Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #316
    Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

    sampelzise,ilmselgelt see sirge selg on hiiter,tee 10 korda suurem graaf siis vaatab edasi!

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #317
      Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

      Tahtsin ka just öelda, et ära tööjuures avaldust päris lauale viska veel. Minul näiteks 200K käeline hiiter käsil atm ja olen üsna kindel, et mu tegelik winrate on oluliselt väiksem, kui viimased 200K kätt on olnud. Selle sinu 40K sample peale ma mingeid utoopilisi winratesid (15bb/100) veel õhku ei loobiks. Motti alla ei taha tirida, aga igaks juhuks mainin, et pärast kukkumine nii valus ei oleks. Ja su suhtumisega, a´la mind equity ei koti, mängin tunnetuse baasil, ei jõua kahjuks kaugemale esimesest hiiterist ega ka nl25-st.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #318
        Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

        Nu eelmised ~100-150k kätt on mul olnud keskmine ~9bb/100 kui ma alustasin seda limiiti,aga need käed ühest arvutist on kadunud kuna see andis otsad ja teisest ma lihtsalt ei viitsi copyda kuna see ammu kuskile nurka ära pakitud,ja ma pole õelnudki et ma oma tunnetuse järgi mängimisega suudaksin midstakes beatida vms,ma biidin pm ainult pl25 ja 50,nl on natukene probleemsem kuna ma ei tea regulare nii hästi,neid seal lihtsalt rohkem,minu puhul mida väiksem playerpool seda soliidsem mäng.




        edit : mu esimeses postis on ühest arvutist isegi 50k kätt pl25st olemas kus 8bb/100
        Last edited by Kakahirmutis; 29.03.13, 18:47.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #319
          Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Nu eelmised ~100-150k kätt on mul olnud keskmine ~9bb/100 kui ma alustasin seda limiiti,aga need käed ühest arvutist on kadunud kuna see andis otsad ja teisest ma lihtsalt ei viitsi copyda kuna see ammu kuskile nurka ära pakitud,ja ma pole õelnudki et ma oma tunnetuse järgi mängimisega suudaksin midstakes beatida vms,ma biidin pm ainult pl25 ja 50,nl on natukene probleemsem kuna ma ei tea regulare nii hästi,neid seal lihtsalt rohkem,minu puhul mida väiksem playerpool seda soliidsem mäng.




          edit : mu esimeses postis on ühest arvutist isegi 50k kätt pl25st olemas kus 8bb/100
          sul on siis kokku mingi ca 200k samplet ? ja sihuke winrate - siis tundub väga imelik et sa ei ole üles liikund

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #320
            Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

            need PL25 regularid on nii kehvad, et minusugune nitfish näitab kah seal pea 7BB/100. Enamusel on mingi nõrk koht ning natuke statse vaadates saab kopika kätte küll. Samas NL25-s olen break even rakeback mängija (ei ütle pro, kuna mängin ikka oma lõbuks rohkem).

            Edit: Kui mu mälu ei peta, siis päevikuomaniku statsid olid miski 19/11?
            Last edited by Konso; 30.03.13, 07:51.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #321
              Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
              sul on siis kokku mingi ca 200k samplet ? ja sihuke winrate - siis tundub väga imelik et sa ei ole üles liikund
              PL50 on mul ka ~8bb/100 aga ma olen seda vähe pelanud,ma üritasin see kuu ainult nl50 ja PL50...tulemus väga kehva aga run on ka suht halb olnud,nl50s tuli mul -2bb/100,ja kuna ma hetkel tööl vms ei käi siis ma pean pokkerist pidevalt cashoutima ka.

              PL50 on minu arust suuremjaolt sama is pl25 sest regularid on samad tho

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #322
                Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                Algselt postitas Konso Vaata postitust
                need PL25 regularid on nii kehvad, et minusugune nitfish näitab kah seal pea 7BB/100. Enamusel on mingi nõrk koht ning natuke statse vaadates saab kopika kätte küll. Samas NL25-s olen break even rakeback mängija (ei ütle pro, kuna mängin ikka oma lõbuks rohkem).

                Edit: Kui mu mälu ei peta, siis päevikuomaniku statsid olid miski 19/11?
                Mu keskmine on ~23-15 statsid,3bet ~4

                Ja teoreetiliselt on nl25 ka võimalik biitida rege täpselt sama hästi kui PLis aga seal on playerpool suurem ja raskem jälgida/rohkem meelde jätta

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #323
                  Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Mu keskmine on ~23-15 statsid,3bet ~4

                  Ja teoreetiliselt on nl25 ka võimalik biitida rege täpselt sama hästi kui PLis aga seal on playerpool suurem ja raskem jälgida/rohkem meelde jätta
                  nõus, et on võimalik biitida. Sample mul sinu kohta muidugi 1,1k, eks sõltub jooksust. 18/11/3,4 näitab

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #324
                    Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                    Algselt postitas Konso Vaata postitust
                    nõus, et on võimalik biitida. Sample mul sinu kohta muidugi 1,1k, eks sõltub jooksust. 18/11/3,4 näitab
                    Kaart jookseb siis ma olen vabsee 30-20 maniakk :D

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #325
                      Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                      Minu suurim võit enivei.
                      HU ajas korra tilti kui QQ vs K4 rnr rnr 44 tuli,aga comeback ja win :D


                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #326
                        Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                        grats,nl100 nüüd????

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #327
                          Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                          Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                          grats,nl100 nüüd????
                          Nah,kui mul nl50 jäi -2bb/100 see kuu(pl50 +8bb/100) siis ma ei biidi piisavalt ma arvan,jään veel nl25,ehk arvatavasti jätan 50BI nl25 ja cashout ülejäänd.

                          Saabki rahus grindida ja õppevideosid vahtida kuu aega muretsemata :)

                          Comment

                          • valgelendur
                            Jube Noob
                            • Oct 2012
                            • 121

                            #328
                            Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Nah,kui mul nl50 jäi -2bb/100 see kuu(pl50 +8bb/100) siis ma ei biidi piisavalt ma arvan,jään veel nl25,ehk arvatavasti jätan 100BI nl25 ja cashout ülejäänd.

                            Saabki rahus grindida ja õppevideosid vahtida kuu aega muretsemata :)
                            FYP

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #329
                              Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Nah,kui mul nl50 jäi -2bb/100 see kuu(pl50 +8bb/100) siis ma ei biidi piisavalt ma arvan,jään veel nl25,ehk arvatavasti jätan 50BI nl25 ja cashout ülejäänd.

                              Saabki rahus grindida ja õppevideosid vahtida kuu aega muretsemata :)
                              ˇ4ever...

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #330
                                Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                                nice hit, champ!

                                Comment

                                Working...