Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega
Nagu oligi arvata, humoristid ja +1 poisid on kohal.
Tahaks näha, kuidas te ise ise sellisele jooksule vastu peaks. Ma olen umbes 100Bi'se svonksiga kuu algusega võrreldes 20BI all. See praegune jooks on hullem kui mu 100BI svonksi ajal. Panite ära küll, võite päeva korda läinuks lugeda.
Nagu oligi arvata, humoristid ja +1 poisid on kohal.
Tahaks näha, kuidas te ise ise sellisele jooksule vastu peaks. Ma olen umbes 100Bi'se svonksiga kuu algusega võrreldes 20BI all. See praegune jooks on hullem kui mu 100BI svonksi ajal. Panite ära küll, võite päeva korda läinuks lugeda.

Comment