Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #3721
    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Kui veel fotograafidest rääkida,siis pildid mängijatest oli küll tase . Tambet kask oli raudselt kõveras kui juhtus nägema neid. Ala suvalisel hetkel väljaspool lauda oli inimestest pilte tehtud.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3722
      Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Ma proovin 5.50st teha et saaks 55sele :D
      Aga sealt see probleem hakkabki. Sest €55-sel hakkad sa seal algusest peale passima kuniks LR hakkab lõppema ja siis terve kari regab peale. Seepärast ongi need mõttetud satikad, pigem siis ise lõpus regada ja teha ka addon.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #3723
        Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Kui veel fotograafidest rääkida,siis pildid mängijatest oli küll tase . Tambet kask oli raudselt kõveras kui juhtus nägema neid. Ala suvalisel hetkel väljaspool lauda oli inimestest pilte tehtud.
        Minu teada on fotograaf Klambri, Tambet Kase abikaasa... :D

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #3724
          Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Minu teada on fotograaf Klambri, Tambet Kase abikaasa... :D
          Seda rohkem rõõmu õhtusöögilauas lol

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #3725
            Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

            Põletame veel veits raha.

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #3726
              Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Põletame veel veits raha.

              Oi see tekitab minus "monk"-like tundeid ,kui stack pole ilusti . Aga õnneks nii väikse stackiga loen isegi mina 29k välja

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #3727
                Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                Mul on vaja cashida et ROI üle 80% hoida, pinge on peal

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #3728
                  Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Mul on vaja cashida et ROI üle 80% hoida, pinge on peal
                  Ära unusta ka bountysi. Bountydel üldse variatsioonirikas gto.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #3729
                    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Ära unusta ka bountysi. Bountydel üldse variatsioonirikas gto.
                    Üks võimalus oli QT9 flopis AJ vs Q6, turn sain FD ka aga too many outs

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #3730
                      Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Üks võimalus oli QT9 flopis AJ vs Q6, turn sain FD ka aga too many outs
                      Foldi leib lauale

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #3731
                        Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                        Out, UTG shippis A7o 4bb, ma reshove 11bb AJo ja tagant tuli AQ


                        Mälu järgi ma floppasin 4h jooksul ainult 1x paari.


                        Positiivse poole pealt ma ei tunne et ma oleks nende turnadega ühtki viga teinud veel.
                        Last edited by Kakahirmutis; 24.07.24, 18:44.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #3732
                          Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Out, UTG shippis A7o 4bb, ma reshove 11bb AJo ja tagant tuli AQ


                          Mälu järgi ma floppasin 4h jooksul ainult 1x paari.


                          Positiivse poole pealt ma ei tunne et ma oleks nende turnadega ühtki viga teinud veel.
                          Isegi mitte br manageerimisvigu mitte? :)

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #3733
                            Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Isegi mitte br manageerimisvigu mitte? :)
                            Tegelikult mul on 150€sele 100BI aga enamus istub index fondis... kasutamiseks on ~2k€

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #3734
                              Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Tegelikult mul on 150€sele 100BI aga enamus istub index fondis... kasutamiseks on ~2k€
                              Ma detsembrist -veebruarini olin 250+-BI swongis,ei tea kas see 100gi piisav. Pead ikka osakuid müüma lol . Samas suurt vahet pole ,kui palgatöölt tuleb nagunii uut raha uuesti peale ,siis võib 10BI ka piisav olla vb . Äkki peakski suht agressiivne br management olema kui pidev kindel rahavoog peal.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #3735
                                Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Ma detsembrist -veebruarini olin 250+-BI swongis,ei tea kas see 100gi piisav. Pead ikka osakuid müüma lol . Samas suurt vahet pole ,kui palgatöölt tuleb nagunii uut raha uuesti peale ,siis võib 10BI ka piisav olla vb . Äkki peakski suht agressiivne br management olema kui pidev kindel rahavoog peal.
                                Ega ma üldiselt turniire väga ei mängigi ja cashis on lihtne, konto alla 2k siis nl10 deep, konto üle 2k siis nl25 deep

                                Comment

                                Working...