Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #856
    Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

    prodigy'tel pole mingeid heme ega hude vaja ..

    Comment

    • kala6li
      Grinder
      • Mar 2013
      • 635

      #857
      Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      prodigy'tel pole mingeid heme ega hude vaja ..
      +1

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #858
        Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

        No võta siis laudu vähemaks ja move up anyway, sunnibki paremini jälgima kui hem'i ei ole.

        Teine variant on, et osta.

        Comment

        • p0l1
          Grinder
          • Jan 2011
          • 581

          #859
          Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

          250-300 daala eest saad juba SSD-ga kasti, mis veab kenasti hm2. See tarkvara lagimise jutt käib ikka aeg-ajalt läbi - asjad on võimalik normaalselt tööle saada. glgl

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #860
            Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

            hem1 prod enam osta ei saa,ei tea kas mõnelt userilt leiab? lol

            Comment

            • kala6li
              Grinder
              • Mar 2013
              • 635

              #861
              Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

              Kirjuta meili peale suppordile kiri, et tahad hem1 koodi, ma vähemalt sain nii :)

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #862
                Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

                Suhtlesin nats Hem suppordiga

                Vaatan kuidas see kuu edasi läheb.Kui rolli nats üles saan siis võib proovida nl100s shotte võtta kui fishe suudan leida

                Hello -

                If you purchase HM2 Pro, we are able to then issue a HM1 Pro code to your account for tech issues.



                Best Regards,
                Garrett
                Hold'em Manager

                Comment

                • overbet
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 1620

                  #863
                  Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

                  Mul on HEM1 pro kood isegi, aga varsti läheb endal ka vaja vist

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #864
                    Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

                    Algselt postitas overbet Vaata postitust
                    Mul on HEM1 pro kood isegi, aga varsti läheb endal ka vaja vist
                    Kus nüüd hõõrub nina alla :D

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #865
                      Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

                      1 koodi saab kasutada kahes arvutis vist oli nii? Kui nii siis lisa mind skype ma nagu kasutan ainult 1. Holdem+ omaha pro saad minna omhas kah auku pannna raha

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #866
                        Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

                        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                        1 koodi saab kasutada kahes arvutis vist oli nii? Kui nii siis lisa mind skype ma nagu kasutan ainult 1. Holdem+ omaha pro saad minna omhas kah auku pannna raha
                        Ma HEM-ist ei tea, aga PT4 kood on küll müstika.

                        Nad ütlevad, et saab kasutada kahte koodi, aga olen sama koodiga PT4 installeerinud juba kolme arvutisse ja kõik töötab. Isegi samal ajal kahte neist kasutanud.

                        Comment

                        • kala6li
                          Grinder
                          • Mar 2013
                          • 635

                          #867
                          Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

                          HEM2 koodi pidi jah 2 arvutis saama korraga kasutada, aga endal on 3 arvutit ka taga olnud ja ei ole mingit häda

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #868
                            Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

                            Hem funkab küll kahes raalis.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #869
                              Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

                              Ugh...elu halvim sess,pole varem sellist coolerite ja badbeatide jada vist tundnud,nl50 siis

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #870
                                Re: Kakahirmutise päevik[nl50FR]

                                Suuremad käed ?

                                Sul varem ka BI'des päris palju üles-alla kõikumise ühe päeva raames ju ?

                                Comment

                                Working...