Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]
Neid oli väga palju täna öösel :D aga 24 tabledes ei jõua kõiki copida... :D
Mindsetile hea...ntx keegi flat shoves UTG TT ma callisin AA,laud jooksis mingi KKTxx ja pigem muigasin samal ajal kui ma oma BI ära andsin :D
Algselt postitas Priidix
Vaata postitust
Mindsetile hea...ntx keegi flat shoves UTG TT ma callisin AA,laud jooksis mingi KKTxx ja pigem muigasin samal ajal kui ma oma BI ära andsin :D

J 
Q
Comment