[mikrost high stakes'ini] muruntau

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #346
    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    selge see, 1000€ on mängus, ärge unustage. Kuskil pole öeldud, et mängijat ei tohi psühholoogiliselt mõjutada :)
    Kui oleks oma raha mängus, siis te dongid laulaks muud laulu imo
    really?

    said niigi väga hea beti ja nüüd käid veel parastams ka. sa oled ikka eriline douchebag.

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #347
      Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

      Keegi ei sundinud selliseid ajuvabasid bette välja pakkuma.

      Comment

      • Ecuador13
        🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
        • Aug 2009
        • 730

        #348
        Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

        scope näitab et $246 on tagasi võtnud viimasest august

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #349
          Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

          Algselt postitas peete82 Vaata postitust
          selge see, 1000€ on mängus, ärge unustage. Kuskil pole öeldud, et mängijat ei tohi psühholoogiliselt mõjutada :)
          Kui oleks oma raha mängus, siis te dongid laulaks muud laulu imo
          Kui Sul tonnist kahju nahhui sa betid? ... lol

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #350
            Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

            Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
            Keegi ei sundinud selliseid ajuvabasid bette välja pakkuma.
            peetet pole ka keegi sundinud douchebag olema. lihtsalt on.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #351
              Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

              Te ei escrownud peete82 'ga? Tundub kahtlane, et mees maksejõuline üldse kui niimoodi higistab €1K pärast.

              Comment

              • neeme
                Grinder
                • Nov 2008
                • 540

                #352
                Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Te ei escrownud peete82 'ga? Tundub kahtlane, et mees maksejõuline üldse kui niimoodi higistab €1K pärast.
                this.

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #353
                  Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                  kes on mida parastanud?
                  millest järeldatakse, et on rahast kahju?
                  Ei oleks bettinud, kui mul poleks võimalik seda raha kaotada.
                  "Sain väga hea beti", palun väga, see bet oli pikalt teistele avatud.
                  Minu huvid on enesestmõistetevalt siinsetele guudlakkijatele diametraalselt vastupidised ja rahunege nüüd palun maha.

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #354
                    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                    Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                    kes on mida parastanud?
                    millest järeldatakse, et on rahast kahju?
                    Ei oleks bettinud, kui mul poleks võimalik seda raha kaotada.
                    "Sain väga hea beti", palun väga, see bet oli pikalt teistele avatud.
                    Minu huvid on enesestmõistetevalt siinsetele guudlakkijatele diametraalselt vastupidised ja rahunege nüüd palun maha.
                    Aga miks teised bäädlukkijad siin korra päevas "noh, kaotasid juba vä" ei käi siis küsimas?

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #355
                      Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                      Testin pulti jah, seetõttu käin vahepeal alpool privadori kimbutamas. Täna ja eile seetõttu umbes 15-20 BI'd auku pannud mõlema limiidi peale kokku, alguses valede nuppude vajutamise tõttu, pärast üks nupp oli liiga puutetundlik ja üks kippus kinni kiiluma. Obv oli AI nupuga tegu :D võite isegi aimata :D Ülejäänud nupud tunduvad toimivat, nii et proovin selle puldiga hetkel läbi ajada, saaks volüümi suurendada pikas perspektiivis.

                      Mis puutub sellesse kas biidin või mitte, siis ma panin enda seisukoha tõestuseks €2k välja. Parem pakkumine imo, kui graafikut esitada. EV ROI on nii madal olnud, kuna tõesti palju tugevasse rangesse olen sõitnud. Toon näite: KK vs AA, TT vs QQ, 88 vs 99 ja AK vs 22. Sellistest vastasseisudest on 1000 chipistest pottidest minu EV ~1100 4k'st, samas oleks igas teises kombinatsioonis minu samad käed vastaste samade käte vastu paremas situatsioonis. Ometi mul küllaltki sellise stsenaariumi järgi need käed käivad. + veel see, et +20bb deep olukordades olen päevas saanud vbla 10 TPGK/overpair tüüpi kätt flopil ühe vastase vastu (ilmselgelt vähe hitin floppe) ja neist on turniks hea olnud umbes 3, tihti juba flopil surnud. Standard kohas taga/surnud olles raha sisse pannes aga ka EV ROI ei tõuse just. Tõenäoliselt veidi liialdan siin ja mõne neist oleksin hea jooksu keskel kindlasti ka foldinud, aga umbes nii on olnud.

                      Eelmise nädala SNG leaderboardis sain 10. koha eest $50 ja pileti igakuisele triple shootout turniirile, sealne võimalik cash seekord lisandub BR'ile, kuna otseselt seotud SNG'dega. Hetkel HM2 näitab $366 miinust, seega br on hetkel 11,5k VPP ja 0,015FPP kordajaga 134+352(fpp'd)+150(stellar)+50(leaderboard) = $686

                      Comment

                      • atu1337
                        Julm Donk
                        • Feb 2009
                        • 68

                        #356
                        Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                        ehk saad jooksma, good luck :)

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #357
                          Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                          Vahest peab hästi ka jooksma
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Kusagil 10 BI kanti läks ka puldiga hullamise tõttu. Lõpuks sain päris käppa teise. BR $860 kandis.

                          Comment

                          • supernova66666
                            Grinder
                            • Nov 2012
                            • 732

                            #358
                            Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                            Ootan pete kommentaari viimase graphi kohta :)

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #359
                              Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                              Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
                              Ootan pete kommentaari viimase graphi kohta :)
                              mee too

                              wp muidu :)

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #360
                                Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                                ma ei saa aru, et milles see peete süüdi on? ta peaks päris tola olema kui ta panustab muru vastu ja siis samal ajal käib siin murule kaasa elamas, et gogoogogo. kõik jumala õige ju. tema on talle vastu panustanud ja tema asi on se, et muru kaotaks. on ju nii või on teil mingi muu arusaam sellest???

                                Comment

                                Working...