Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #2506
    Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

    Eesti reg kaotas eelmine käsi 250bb fishile , kasutasin tildi ära :D


    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em $0.10 Ante - 8 players - View hand 2575132
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $102.61
    UTG+1: $93.87
    MP1: $148.73
    MP2: $62.73
    CO: $259.85
    BTN: $125.00
    Hero (SB): $197.02
    BB: $50.00

    Pre Flop: ($1.55) Hero is SB with A 3
    5 folds, BTN raises to $1.50, Hero calls $1.25, 1 fold

    Flop: ($4.30) T 7 K (2 players)
    Hero checks, BTN bets $2.87, Hero raises to $8.78, BTN calls $5.91

    Turn: ($21.86) 5 (2 players)
    Hero bets $17.74, BTN calls $17.74

    River: ($57.34) Q (2 players)
    Hero bets $46.61, BTN calls $46.61

    Final Pot: $150.56
    BTN mucks K 4
    Hero shows A 3 (a flush, Ace high)
    Hero wins $148.06
    (Rake: $2.50)


    Kui selline jooks edasi läheb siis võin 100 BI kokku saada kuu lõpuks :O

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #2507
      Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

      :O

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #2508
        Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
        :O


        Last edited by Kakahirmutis; 11.09.14, 11:13.

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #2509
          Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

          Mis nimi?

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #2510
            Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

            Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
            Mis nimi?
            Pole väga ilus vist nimetada , pole just freddybullit kelle üle nalja teha

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #2511
              Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

              Kakabullit back in action, keep up the good work! :)

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #2512
                Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                Peavalu võiks üle minna , nagu oleks migreen aga samas ei ole nii hull , lihtsalt tüütu ja süda paha

                Pooled sessid on külmapakk talvemütsiga peas :D

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #2513
                  Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                  Kobarpeavalud maybe. See suht serious shit. Vähem nolamist tuleks ka kindlasti kasuks :)

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #2514
                    Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                    Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                    Kobarpeavalud maybe. See suht serious shit. Vähem nolamist tuleks ka kindlasti kasuks :)
                    Puhkepäeva peaks NV tegema küll :D naisega kinno ronima vms , pidutseda nagunii ei viitsi ja trenni ei saa teha :D

                    Comment

                    • Cypher0
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 1512

                      #2515
                      Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Pole väga ilus vist nimetada , pole just freddybullit kelle üle nalja teha

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #2516
                        Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                        Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                        Pole õelnud et ta halb mängija on , lihtsalt naljakas vend :)

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #2517
                          Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                          Kuidas kommenteerid oma liftime profitit mis vene PTR annab?

                          Comment

                          • Cypher0
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 1512

                            #2518
                            Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                            In b4 käed teises arvutis.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #2519
                              Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                              Kuidas kommenteerid oma liftime profitit mis vene PTR annab?
                              Pole eur , pl sees (ei tea kas deep lauad on? )

                              Ja mul käte arv hakkab 2 miljonini jõudma PSis tegelt


                              (lifetime FPPd 250k micros)


                              nl2 käsi olen kustutanud arvutist tho kui ma seal tildist shovemas käin
                              Last edited by Kakahirmutis; 11.09.14, 14:12.

                              Comment

                              • donkament
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1945

                                #2520
                                Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                                whotfru on täpne enam vähem ainult väga suure volüümiga regide ja siis random vaalade suhtes. Muidu paneb üsna suurelt mööda ikka mõni kuu, kui alla 60k käe kuus vms volüümi annad.

                                Comment

                                Working...