Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #871
    Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Suuremad käed ?

    Sul varem ka BI'des päris palju üles-alla kõikumise ühe päeva raames ju ?
    BIdes vast rohkem olnud jh,dollarites ei ole vist,aga mindset on massive,juba istun laudades tagasi ja lasen solid game

    hiljem panen mõned käed,standard sett vs sett ei viitsi aint toppida :)

    Comment

    • Ints
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1216

      #872
      Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

      mis ev teeb?

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #873
        Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

        Algselt postitas Ints Vaata postitust
        mis ev teeb?
        Ei vaadanud,vast nats alla idk,pigem ajab tilti selle EV vaatamine


        Väga pettunud,sain juba ülespoole liikuma ja siis 2h ei connectinud pm midagi ja mitmed haiged käed...ei ole tuju copidagi viskan end teleka ette parem


        Last edited by Kakahirmutis; 11.09.13, 21:00.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #874
          Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

          Jõudu :D Küll välja tuled :)

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #875
            Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

            Edu Kaka!
            Peaasi, et downswingi ajal tiltama ei hakka nagu mul ikka kombeks.
            Seda raske endal järgida ja tundub, et sul ka.
            3betid tulevad siit ja sealt, no rsk ei saa ju kogu aeg olla...

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #876
              Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

              selliste suurte aukudega graph ja EVd ei panegi?mitte alla vaid pigem üle imo siis ...

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #877
                Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

                Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                selliste suurte aukudega graph ja EVd ei panegi?mitte alla vaid pigem üle imo siis ...
                ei ole üle EV :) Lihtsalt tükk aega juba ilma EVta graphe pannud,miks seda muuta kui vahepeal alla jooksen?

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #878
                  Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

                  7bi ikka suht insta kukkunud,endal ka palju neid olnud ja midagi pole teha lihtsalt

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #879
                    Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

                    Sai esimene sess nl100s tehtud,hetkel underrolled ehk palju ei torgi :)




                    Aint millegi pärast ei saa HEMist käsi kätte ,kuna ta lihtsalt ei lae neid sinna alla lol...

                    Tänaks rohelist konna kes muga hem1 prod sheerib :P
                    Last edited by Kakahirmutis; 15.09.13, 21:28.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #880
                      Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

                      Hihi,selle -530$ päeva võib vist ära unustada :P

                      Comment

                      • kala6li
                        Grinder
                        • Mar 2013
                        • 635

                        #881
                        Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

                        ammu unustatud

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #882
                          Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

                          kaugel need -1k päevadki enam on...

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #883
                            Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

                            Rofl, just love it !!!! :)

                            Edu Kaka

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #884
                              Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

                              Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                              kaugel need -1k päevadki enam on...

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #885
                                Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

                                Ära nüüd tiri poisil motti maha, las lammutab. Ilusad graafikud.

                                Comment

                                Working...