Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nocaring
    Räme Fish
    • Jun 2011
    • 24

    #511
    Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

    Loen su päevikut ja ühe enam hakkab tunduma, et ainukesed asjalikud postitused on HerrJanksi omad. Ilmselgelt tema on selle tee läbinud, kus sina hetkel oled ja teab millest räägib. Ma ei kujuta ette, kaua ta viitsib sulle siin head nõu anda, sest igale soovitusele tuleb sinupoolne kaitseargument vastu. Sa oled justkui vana koer kellele uusi trikke ei õpeta. Selleks, et areneda pead sa ilmselgelt tegema paar sammu tagasi, et edasi minna - sa oled hetkel tupikus.
    Iseenesest on su päevikut huvitav jälgida, jätka paljude graafikute lisamist jne. Ma näen sinus tohutut potensiaali ja soovin sulle edaspidistes tegemistes ainult parimat.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #512
      Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

      Algselt postitas nocaring Vaata postitust
      Loen su päevikut ja ühe enam hakkab tunduma, et ainukesed asjalikud postitused on HerrJanksi omad. Ilmselgelt tema on selle tee läbinud, kus sina hetkel oled ja teab millest räägib. Ma ei kujuta ette, kaua ta viitsib sulle siin head nõu anda, sest igale soovitusele tuleb sinupoolne kaitseargument vastu. Sa oled justkui vana koer kellele uusi trikke ei õpeta. Selleks, et areneda pead sa ilmselgelt tegema paar sammu tagasi, et edasi minna - sa oled hetkel tupikus.
      Iseenesest on su päevikut huvitav jälgida, jätka paljude graafikute lisamist jne. Ma näen sinus tohutut potensiaali ja soovin sulle edaspidistes tegemistes ainult parimat.
      kuulan ju mis ta räägib? miks ma muidu laudade arvu endal vähendan...

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #513
        Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

        Kuulame kõhutunnet :


        Oleksin blank riveri samamoodi ära callinud :)


        Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2229373
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        SB: $25.00
        BB: $25.00
        UTG: $25.00
        UTG+1: $11.26
        UTG+2: $26.07
        Hero (MP1): $25.00
        MP2: $25.35
        CO: $11.80
        BTN: $13.56

        Pre Flop: ($0.35) Hero is MP1 with 5 5
        1 fold, UTG+1 calls $0.25, UTG+2 calls $0.25, Hero calls $0.25, 1 fold, CO raises to $1.50, 3 folds, UTG+1 calls $1.25, UTG+2 calls $1.25, Hero calls $1.25

        Flop: ($6.35) 6 4 7 (4 players)
        UTG+1 checks, UTG+2 checks, Hero checks, CO checks

        Turn: ($6.35) J (4 players)
        UTG+1 checks, UTG+2 checks, Hero checks, CO bets $3.50, UTG+1 folds, UTG+2 folds, Hero calls $3.50

        River: ($13.35) 3 (2 players)
        Hero checks, CO bets $6.80 all in, Hero calls $6.80

        Final Pot: $26.95
        Hero shows 5 5 (a straight, Three to Seven)
        CO shows T A (high card Ace)
        Hero wins $25.74
        (Rake: $1.21)

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #514
          Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

          nice call :)

          Comment

          • raudtee(EST)
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 288

            #515
            Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

            Oleksin blank riveri samamoodi ära callinud :)
            as played ja arvestades stacke, mis oleks riverid, mida veel foldida?

            Aga ise üldiselt ei ch-calliks sellist turni. Kui tean, et vastane sellises kohas blufib piisavalt sageli, siis sellise stacki vastu ch-shoveks - saad foldi, on hästi, ja kui satud mitte nutsi otsa, siis on oute enda käe paranemiseks.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #516
              Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

              Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
              as played ja arvestades stacke, mis oleks riverid, mida veel foldida?

              Aga ise üldiselt ei ch-calliks sellist turni. Kui tean, et vastane sellises kohas blufib piisavalt sageli, siis sellise stacki vastu ch-shoveks - saad foldi, on hästi, ja kui satud mitte nutsi otsa, siis on oute enda käe paranemiseks.
              A,K või 4 kaardi flush riveri foldiks vast ära,muud mitte





              Lol,tahtsin bettida 3...kirjutasin 33 :D ei tea kas muidu enemy oleks AI tulnud?


              Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2231190
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              SB: $31.82
              Hero (BB): $25.35
              UTG: $29.55
              UTG+1: $29.44
              UTG+2: $19.00
              MP1: $25.00
              MP2: $14.90
              CO: $10.00
              BTN: $24.24

              Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with K K
              UTG calls $0.25, 3 folds, MP2 raises to $1, 3 folds, Hero raises to $3, 1 fold, MP2 calls $2

              Flop: ($6.35) 4 7 9 (2 players)
              Hero bets $22.35 all in, MP2 calls $11.90 all in

              Turn: ($30.15) 7 (2 players - 2 are all in)

              River: ($30.15) 6 (2 players - 2 are all in)

              Final Pot: $30.15
              Hero shows K K (two pair, Kings and Sevens)
              MP2 shows 8 8 (two pair, Eights and Sevens)
              Hero wins $28.79
              (Rake: $1.36)



              Räägi veel juttu grindi ajal...kõige hullem liin üldse?



              Poker Stars $0.10/$0.25 Pot Limit Hold'em - 9 players - View hand 2231191
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              MP2: $55.43
              Hero (CO): $25.25
              BTN: $10.45
              SB: $39.56
              BB: $25.16
              UTG: $50.93
              UTG+1: $23.40
              UTG+2: $25.00
              MP1: $32.08

              Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with J Q
              UTG calls $0.25, 3 folds, MP2 calls $0.25, Hero raises to $1, 3 folds, UTG calls $0.75, MP2 calls $0.75

              Flop: ($3.35) J J J (3 players)
              UTG bets $3.20, MP2 calls $3.20, Hero raises to $8, UTG calls $4.80, MP2 folds

              Turn: ($22.55) 7 (2 players)
              UTG checks, Hero checks

              River: ($22.55) A (2 players)
              UTG checks, Hero bets $11.84, UTG folds

              Final Pot: $22.55
              Hero mucks J Q
              Hero wins $21.54
              (Rake: $1.01)
              Last edited by Kakahirmutis; 06.06.13, 05:29.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #517
                Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                Vaalad olid täna hommikul eriti hoos :D nl25 siis

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #518
                  Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                  Minu meelest see c/r nelikuga flopis on päris ok, aga mitte selles käes, sest su käsi on liialt overpairi poole kaldu(oled pre agressor),

                  kui pre flatid, siis võib küll donkbettida välja või c/r'ida, eriti tight mängija tugeva range vastu, never ever ei foldi keegi overpairi seal nl25-50 =)

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #519
                    Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                    Minu meelest see c/r nelikuga flopis on päris ok, aga mitte selles käes, sest su käsi on liialt overpairi poole kaldu(oled pre agressor),

                    kui pre flatid, siis võib küll donkbettida välja või c/r'ida, eriti tight mängija tugeva range vastu, never ever ei foldi keegi overpairi seal nl25-50 =)
                    jep :) ma just ajasin kellegagi juttu ja ei süvenenud üldse,hiljem kätt vaatasin siis facepalmisin :D

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #520
                      Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                      Pole eriti midagi huvitavat toimunud :) standard olukorrad ainult.

                      12 tablemisega hakkan ära harjuma ja vaikselt hakkab meeldima :) Volüümi veel vähe aga winrate on päris hea hetkel



                      Kuna huvitavat midagi pole siis panen selle siia :



                      Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 2232474
                      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                      BTN: $25.25
                      SB: $26.22
                      BB: $9.07
                      UTG: $20.60
                      Hero (UTG+1): $25.57
                      MP: $26.42
                      CO: $25.00

                      Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+1 with 8 9
                      1 fold, Hero raises to $0.75, 4 folds, BB calls $0.50

                      Flop: ($1.60) 7 2 8 (2 players)
                      BB bets $0.75, Hero calls $0.75

                      Turn: ($3.10) 3 (2 players)
                      BB bets $1, Hero calls $1

                      River: ($5.10) 7 (2 players)
                      BB bets $6.57 all in, Hero calls $6.57

                      Final Pot: $18.24
                      BB shows Q 9 (a pair of Sevens)
                      Hero shows 8 9 (two pair, Eights and Sevens)
                      Hero wins $17.42
                      (Rake: $0.82)



                      ahja...as played unreal hand? :D



                      Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2232478
                      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                      BB: $24.33
                      UTG: $15.64
                      UTG+1: $25.00
                      MP1: $14.95
                      MP2: $13.84
                      CO: $10.43
                      Hero (BTN): $26.22
                      SB: $25.00

                      Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with 8 8
                      2 folds, MP1 calls $0.25, MP2 calls $0.25, CO calls $0.25, Hero calls $0.25, 1 fold, BB checks

                      Flop: ($1.35) 3 J 8 (5 players)
                      BB checks, MP1 checks, MP2 bets $0.25, CO raises to $1.25, Hero raises to $4.50, BB folds, MP1 folds, MP2 raises to $13.59 all in, CO calls $8.93 all in, Hero calls $9.09

                      Turn: ($38.71) 2 (3 players - 2 are all in)

                      River: ($38.71) 9 (3 players - 2 are all in)

                      Final Pot: $38.71
                      MP2 shows J J (three of a kind, Jacks)
                      CO shows J 8 (two pair, Jacks and Eights)
                      Hero shows 8 8 (three of a kind, Eights)
                      MP2 wins $6.76
                      MP2 wins $30.45
                      (Rake: $1.50)
                      Last edited by Kakahirmutis; 08.06.13, 10:29.

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #521
                        Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                        Miks sa ei isoda ei tahtnud? Kes limper oli ?

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #522
                          Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                          wp prf kuigi 3bet on üüüratu ,mõlemad vaalad ilmselgelt

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #523
                            Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                            Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                            Miks sa ei isoda ei tahtnud? Kes limper oli ?
                            Mõtlesin et vaalade vastu hea kaasa limpida ja neid potis hoida ja setminida,oleks mõni regular kaasa limpinud oleks isonud :)

                            Comment

                            • bi0hazard
                              Vana Tegija
                              • Jul 2010
                              • 1342

                              #524
                              Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                              wat

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #525
                                Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                                Isiklikult tahaks küll vaalade vastu IP, tugeva käega suurt pot'i mängida :)

                                Comment

                                Working...