Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #751
    Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

    induceda hirmutis

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #752
      Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

      Unustasin nl25 jaoks RiT maha võtta..maksis kätte :D


      Poker Stars $0.10/$0.25 Pot Limit Hold'em - 7 players - View hand 2280717
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      CO: $25.26
      Hero (BTN): $25.18
      SB: $25.10
      BB: $28.13
      UTG: $25.00
      UTG+1: $14.43
      MP: $10.00

      Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with A A
      4 folds, Hero raises to $0.75, 1 fold, BB raises to $2.35, Hero raises to $5.75, BB raises to $17.35, Hero raises to $25.18 all in, BB calls $7.83

      Final Pot: $50.46
      Hero shows A A (a pair of Aces)
      BB shows A K (a straight, Ten to Ace)
      Hero wins $24.23
      BB wins $24.23
      (Rake: $2.00)




      Ja mida need short stack regularid mõtlevad?!?



      Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2280714
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      CO: $25.00
      BTN: $10.25
      Hero (SB): $25.00
      BB: $27.61
      UTG: $26.11
      UTG+1: $10.03
      MP1: $12.66
      MP2: $46.15

      Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with Q Q
      1 fold, UTG+1 raises to $0.85, 4 folds, Hero raises to $2.25, 1 fold, UTG+1 calls $1.40

      Flop: ($4.75) 9 Q 7 (2 players)
      Hero bets $2.25, UTG+1 raises to $7.78 all in, Hero calls $5.53

      Turn: ($20.31) 6 (2 players - 1 is all in)

      River: ($20.31) T (2 players - 1 is all in)

      Final Pot: $20.31
      Hero shows Q Q (three of a kind, Queens)
      UTG+1 shows 8 J (a straight, Eight to Queen)
      UTG+1 wins $19.40
      (Rake: $0.91)

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #753
        Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

        August siiamaani :D Hemi pole siin läpparis ja ei viitsi peale panna ka :P

        Comment

        • therapy
          FPP Pro
          • Dec 2012
          • 200

          #754
          Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

          tundub legit (Y) keep up the grind :D

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #755
            Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

            Neti pulk pani näkku....


            Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 3 players - View hand 2284014
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            Hero (BTN): $35.74
            SB: $9.70
            BB: $9.05

            Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with J T
            Hero raises to $0.75, SB calls $0.65, BB calls $0.50

            Flop: ($2.25) J T T (3 players)
            SB checks, BB checks, Hero bets $1.50, SB calls $1.50, BB calls $1.50

            Turn: ($6.75) 3 (3 players)
            SB bets $0.25, BB raises to $2, Hero folds, SB calls $1.75

            River: ($10.75) 5 (2 players)
            SB checks, BB bets $4.80 all in, SB calls $4.80

            Final Pot: $20.35
            SB shows A A (two pair, Aces and Tens)
            BB shows K T (three of a kind, Tens)
            BB wins $19.60
            (Rake: $0.75)

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #756
              Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

              jaaa-jaaa kartma hakkasid raudselt, sp fold

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #757
                Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                jaaa-jaaa kartma hakkasid raudselt, sp fold
                Mõtlesin jep et võimatu et keegi riveris ära ei tõmba :D


                Ei tegelt naljakas et netipulgal kaob levi kord paari päeva jooksul ära ja alati siis kui mul suur pott käsil :D Häxxxors


                Ja blääd siin soomes on ikka suht igav küll :D Läpparis ei viitsi ilma hemita jne väga palju volüümi ka anda :/

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #758
                  Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                  läppar ei vea hemi välja või milles probleem?

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #759
                    Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                    Algselt postitas Konso Vaata postitust
                    läppar ei vea hemi välja või milles probleem?
                    Ei hakka kuidagi siin läpparis tööle :/ Pole väga palju viitsinud jamada ka sest algselt pidin ainult lühikeseks ajaks tulema...nüüd juba 1,5 nädalat möödas ja vb tuleb 1 veel otsa >.<

                    Aga samas ilma hemita tuleb kasumit küll,selectida ainult nats keeruline,regularid on enamvähem peas nagunii,märkida lihtsalt tüütu.

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #760
                      Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                      Color-coding peaks hea mängu alus olema.

                      Nimelt tunduvalt parem ja lihtsam tableselection.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #761
                        Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                        Color-coding peaks hea mängu alus olema.

                        Nimelt tunduvalt parem ja lihtsam tableselection.
                        prodigyd ei vaja abivahendeid

                        Comment

                        • Ints
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1216

                          #762
                          Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                          Kui hem peal siis sa ei märgi vastaseid ?

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #763
                            Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                            Ta ju ei selekti vaid jookseb üle. Milleks märkida.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #764
                              Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                              Color-coding peaks hea mängu alus olema.

                              Nimelt tunduvalt parem ja lihtsam tableselection.
                              Color coding ongi hetkel ainuke asi mis ma teen,notesid ei hakka kirjutama kuna ajutiselt teise läppariga


                              Algselt postitas Ints Vaata postitust
                              Kui hem peal siis sa ei märgi vastaseid ?
                              Koguaeg märgin

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #765
                                Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                                Note faili suht easy ju mälupulgaga transportida ühest cpust teise.

                                Comment

                                Working...