Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #2491
    Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

    Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    Väga kena ju Mul volüüm 260K handi vaid ja bb-sid ka vähem teeninud. Samas ei pea ma end veel elukutseliseks ka. Tasuv hobi vaid
    dollarites juba rohkem kui eelmine aasta , ainult et eelmine aasta tuli turnadelt 6k juurde, see aasta neid mänginud väga väga vähe


    10k$ tahaks puhtalt cashi pealt aasta lõpuks ära teha :D
    Last edited by Kakahirmutis; 09.09.14, 13:40.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #2492
      Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Sai see aasta 400k kätt isegi täis , WR siis ~5bb/100 kanti või nii





      Eeskujulik.


      Pole niimoodi swinge nähagi
      Eeskujulik.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #2493
        Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

        sitta on kenasti ehmatatud y

        Comment

        • Majandaja
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 2133

          #2494
          Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          dollarites juba rohkem kui eelmine aasta , ainult et eelmine aasta tuli turnadelt 6k juurde, see aasta neid mänginud väga väga vähe


          10k$ tahaks puhtalt cashi pealt aasta lõpuks ära teha :D
          Endal eesmärk sama. Minna on veel omajagu. GL!

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #2495
            Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

            oblää , viimane sess oli sick , mindsett kadus vist korraks ära ja üritasin paar bluffi teha , õnneks vaaladest puudust ei tulnud ja sain -5 BI pealt BE peale tagasi :D


            Üks maius ka :D

            Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em $0.10 Ante - 2 players - View hand 2574199
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            Hero (BTN/SB): $125.00
            BB: $50.00

            Pre Flop: ($0.95) Hero is BTN/SB with A A
            Hero raises to $2, BB calls $1.50

            Flop: ($4.20) 2 2 Q (2 players)
            BB checks, Hero bets $2.80, BB calls $2.80

            Turn: ($9.80) J (2 players)
            BB bets $8, Hero raises to $20, BB raises to $45.10 all in, Hero calls $25.10

            River: ($100.00) 9 (2 players - 1 is all in)

            Final Pot: $100.00
            Hero shows A A (two pair, Aces and Deuces)
            BB shows 3 5 (a pair of Deuces)
            Hero wins $99.50
            (Rake: $0.50)

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #2496
              Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

              Tra mis laud , lauas 2 vaala paremal , üks callis pre 87s AI , teine callis 3 tänavat KQ kõrgega 250bb regulari maha + 1x T83 floppo 32o 250bb

              Ja mis ma saan? mitte ühtegi paari ega drawd ei flopanud , samal ajal jooksin teistes laudades 3x KK vs AA





              NOT COOL

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #2497
                Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Cash87
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1402

                  #2498
                  Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                  Kuidas sa mängid sellise HUD-ga kui isegi vastase stacki ei näe?

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #2499
                    Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                    Kuidas sa suudad Eestikeelse softiga mängida?

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #2500
                      Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                      Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                      Kuidas sa mängid sellise HUD-ga kui isegi vastase stacki ei näe?
                      pime oled v? :D



                      Tegin wcoopi satikat...esimesed 2 said raha , järgmine käsi sain kohe AK vs 82 ja out , mingi 5k fpp sain tho , top4 olles oli mul 200k+ ja lähimal jälitajal 3x vähem , kaks tüüpi käisid 1 BB peal ära ja siis võitsid 4-5 AI järjest ja uus ring...sick


                      Poker Stars 111FPP No Limit Hold'em Tournament - t4000/t8000 Blinds + t800 - 3 players - View hand 2574497
                      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                      SB: t131135 M = 9.11
                      Hero (BB): t134965 M = 9.37
                      BTN: t116900 M = 8.12

                      Pre Flop: (t14400) Hero is BB with A K
                      BTN raises to t116100 all in, 1 fold, Hero calls t108100

                      Flop: (t238600) 6 4 K (2 players - 1 is all in)

                      Turn: (t238600) A (2 players - 1 is all in)

                      River: (t238600) Q (2 players - 1 is all in)

                      Final Pot: t238600
                      Hero shows A K (two pair, Aces and Kings)
                      BTN shows 9 K (a flush, King high)
                      BTN wins t238600





                      Bummisin HU laudu ka , kuna lasin 6 lauda nl50 + satikat ... sain isegi vaala kätte , tüüp 3bettis 40+ pct ja kasutas erinevaid sizinguid olenevalt kui tugev käsi oli :D pasaga limpis , keskmistega min raises ja nutsiga 3x , 3bettis samamoodi , pasaga min 3bet , nutsiga suurem


                      Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2574498
                      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                      BB: $94.51
                      Hero (BTN/SB): $96.50

                      Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with 6 8
                      Hero raises to $1, BB raises to $3, Hero calls $2

                      Flop: ($6.00) 7 7 5 (2 players)
                      BB bets $7, Hero calls $7

                      Turn: ($20.00) 4 (2 players)
                      BB bets $9.50, Hero calls $9.50

                      River: ($39.00) K (2 players)
                      BB bets $38.50, Hero raises to $77 all in, BB calls $36.51 all in

                      Final Pot: $189.02
                      BB shows K A (two pair, Kings and Sevens)
                      Hero shows 6 8 (a straight, Four to Eight)
                      Hero wins $188.52
                      (Rake: $0.50)




                      Üks küsimus ka...kuidas seda kätt mängida? buttonil fish , avaja nitt reg ja blindil natukene loosem reg (ei saa statsidega copida , euri laud >.<)

                      Tahaks nagu fishi sees hoida aga 4way potti ei taha? või tahan?


                      Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2574504
                      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                      Hero (MP2): $50.00
                      CO: $50.00
                      BTN: $53.84
                      SB: $41.77
                      BB: $53.76
                      UTG: $23.25
                      UTG+1: $53.73
                      MP1: $62.63

                      Pre Flop: ($0.75) Hero is MP2 with A A
                      2 folds, MP1 raises to $1.50, Hero calls $1.50, 2 folds, SB calls $1.25, BB raises to $7, MP1 calls $5.50, Hero raises to $17, 2 folds, MP1 calls $10

                      Flop: ($42.50) Q J 2 (2 players)
                      MP1 checks, Hero bets $33 all in, MP1 calls $33

                      Turn: ($108.50) 3 (2 players - 1 is all in)

                      River: ($108.50) 8 (2 players - 1 is all in)


                      Freddybullit tahtis ka ikka nii väga HUd teha , hakkasin just sessi lõpetama , lasin taga mingi 15 kätt sain 50 euri ja ütlesin tänks
                      Last edited by Kakahirmutis; 10.09.14, 12:41.

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #2501
                        Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                        100% flatin niti sellises situatsioonis. Nit = no money, fish = possibly money :P

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #2502
                          Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust

                          Freddybullit tahtis ka ikka nii väga HUd teha , hakkasin just sessi lõpetama , lasin taga mingi 15 kätt sain 50 euri ja ütlesin tänks
                          haaahaaa

                          Comment

                          • Majandaja
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 2133

                            #2503
                            Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                            Mängisid seda kätt täitsa hästi, kuigi oleks 4betinud mingi 21 peale

                            Comment

                            • ropka11
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1008

                              #2504
                              Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                              No andsin sulle tagasi KKvAA mis enne ära võtsin.Said veel eurosid peale.Oleks pidanud muidugi foldima mis sul muud sai olla.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #2505
                                Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                                Oblää kus pea hakkas lõhkuma , muidu päev läbi kerge peavaluga hiiterdanud , HU bummimine oli nuts :D esimest vastast ootasin 15 min , teine vastane tuli vähem kui 10 sec peale seda kui laua avasin :D korras tüüp oli xD

                                HU täna :





                                Tava graph :
                                pool volüümi nl25 xD






                                100$ stellarini jäi 60 vpp selle teen hiljem ära kui parem olla on





                                Käsi viimasest HU vastasest :



                                Riidid paigas :

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                Mõtlesin et siin küll mastitõmme vähemalt vastas :D aga nice equity :)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                                Oi kui epic river :D

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                                Vahepeal ta sai BI tagasi , polnud midagi teha

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                                Panin just sitout next BB ja siis tuli selline käsi :D Nice :)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...