Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]
Loen su päevikut ja ühe enam hakkab tunduma, et ainukesed asjalikud postitused on HerrJanksi omad. Ilmselgelt tema on selle tee läbinud, kus sina hetkel oled ja teab millest räägib. Ma ei kujuta ette, kaua ta viitsib sulle siin head nõu anda, sest igale soovitusele tuleb sinupoolne kaitseargument vastu. Sa oled justkui vana koer kellele uusi trikke ei õpeta. Selleks, et areneda pead sa ilmselgelt tegema paar sammu tagasi, et edasi minna - sa oled hetkel tupikus.
Iseenesest on su päevikut huvitav jälgida, jätka paljude graafikute lisamist jne. Ma näen sinus tohutut potensiaali ja soovin sulle edaspidistes tegemistes ainult parimat.
Loen su päevikut ja ühe enam hakkab tunduma, et ainukesed asjalikud postitused on HerrJanksi omad. Ilmselgelt tema on selle tee läbinud, kus sina hetkel oled ja teab millest räägib. Ma ei kujuta ette, kaua ta viitsib sulle siin head nõu anda, sest igale soovitusele tuleb sinupoolne kaitseargument vastu. Sa oled justkui vana koer kellele uusi trikke ei õpeta. Selleks, et areneda pead sa ilmselgelt tegema paar sammu tagasi, et edasi minna - sa oled hetkel tupikus.
Iseenesest on su päevikut huvitav jälgida, jätka paljude graafikute lisamist jne. Ma näen sinus tohutut potensiaali ja soovin sulle edaspidistes tegemistes ainult parimat.
5 
4
Comment