Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #61
    Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

    Lol toksisin mingeid 5$ turniire ja 15$ SNGsid...
    5x final table 2 kuuga....5x 2. koht :S ei tule kuidagi võitu ära -.-

    (2. kohaga sain 170$ wiiii :D :D)

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #62
      Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

      Proovisin 6maxi natukene...3 coolerit 100 käega ja quit -.-

      Pole vast harjunud et 77 reraise sellisel flopil callitakse :O

      CO: $24.65
      BTN: $80.34
      SB: $30.98
      BB: $19.81
      UTG: $24.82
      Hero (MP): $26.70

      Pre Flop: ($0.35) Hero is MP with 4 4
      1 fold, Hero raises to $0.75, 1 fold, BTN raises to $2.50, 2 folds, Hero calls $1.75

      Flop: ($5.35) K K 4 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $2, Hero raises to $5, BTN calls $3

      Turn: ($15.35) 6 (2 players)
      Hero checks, BTN checks

      River: ($15.35) 7 (2 players)
      Hero bets $8.06, BTN raises to $18.25, Hero raises to $19.20 all in, BTN calls $0.95

      Final Pot: $53.75
      BTN shows 7 7 (a full house, Sevens full of Kings)
      Hero shows 4 4 (a full house, Fours full of Kings)
      BTN wins $52.25
      (Rake: $1.50)

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #63
        Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

        Standard on callida seal flopil 77ga, sest lihtne teoreem ütleb, et kellegil pole paired boardil enamasti mitte midagi kui raisevad seda.
        Riveri ainult calliks ja säästaks 4bb~, kui su wr 4bb/100, pead 100 kätt mängima, et seda raha tagasi teenida pmst. (nit värk, aga tõsi jutt)

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #64
          Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

          see preflop play on standard ?

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #65
            Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

            Ei.
            45s mängib ka paremini antud olukorras, fold pre obv.
            250bb deep ja solid vaal vastas siis stnrd.

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #66
              Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

              Oleneb mis vastase 3bet range on, aga tõenäoliselt on päris wide, seega flat ei tule kõne allagi, kas fold või 4bet.

              Enamasti foldiks, aegajalt võid 4bettida kui liiga hullult abuseb sind.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #67
                Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                jah - ainult regide vastu setminimine on niigi rahapõletamine (kui just pole muud plaanis postflop, a la read, et foldib palju turni c-r etc). 3beti callimine on veel hullem hea plaanita.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #68
                  Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                  Ennem kui te mind siin põlema paneta...tüübi 3bet oli 40 pct 200 käelise sample põhjal :O Ja postflop oli päris agro

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #69
                    Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Standard on callida seal flopil 77ga, sest lihtne teoreem ütleb, et kellegil pole paired boardil enamasti mitte midagi kui raisevad seda.
                    Riveri ainult calliks ja säästaks 4bb~, kui su wr 4bb/100, pead 100 kätt mängima, et seda raha tagasi teenida pmst. (nit värk, aga tõsi jutt)
                    No ma panin ta K peale,ehk siis mõtlesin et easy money :D How wrong was i -.-

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #70
                      Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Ennem kui te mind siin põlema paneta...tüübi 3bet oli 40 pct 200 käelise sample põhjal :O Ja postflop oli päris agro
                      no siis juba 4bet mitte flat

                      mida laiem vastase range on, seda raskem sul profityt näidata ta vastu kui flatid OOP, kui 4bet ei meeldi siis just fold

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #71
                        Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                        no siis juba 4bet mitte flat

                        mida laiem vastase range on, seda raskem sul profityt näidata ta vastu kui flatid OOP, kui 4bet ei meeldi siis just fold
                        ju vast,ega ma FR nagunii selliseid liigutusi ei tee,lihtsalt 6max 4 tabledes mõtlen üle :)

                        Comment

                        • Steven Murd
                          Julm Donk
                          • Sep 2012
                          • 53

                          #72
                          Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                          Ma oleks foldinud PF, aga. Miks mitte bet turn?

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #73
                            Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                            Algselt postitas Steven Murd Vaata postitust
                            Ma oleks foldinud PF, aga. Miks mitte bet turn?
                            check raise lootsin :O panin ta K peale,mõtlesin et eriti halbu rivereid mul ei ole.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #74
                              Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                              Tee mis tahad,winning sessionit ei tule,mindset ka nii paigast ära kuni aint paar winning sessionit see kuu..

                              Comment

                              • EestiAA
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1132

                                #75
                                Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                                tean mis tunned =D...samamoodi trollin nl25...aga jah volüüm peaks parandama kui kõik õige.

                                Comment

                                Working...