Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega
Missugust HUD layouti kasutad?
Sessuhtes, mis on põhistatid, mida peaks kuvama SH STT turbo/hyperites?
E: Palju sa kuu lõikes plaanid mänge teha ja mitu mängu päevas? Kas lased niiöelda seti mänge ära ja siis võtad alles uued või regad peale igat kaotust uude sng'sse?
Missugust HUD layouti kasutad?
Sessuhtes, mis on põhistatid, mida peaks kuvama SH STT turbo/hyperites?
E: Palju sa kuu lõikes plaanid mänge teha ja mitu mängu päevas? Kas lased niiöelda seti mänge ära ja siis võtad alles uued või regad peale igat kaotust uude sng'sse?
TC
Comment