Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #6601
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Homme panen 18:30 - 21:00 jälle streami käima ja Neljapäeval samamoodi, kui jaksu on siis iga nädal nii.


    NV ei teagi mida teha, valikuid on mitmeid, Deepstack Open jääb bankrollist välja, tööle saaks minna niisama valvesse või kodus grindida €/h on kõigil enamvähem sama, töö probably kõige kergem. Puhata ma nagunii ei oska


    Bankrolli poolelt, et kulutusi on hetkel jube palju ja live probably ei mängigi hetkel, peab hakkama mitmeks reisiks veel lennupileteid ostma ja Tšehhis paneks veel mingi 1000€ cashi/turnade alla. Aga noh, esimese maailma probleemid ütleks selle kohta, otsa vast ei saa :D

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #6602
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Homme panen 18:30 - 21:00 jälle streami käima ja Neljapäeval samamoodi, kui jaksu on siis iga nädal nii.


      NV ei teagi mida teha, valikuid on mitmeid, Deepstack Open jääb bankrollist välja, tööle saaks minna niisama valvesse või kodus grindida €/h on kõigil enamvähem sama, töö probably kõige kergem. Puhata ma nagunii ei oska


      Bankrolli poolelt, et kulutusi on hetkel jube palju ja live probably ei mängigi hetkel, peab hakkama mitmeks reisiks veel lennupileteid ostma ja Tšehhis paneks veel mingi 1000€ cashi/turnade alla. Aga noh, esimese maailma probleemid ütleks selle kohta, otsa vast ei saa :D
      kui iga kuu tuleb 1-2k veel töölt, siis on suht lust hullata pokkeris . Vaevalt kulud ka irl suured kui saab naisega jagada ning lapsi pole.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #6603
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        kui iga kuu tuleb 1-2k veel töölt, siis on suht lust hullata pokkeris . Vaevalt kulud ka irl suured kui saab naisega jagada ning lapsi pole.
        Kulutusi tegelt ikka on palju , ainuüksi söök ja üüri korter on 1800€ kuus, palgast jääb veidi puudu ja iga kuu pokkerist läheb ~500€ elu toetamiseks ja III sambasse.

        Pere nii pisike pole, mina, naine, laps, koer ja kass.

        Mõttetuid või liigseid kulutusi veel ala mokatubakad, veip, alkohol.

        Isegi trenni alla kütan 200€ kuus, käin kahes erinevas kohas, toidulisanditena läheb kreatiin, proteiin, magneesium ja D-vitamiin

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #6604
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Homme panen 18:30 - 21:00 jälle streami käima ja Neljapäeval samamoodi, kui jaksu on siis iga nädal nii.


          NV ei teagi mida teha, valikuid on mitmeid, Deepstack Open jääb bankrollist välja, tööle saaks minna niisama valvesse või kodus grindida €/h on kõigil enamvähem sama, töö probably kõige kergem. Puhata ma nagunii ei oska


          Bankrolli poolelt, et kulutusi on hetkel jube palju ja live probably ei mängigi hetkel, peab hakkama mitmeks reisiks veel lennupileteid ostma ja Tšehhis paneks veel mingi 1000€ cashi/turnade alla. Aga noh, esimese maailma probleemid ütleks selle kohta, otsa vast ei saa :D
          Oot, kus sa striimid? Olen mingi osa maha maganud? Avalikult või privaatselt? Kui avalikult, viska link ja kui tahad promo, siis võin panna nii pealehele kui ka foorumi päisesse. Mõne vaataja ikka saad - muidugi Toodzi discordi võid ka siis visata.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6605
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            kui iga kuu tuleb 1-2k veel töölt, siis on suht lust hullata pokkeris . Vaevalt kulud ka irl suured kui saab naisega jagada ning lapsi pole.
            Tra! Tead naisi, kes kulusid jagab? Mul küll nende naistega nii olnud, et mingil põhjusel on alati minu raha olnud meie mõlema raha, aga raisk naise raha küll pole mõlemi oma olnud, vaid tema oma ???

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #6606
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Ma mingit erilist seletamist vist ei tee aga veidi nsm toksin

              https://www.twitch.tv/kakahirmutis
              Nüüd loen :D Saan anda ka ammendava vastuse (eile kell 22 ärkasin). Pead rohkem Toodzi discordis käima:D

              Aga minu vabandus on:

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #6607
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Oot, kus sa striimib? Olen mingi osa maha maganud? Avalikult või privaatselt? Kui avalikult, viska link ja kui tahad promo, siis võin panna nii pealehele kui ka foorumi päisesse. Mõne vaataja ikka saad - muidugi Toodzi discordi võid ka siis visata.
                Eile tegin prooviks 3h, kõik töötas enam-vähem, isegi paarkend vaatajat käis

                Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.



                Hoiatan ette ära et paras introvert olen ja veebikaamerat ei viitsi ostagi, siis peaks juba särgi selga panema

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #6608
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Kusjuures, mul veel natuke raha üle. Laupäeval Toodzi chatis jälle rullisime ja slottisime ning lasin seal livesse pilti.

                  Kui asja käima saad, siis võib-olla saaks mingi aeg kuidagi su striimis tonni-poolteist peeneks lasta, sest olgem ausad, discordis ekraanijagada on huinja.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #6609
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Eile tegin prooviks 3h, kõik töötas enam-vähem, isegi paarkend vaatajat käis

                    Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.



                    Hoiatan ette ära et paras introvert olen ja veebikaamerat ei viitsi ostagi, siis peaks juba särgi selga panema
                    Imo see veebikaamera on pointless ja isegi häiriv. Võtab mõttetult ruumi. Seda võiks kasutada siis, kui niisama chatid, aga kui mängid või tegutsed, siis pigem häiring.

                    Just hetkel my Dayz striim käib taustaks. Ja osad panevad sinna ka näiteks oma pildi, mis tegelt sitaks häirib, vähemalt mind. Mida mul teisest inimesest nii väga vaadata on.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #6610
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Nüüd loen :D Saan anda ka ammendava vastuse (eile kell 22 ärkasin). Pead rohkem Toodzi discordis käima:D

                      Aga minu vabandus on:

                      Kõrges eas peaks käima katusekohvikutes mitte lasnamäe kõrgustes :D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #6611
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Ja siis striimi kohapealt. Ära palun hakka kerjama. Donasid võid võtta vastu, aga tee sellest näiteks pank, et iga €200 juures teed kasvõi slotiosti, mängud turkat jne. ja siis kui peaks jääma plussi, pool kasumist loosid selle donajate vahel välja.

                        Kui tahad raha teenida, siis sinu teenistus saab olema sub, sponsordiil kui ka affiliate link. Affiliate linkidest rohkem artiklist "https://maxwin.ee/raha-teenimine-int...tis-raha-teha/".

                        OlyBet. Unibet, Optibet ülaltoodud nimekirjast on must be. Ei oska öelda, kas Twitchi kanalile linke panna tohib, aga see on pisiasi.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #6612
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Rääkides veel donades, siis need "€1000 uue arvutini" või "€500 uue koduni" on täpselt sama nagu need TikTokeri, kes kerjavad omale donadega viinaraha. Olles hea mängija, siis affiliatega teeniksid väga hästi.

                          Näide:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Kui vajad lisainfot, võin kirjutada - kas siia või siis salafoorumisse, aga rusikareegel on, et affiliatendus on ärimudel, millega kiirelt rikkaks ei saa, kuid ajapikku teenistus kasvab ja räägin siinkohal aastatest.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #6613
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Ja siis striimi kohapealt. Ära palun hakka kerjama. Donasid võid võtta vastu, aga tee sellest näiteks pank, et iga €200 juures teed kasvõi slotiosti, mängud turkat jne. ja siis kui peaks jääma plussi, pool kasumist loosid selle donajate vahel välja.

                            Kui tahad raha teenida, siis sinu teenistus saab olema sub, sponsordiil kui ka affiliate link. Affiliate linkidest rohkem artiklist "https://maxwin.ee/raha-teenimine-int...tis-raha-teha/".

                            OlyBet. Unibet, Optibet ülaltoodud nimekirjast on must be. Ei oska öelda, kas Twitchi kanalile linke panna tohib, aga see on pisiasi.
                            Tead ma ei ole ühegi sendi peale veel mõelnud mis teenida saaks, teen lihtsalt lõbu pärast.

                            Pole mõtet mulle midagi anda ka, mul ei ole ühtki rewardi setupitud, ma ei märkaks isegi äitähh õelda vist, eilsed followerid magasin nagu kõik maha, mingi popup peaks ekraanile küll korraks tulema.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #6614
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Rääkides veel donades, siis need "€1000 uue arvutini" või "€500 uue koduni" on täpselt sama nagu need TikTokeri, kes kerjavad omale donadega viinaraha. Olles hea mängija, siis affiliatega teeniksid väga hästi.

                              Näide:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Kui vajad lisainfot, võin kirjutada - kas siia või siis salafoorumisse, aga rusikareegel on, et affiliatendus on ärimudel, millega kiirelt rikkaks ei saa, kuid ajapikku teenistus kasvab ja räägin siinkohal aastatest.
                              Ma just mõtlesin et oleks naljakas panna ülesse 9000€ riba ja Rolex Oyster Perpetual

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #6615
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Tead ma ei ole ühegi sendi peale veel mõelnud mis teenida saaks, teen lihtsalt lõbu pärast.

                                Pole mõtet mulle midagi anda ka, mul ei ole ühtki rewardi setupitud, ma ei märkaks isegi äitähh õelda vist, eilsed followerid magasin nagu kõik maha, mingi popup peaks ekraanile küll korraks tulema.
                                Teenimine on normaalne. Kuna mängid OlyBetis, siis oleks sul mõttekas neid promoda. Iga mängija pealt saad umbes 20-30% reigist. See pole päris puhas s.t. kui mängija €200 reiki maksab kuus, siis sealt lähevad maha kulud (oletame €50) ja siis selle €150 pealt saad omale raha.

                                See on normaalne ja see pakub ka lisandväärtust kõigile - striimer saab tasu, mängijad saavad sisu ja see on ainult hea.

                                Eesti pokkerimaastikul kahjuks pole ühtegi "võitvat" mängijat, kes striimib eesti keeles või on? Võitvat siis jutumärkides, et ma ei hakka seal taga ajama, kes ja palju plussis, vaid just seda "mõttega mängu" ei ole.

                                Comment

                                Working...