Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Homme panen 18:30 - 21:00 jälle streami käima ja Neljapäeval samamoodi, kui jaksu on siis iga nädal nii.
NV ei teagi mida teha, valikuid on mitmeid, Deepstack Open jääb bankrollist välja, tööle saaks minna niisama valvesse või kodus grindida €/h on kõigil enamvähem sama, töö probably kõige kergem. Puhata ma nagunii ei oska
Bankrolli poolelt, et kulutusi on hetkel jube palju ja live probably ei mängigi hetkel, peab hakkama mitmeks reisiks veel lennupileteid ostma ja Tšehhis paneks veel mingi 1000€ cashi/turnade alla. Aga noh, esimese maailma probleemid ütleks selle kohta, otsa vast ei saa :D
Homme panen 18:30 - 21:00 jälle streami käima ja Neljapäeval samamoodi, kui jaksu on siis iga nädal nii.
NV ei teagi mida teha, valikuid on mitmeid, Deepstack Open jääb bankrollist välja, tööle saaks minna niisama valvesse või kodus grindida €/h on kõigil enamvähem sama, töö probably kõige kergem. Puhata ma nagunii ei oska
Bankrolli poolelt, et kulutusi on hetkel jube palju ja live probably ei mängigi hetkel, peab hakkama mitmeks reisiks veel lennupileteid ostma ja Tšehhis paneks veel mingi 1000€ cashi/turnade alla. Aga noh, esimese maailma probleemid ütleks selle kohta, otsa vast ei saa :D

Comment