Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]
Ma arvan et mul on coachi vaja siis prindiks kenasti :D Nüüd tegelikult kiirem nett olemas ja oleks võimalik,lihtsalt vaja natukene raha koguda :D
Algselt postitas pastilaa
Vaata postitust
K 
8
Comment