Re: DeepS1de Pokkeripäevik > Mixime mänge
AT võiks olla vist tõesti ainuke mida suudaks biitida, fold tundub parem siiski
Algselt postitas bi0hazard
Vaata postitust
J 
Q
, A
, 7
, 5
Comment