[mikrost high stakes'ini] muruntau

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #46
    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Algselt postitas muruntau Vaata postitust

    Btw, kas mõni, kes siin alguses lol ja muid selliseid kommentaare tegi julgeb ka reaalselt enda raha panna sinna kus ta jutt on?
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by virukunn; 03.01.13, 02:28.

    Comment

    • supernova66666
      Grinder
      • Nov 2012
      • 732

      #47
      Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

      Ma pole hater ja soovin sulle edu ning loodame et saad kiirelt üles liikuda, aga hyperitel väga sick varitatsioon, loodetavasti aga tahab tulla :P

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #48
        Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

        minu pakkumine on jõus, paned mulle screenname PM ja player search võiks ka enabled olla.
        Kuskile deposiiti raha ei anna, ma ei kao kuskile.
        Kui võidad, siis usun, et codecci kinnitusest piisab.
        Usun, et lähed bustoks enne kui 60$ jõuad :) või kaotad motivatsiooni.

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #49
          Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

          kas samade koefitsentide ja tingimustega betti ei saa veel mis codecci tegi ? minu 5K AUD v sinu 1K AUD ?

          Comment

          • Murdock
            Grinder
            • Jun 2010
            • 690

            #50
            Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
            Kadestage:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Chromestar kahe tärniga eipeaks olema?
            Last edited by Murdock; 03.01.13, 08:48.

            Comment

            • kallekusta
              Grinder
              • May 2012
              • 603

              #51
              Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

              Mille peale see bet täpsemalt on?
              31.12.2013 oled sa supernova eliit?
              või , et 31.12.2013 oled sa supernova eliit ja teinud selle AINULT 500 st daalast?

              Asja juures on põhi point selles, et ise pakud, riskid 1000 euriga, aga samas supernova elite reaalse väärtuse juures on see väga köömes. Kui sa endas nii kindel oled siis parem paku selline bet välja, et sinu 5000 vs kellegi teise 1000

              Edu laudades ja ordenid rinda.

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #52
                Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                Mille peale see bet täpsemalt on?
                31.12.2013 oled sa supernova eliit?
                või , et 31.12.2013 oled sa supernova eliit ja teinud selle AINULT 500 st daalast?

                Asja juures on põhi point selles, et ise pakud, riskid 1000 euriga, aga samas supernova elite reaalse väärtuse juures on see väga köömes. Kui sa endas nii kindel oled siis parem paku selline bet välja, et sinu 5000 vs kellegi teise 1000

                Edu laudades ja ordenid rinda.
                LOL

                OP, edu!

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #53
                  Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                  Algselt postitas vennike Vaata postitust
                  kas samade koefitsentide ja tingimustega betti ei saa veel mis codecci tegi ? minu 5K AUD v sinu 1K AUD ?
                  Hetkel pole sääste nii palju, et saaksin ka seda mugavalt endale lubada. 2x€1k betid on hetkel täitsa piisav mu jaoks.

                  Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                  Mille peale see bet täpsemalt on?
                  31.12.2013 oled sa supernova eliit?
                  või , et 31.12.2013 oled sa supernova eliit ja teinud selle AINULT 500 st daalast?

                  Asja juures on põhi point selles, et ise pakud, riskid 1000 euriga, aga samas supernova elite reaalse väärtuse juures on see väga köömes. Kui sa endas nii kindel oled siis parem paku selline bet välja, et sinu 5000 vs kellegi teise 1000

                  Edu laudades ja ordenid rinda.
                  Bet jah, et sellestsamast algsest 500st olen aasta lõpuks SNE/ teen 500k VPP. Ja 5-1'le enda poolt vaadatud beti pakkumine oleks tasuta raha ära andmine. Me räägime siiski SNE ära tegemisest ja $500 algbankrollist. SNE on päris kuradi raske isegi solid bankrolli olemasolul. Välja pakutud 1-5'le oddsid on täitsa ok imo, ise pean enda tõenäosust SNE ära ära teha kuhugi sinnakanti (st. 20%) jäävaks või veidi suuremaks. Samas on täiesti arusaadav, kui seda tõenäosust ka sellest oluliselt väiksemaks pidada, eriti minu tööeetika ja varasemate saavutuste juures.

                  Tänud edusoovijatele :) läheb tarvis

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #54
                    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                    Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                    Chromestar kahe tärniga eipeaks olema?
                    Panin starsi kinni ja jälle lahti, ikka 1 tärn. Bronze'iga oli null. dunno, ju peab olema.

                    Comment

                    • estdonk
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2011
                      • 450

                      #55
                      Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                      Peaks küll olema, .com saidil näitab chrome 2 tärni, aga .ee pole vist veel updatenud seda. Goldstar näitab lobbys 3 tärni aga lauas 4-ja

                      Comment

                      • Murdock
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 690

                        #56
                        Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                        Mul ongi .ee ja näitab 2 tärni

                        Comment

                        • estdonk
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2011
                          • 450

                          #57
                          Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                          kuidas see nii saab olla?
                          tegi sul hiljuti mingi update?

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #58
                            Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                            mõned küsimused...
                            mitu turniiri sa üritad tunnis/päevas mängida? Mitmel laual korraga ja kuidas on su arvuti setup?
                            Mis roid sa üritad saavutada nt low stakes-s?
                            Kaua võtab keskmiselt aega üks sng?

                            Comment

                            • vilkar
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1290

                              #59
                              Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                              Ilusat suve sulle see aasta :D randa vist ei jõua.

                              Aga jah edu !

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #60
                                Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                                Ei ole nõus panustama kuna ei tunne ega tea su võimeid :D

                                Aga GL ja jälgin huviga seda progressi !

                                Comment

                                Working...