kokkuvõttes selle aasta jooksu üle kurta, €18-19k plussis, üle poole eelmise aasta tulemusest juba koos. Kõik küll laivis, aga laivimeheks siiski ennast veel ei peaks ja ei muutuks.
    Sa graafiku ka lisad?

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #602
      Re: [$30 6max hyper] muruntau

      Panen siis mõned SNG graphid:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Mõte siin cashi peale üle minna. Vaadates cashimeeste teemasid, kuidas 10-20 BI sving juba kurvaks teeb, lol, siis tegelikult safemat ja variatsioonivabamat pokkeriformaati ei olegi. Pmst nagu raha deposse panemine :D Isegi arvesse võttes, et bb'des on mäng erinev ei ole cashis variatsiooni pmst ollagi.

      Veidi olen katsetanud, sample küll lolväike, aga lootust ehk on:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Esimesed 2,7k kätt FR, edasi 6max. Püüangi edasi 6maxile keskenduda.

      Comment

      • Strawberry
        Varasemalt kasutaja "romeo"
        • Aug 2012
        • 1229

        #603
        Re: [NL25 6max cash?] muruntau

        full ringis on variance väiksem kui 6maxis

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #604
          Re: [$30 6max hyper] muruntau

          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
          Panen siis mõned SNG graphid:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Mõte siin cashi peale üle minna. Vaadates cashimeeste teemasid, kuidas 10-20 BI sving juba kurvaks teeb, lol, siis tegelikult safemat ja variatsioonivabamat pokkeriformaati ei olegi. Pmst nagu raha deposse panemine :D Isegi arvesse võttes, et bb'des on mäng erinev ei ole cashis variatsiooni pmst ollagi.

          Veidi olen katsetanud, sample küll lolväike, aga lootust ehk on:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Esimesed 2,7k kätt FR, edasi 6max. Püüangi edasi 6maxile keskenduda.
          Ütlesin sulle ka Skypes, et cashi BI != turka BI

          Ei võta õhust. Olen HT-sid mänginud ja jooksnud 100BI alla EV ning see oli lumme kusta võrreldes 20 BI cashgame downswingiga. SNG-de ja HT-de downswingidel on väga suur eelis: sa saad aru, kui jooksed halvasti ning biidid EV-d ehk teisisõnu tead, et mängid siiski hästi või vähemalt +EV mängu. Cashgames nii ei ole. EV-st lohutust ei ole mõtet otsida ning suurte downswingide puhul tekivad väga sügavad kahtlused.

          Lisaks tilt. turniiridel on kaotuste arv minimaliseeritud: niipalju, kui sul laudu lahti on. Cashgames aga mitte ning väga tihti leiad ennast "august" välja grindimas, kui just ei ole tugeva distspliiniga.

          Kindlasti proovi cashi. See ei ole kunagi kahjuks, ja ehk on see sinu mäng, aga arvan, et mõne kuu pärast saad aru, mida ma täpselt silmas pidasin.

          Üks asi veel. Cashilt turniiridele edasi liikuda on lihtne. Biidid ei ole üldse enam biidi moodi ega aja eriti tilti. Vastupidi ma ei oska öelda - arvan, et veel keerulisem.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #605
            Re: [NL50 SH] muruntau

            Vaikselt hakkan cashi sisse elama, NL50 on juba veidi plussis:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Sean siin mõned eesmärgid ka endale:

            [ ] Vähemalt 2h õppimist päevas (igapäevaselt käte üle vaatamine, raamatud, videod, märkmete tegemine jne)
            [ ] 6h mängimist päevas
            [ ] enne sessi ettevalmistus
            [ ] netis maks 1,5h päevas, kindlasti ei alusta päeva netis käimisega
            [ ] mängupäevi vähemalt 22 kuus
            [ ] max kolmel päeval kuus mängin muid mänge (sh laivi)
            [ ] enne laivi ei roni, kui paarkümmend k kätt NL100's plussis on (erandiks võib olla ainult pafi €500 6max juuni lõpus)

            Iga eesmärk on eraldi bet, kui feilin, €100 FC PP'le. Kokku siis max €700.

            Stiilinäide ka:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by muruntau; 24.05.13, 07:25.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #606
              Re: [NL50 SH] muruntau

              nice muru. Volüüm on kuidagi väga pisike :) Mitmel laual mängid muidu?

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #607
                Re: [NL50 SH] muruntau

                Alles alustan, seega 6-8 hetkel laudu. Volüüm väike jah veel hetkel, laudu vähe + puhkusel olin, nv pmst veetsin Pargis jne. Püüan +100k/kuu peale saada edaspidi.

                Comment

                • Karelkorm
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 856

                  #608
                  Re: [NL50 SH] muruntau

                  inb4 hu hyperid ja uuele ringile

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #609
                    Re: [NL50 SH] muruntau

                    cashi pole vist varem toksind ju peale olympicu live? v kunagi oli nl 10?

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #610
                      Re: [NL50 SH] muruntau

                      Ei ole tõesti online cashiga varem palju kokku puutunud peale paarikümne k käe Trio nl10's mõned aastad tagasi. Pluss veel live cash see aasta enamasti mudas peaga. Samas ega need eri pokkerivariandid niiväga erinevad ka ei ole, turkade taustaga annab cashi küll üle liikuda, betsize'ingud suuremaks, paar muudatust veel ja läks. Eks coach on ka head nõu andnud, aga põhi oli olemas. Ja Karel, ma olen tegelikult päris rahul selle üleminekuga. Variatsioon kordades väiksem (suhtena BI'sse kindlasti), sellest on lives ja mujal kõvasti rohkem kasu, kui SNG rangede optimiseerimisest ja edasiliikumisruumi on ka rohkem. Viimane on muidugi rohkem selline self help eneseõigustuse masti asi rohkem, kui plaan, aga teoreetiliselt ei välistaks sedagi.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #611
                        Re: [NL50 SH] muruntau

                        Kas sa mitte päris alguses enne HU sng-d ja MTT turnasid, NL50 hu cashi ei lasknud ?

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #612
                          Re: [NL50 SH] muruntau

                          Teen väikse apdeidi. Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Räägime veel deja fking ammuust :D Alguse asi, saab selle EV joone ka stabiilsemalt üles liikuma, küll siis kunagi roheline jooneke ka järgi tuleb. See siis NL50 ja 100 läbisegi, enamuses 50.

                          Üldiselt aga pole tegelikult pokkeris kehvasti läinud, tõmbasin ühe milestone ära, satikatel gämblides tõmbasin kogemata APPT/ANZPT Queenstown Snowfest paketi ära:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Seoses sellega mõtlesingi, et on vaja traditsioone üleval hoida ja teha steigiteema, kuhu on seotud sisse ka Eesti meister ja matkale minek. Kogu komlekt põhimõtteliselt. Tegelikult tahaks lihtsalt veidi variatsiooni vähendada ja osakuid müüa. Lennupiletid on juba ostetud, osalen niikuinii.

                          Igatahes, turnapileti väärtus on NZD 3000 ehk €1764.67 hetkekursi järgi google'i andmetel. Müün kuni 50%, 5%=€50, ehk siis €1 piletist müün €1,13'ga. Väiksemaid tükke kui 5% ei tahaks müüa. Ma ei oska öelda, kas see on investoritele hea tehing või mitte, ise arvaks et peaks veidi valuet olema. Enamus mu selle aasta kasumist on pool-kogemata tulnud turniiridest.

                          Minu OPR

                          ja Olümpsi ajalugu

                          Andke siis siia huvist teada, kui peaks tekkima kriitiline mass hulljulgeid ajaloo trotsijaid, panen enda pangaandmes siia üles.

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Kas sa mitte päris alguses enne HU sng-d ja MTT turnasid, NL50 hu cashi ei lasknud ?
                          Mingil määral lasin, aga arvestatavat sämplit ei saanud, alla 10k käe kindlasti. Kindlasti imesin ka :D

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #613
                            Re: [NL50 SH] muruntau

                            10% mulle palun.

                            Comment

                            • vonkartoffel
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1658

                              #614
                              Re: [NL50 SH] muruntau

                              võtan 40% kui kainena mängid.

                              cashi kohta seda et kus showdown on, see läheb küll väga kahtlaselt auku
                              Last edited by vonkartoffel; 20.06.13, 15:28.

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #615
                                Re: [NL50 SH] muruntau

                                Sorri kutid, valesti arvutasin ja panin kiirustades üles. Mõtlesin tegelikult €50=2,5% (siis oleks €1 turkat müün hinnaga €1,13 õige, nagu eelmises postis) ja 2,5% miinimum. 5%=50 oleks kõvasti alla omahinna müümine, milleks mul mingit vajadust ei ole. Vabandan kiirete ees ja loodan, et mõistate, et ei tahaks eelmises postis olnud pakkumisega müüa.
                                Last edited by muruntau; 20.06.13, 15:51.

                                Comment

                                Working...