[mikrost high stakes'ini] muruntau

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SANGPOMM
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 479

    #316
    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Püüad veel kuulõpuks EV kinni :) head runni!

    Comment

    • vilkar
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1290

      #317
      Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

      Kuidsa jooksed ? any news?

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #318
        Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

        Vahepeal on standard jooks olnud:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Kusjuures vähendasin laudu, suutsin statte rohkem tähele panna, mängisin paremini kui keskmiselt 12 tabledes, aga tulemus on nagu on. Kuu ka:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        ja BI'des:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Mänguliselt ~$475 miinust, ~$1675 alla EV ehk ~205 BI alla EV, RB kokku umbes $400 eest ehk BR on veidi üle 400.

        Järgmine kuu tahaks tegelt käbe kõik või midagi ära teha, aga vägisi ei tahaks ka paarikümne BI'ga üles liikuda. Võtan vähem laudu, et EV ROI hoida vähemalt madalal kusagil 5% kandis või kõrgemal, peaks täitsa tehtav olema. 75BI'ga taas paarikümne BI'ne shott. 6,5k mängu ka.

        Comment

        • hakkameimema
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2011
          • 349

          #319
          Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

          Mina küll ei mõista, miks sa endale nii haige eesmärgi püstitasid, et just 500$ alustasid. Oleksid sa nt 5k$ alustanud, oleksid ilmselt samamoodi saanud oma diilid välja müüa (Kui üldse nendes asi on/oli, kui sa seda eesmärki seadsid)

          Nüüd minumeelest raiskad niisama aega ja keerad mõnesmõttes oma aja ja head eesmärgid ning aasta plaanid aanusesse...

          OT: Muidu tundub, et biidid kenasti ja tore vaadata, et vähemalt proovid, GL!

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #320
            Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

            Palju jaanuaris VPPsid ja mängutunde tuli? Gl, keep up!

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #321
              Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

              Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
              Mina küll ei mõista, miks sa endale nii haige eesmärgi püstitasid, et just 500$ alustasid. Oleksid sa nt 5k$ alustanud, oleksid ilmselt samamoodi saanud oma diilid välja müüa (Kui üldse nendes asi on/oli, kui sa seda eesmärki seadsid)

              Nüüd minumeelest raiskad niisama aega ja keerad mõnesmõttes oma aja ja head eesmärgid ning aasta plaanid aanusesse...

              OT: Muidu tundub, et biidid kenasti ja tore vaadata, et vähemalt proovid, GL!
              QFT


              Edu, muru!

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #322
                Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                Standard jooks jätkub. Täna siis nii:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Homme plaanis veidi mindseti kallal tööd teha, täna oli paar küsitavat liigutust ka selle vägistamise peale. Vähemalt suudan juba täitsa okeid volüümi lasta.


                Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
                Mina küll ei mõista, miks sa endale nii haige eesmärgi püstitasid, et just 500$ alustasid. Oleksid sa nt 5k$ alustanud, oleksid ilmselt samamoodi saanud oma diilid välja müüa (Kui üldse nendes asi on/oli, kui sa seda eesmärki seadsid)

                Nüüd minumeelest raiskad niisama aega ja keerad mõnesmõttes oma aja ja head eesmärgid ning aasta plaanid aanusesse...

                OT: Muidu tundub, et biidid kenasti ja tore vaadata, et vähemalt proovid, GL!
                Tahtsin jah elu veidi huvitavamaks teha, proovida, kas suudan seda teha. 0'st $1k või 10k teha on päris gei, aga see on juba huvitav endale. Ja mul on tegelikul päris hea meel, et seda vägistamist nii madalal saan, kaotused on minimaalsed.


                Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                Palju jaanuaris VPPsid ja mängutunde tuli? Gl, keep up!
                Tänud. VPP'sid oli napilt alla 10k, tundide kohta ei oska öelda, tõenäoliselt 150h kanti. Kuidas seda hem2's näha saab?

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #323
                  Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                  eelmise + tänase update järgi peaks rolli olema järgi ca 200$ + mingi rakeback?

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #324
                    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                    Esitan retoorilsie küsimuse. Kas sa üldse 7-seid beadid? Alguses viskasid õhku 7% roi. Selge on see, et sellsie roi-ga sellsieid swinge ei toimu ja peaks juba 3k plussis olema
                    Väga raske on edasi liikuda kui 1% kõrgemat roi-d ei suuda saavutada

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #325
                      Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      Esitan retoorilsie küsimuse. Kas sa üldse 7-seid beadid? Alguses viskasid õhku 7% roi. Selge on see, et sellsie roi-ga sellsieid swinge ei toimu ja peaks juba 3k plussis olema
                      Väga raske on edasi liikuda kui 1% kõrgemat roi-d ei suuda saavutada
                      cmon priva
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #326
                        Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                        palju sample on?

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #327
                          Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #328
                            Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            EV roi siin u. 4,2% before RB

                            Comment

                            • marcoloco
                              FPP Pro
                              • Nov 2010
                              • 203

                              #329
                              Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                              jap, natuke imelik on kysida "Kas sa üldse 7-seid beadid?" kui allin EV on korralikult plussis 5k sample peale.

                              5k m2ngu peale on standard dev ca 100 buyinni, ehk siis 2.5% kordadel on kaotus suurem kui 200 buyinni alla expectedi. Lisaks pokkeris expected roi ei ole iialgi staatiline, seega variance on veel oluliselt suurem.

                              multiplayer sng-s on ka allin EV p2ris palju seotud "yle v6i alla EV jooksmisega", kui sa kaotad j2rjest allin olukordasid 6handed v6i 5handed m2ngus, j22b sul p2ris palju v6imalikku EV-d saamata, mis muidu 2-4 handed m2ngus oleksid yles korjanud, raket aga maksad ikka samapalju.

                              Comment

                              • The_Meer
                                Grinder
                                • Apr 2010
                                • 765

                                #330
                                Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                                liskas veel see, et enamik teevad sita jooksuga sitta mängu ka...niiet keep up the good work

                                Comment

                                Working...