Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #6166
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Minu ajal, kui veel eelmine aasta mängisin, siis 6-maxis sai teinekord väga pikalt nii madistatud, isegi kui fish oli lauas.
    pastilaa oleks töötu tänasel päeval oma tableselecty coachimisega siis

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6167
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      pastilaa oleks töötu tänasel päeval oma tableselecty coachimisega siis
      Ja kusjuures tableselectida on küll seal väga palju. Bljat siin see kirjutamine ja tagasi mõtlemine viib selleni ,et tahaks laudu avada ja uuesti mängima hakata, kuid tean väga hästi kuhu see viib. Viib selleni, et lihtsalt päevast 4-5 tundi läinud ja seda aega paraku ei ole või noh oleks, aga ei taha pokkerile panna.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #6168
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        pastilaa oleks töötu tänasel päeval oma tableselecty coachimisega siis
        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Ja kusjuures tableselectida on küll seal väga palju. Bljat siin see kirjutamine ja tagasi mõtlemine viib selleni ,et tahaks laudu avada ja uuesti mängima hakata, kuid tean väga hästi kuhu see viib. Viib selleni, et lihtsalt päevast 4-5 tundi läinud ja seda aega paraku ei ole või noh oleks, aga ei taha pokkerile panna.
        Ma table selectin nii et need 9max deep stack lauad mis on 30+ vpip panen waiting listi ja kui ette tuleb siis vaatan kas on hea või halb laud :D Tervet nimekirja ei viitsi küll läbi vaadata ja nii saan 10 minutiga 8 vaalast lauda lebolt ette

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #6169
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Mängud on surnud vol 4





          Ja paar bluffi ka :

          Üldiselt ei blufi seda spotti aga mõni bluff võiks sees olla



          4x pott shove :D




          Session ise miinuses, ma neid sett vs sett või KK vs AA ei viitsi eriti postitada, kes neid ikka näha tahab
          Last edited by Kakahirmutis; 12.02.25, 13:21.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #6170
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"



            Session ise miinuses, ma neid sett vs sett või KK vs AA ei viitsi eriti postitada, kes neid ikka näha tahab
            mina tahan, muidu mul tunne , et ainult mina saan virtuaalselt pärasoolde lbestita

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #6171
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              mina tahan, muidu mul tunne , et ainult mina saan virtuaalselt pärasoolde lbestita
              Ma arvan siin esimesed 300lk päevikus saabki neid set over set ja KK vs AA vaadata, kunagi sai nagu raskemalt neid üle elatud ja tunne peal nagu maailm teeb sulle liiga. Tänapäeval coolerid ei tundu nagu rääkimist väärtki.

              Üldse keegi kuskil lives või messengeris badbeat storyt/coolerit jagab mulle siis mõte hajub mujale ja lõpus ütled et njaaa

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #6172
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Ma arvan siin esimesed 300lk päevikus saabki neid set over set ja KK vs AA vaadata, kunagi sai nagu raskemalt neid üle elatud ja tunne peal nagu maailm teeb sulle liiga. Tänapäeval coolerid ei tundu nagu rääkimist väärtki.

                Üldse keegi kuskil lives või messengeris badbeat storyt/coolerit jagab mulle siis mõte hajub mujale ja lõpus ütled et njaaa
                hahaha, ei ma ei arva , et maailm mu vastu-licc ei jõua ära oodata,kuna pos variatsioon vahetab praeguse jooksu välja.

                Võtan ka sunrunni vastu heameelega.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #6173
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  hahaha, ei ma ei arva , et maailm mu vastu-licc ei jõua ära oodata,kuna pos variatsioon vahetab praeguse jooksu välja.

                  Võtan ka sunrunni vastu heameelega.
                  Mul jooksid kaardid veits kokku, see JT oli üle pika aja parim käsi :D

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #6174
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Mul jooksid kaardid veits kokku, see JT oli üle pika aja parim käsi :D
                    Ma muidu ütleks ,et sa genereerid suht palju FE mu vastu seal. Aga kuna bb oli väga eriline kuju (mingi laudahiir),siis tänu sellele mu rfi seal oli ikka kitsam kui muidu.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #6175
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Ma muidu ütleks ,et sa genereerid suht palju FE mu vastu seal. Aga kuna bb oli väga eriline kuju (mingi laudahiir),siis tänu sellele mu rfi seal oli ikka kitsam kui muidu.
                      Ma oleks arvanud et avad just laiemalt kuna ta on BB peal, tal ranged polaarsemad


                      Aga kui sa A8o seal mõtled ja foldides ma saan pm 40% chipi lisa siis on päris hea seal JTo vist shoveda, isegi antud juhul kui sa callisid oli 44% equity. Blokin JJ/TT, AT/AJ ka, mis ei ole midagi väga erilist aga midagi ikka.

                      Õigesti mäletan ma olin soliidselt viimase koha stäkiga ka, oleks seal paar tüüpi alla 10bb veel siis fold
                      Last edited by Kakahirmutis; 13.02.25, 07:13.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #6176
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Mängud on surnud vol 5



                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #6177
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          GGnetworkis on valentini päeva värk, et teed karbi lahti ja võid raha saada.

                          Ma sain paar karpi et vastaseid lauas visata ja 0$ :)

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #6178
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            GGnetworkis on valentini päeva värk, et teed karbi lahti ja võid raha saada.

                            Ma sain paar karpi et vastaseid lauas visata ja 0$ :)
                            naisele tood ikka tummisema karbi õhtuks ? :D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #6179
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              naisele tood ikka tummisema karbi õhtuks ? :D
                              Mingi Temu tellimus kõlaks ka hästi.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #6180
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Mingi Temu tellimus kõlaks ka hästi.
                                kuna kaka kirjeldas oma elu graafikut, siis see kõlaks hästi.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...