DeepS1de Pokkeripäevik > Mixime mänge

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • supernova66666
    Grinder
    • Nov 2012
    • 732

    #1

    DeepS1de Pokkeripäevik > Mixime mänge

    Tere.
    Otsustasin, et täna õhtust teen Starsi sissemakse ja hakkan mängima erinevaid mänge, põhirõhk aga on MTT-del. Kindlasti lasen ka SNG-si ja veidikene ka cahi.
    Olen 22 aastane, pokkeriga tegelenud vahelduva eduga aastake, aga pole viitsinud ennast kunagi kätte võtta, kuna põhitöö on senini olemas olnud. Enam aga ei viitsi selle raha eest mida pakutakse midagi sellist teha nagu tegin varem.
    Minu varasem pokkerikogemus piirdub sellega, et teinekord olen igavusest teinud deposiidi ca 50 $ näiteks ja selle eest mõnda turnat mänginud. Mingit regular playerit pole minust kunagi olnud.
    Arvan et päeviku tegemine on hea idee, kindlasti tekkib käsi mille õieti mängimisel ma pole kindel ja seejärel ongi neid hea siia postitada.
    Arvan et alustan ca 20 paiku ja eks ma siis hakkan siia postitama ja abi küsima.
  • supernova66666
    Grinder
    • Nov 2012
    • 732

    #2
    Re: DeepS1de Pokkeripäevik > Mixime mänge

    Algselt mu päevik keelati, kuid tänu rankale see nüüd siis avati :)
    Nüüdseks olen Starsis mänginud 4-5 päeva.
    Deposin 130 $ taala. Alustasin 0.50, 1 $ 90mannide ja 1.50 45man laskmistega. Lasin neid 25-30 lauda korraga.
    Kõrvale mängisin ka mõnda MTT millest 3.30 4kilo garanteed turnal õnnestus 1729 osalejasees 3s koht saada, auhinnaks 450 $
    Seejärel jätsin taalased turnad kõrvale ja asusin grinima 3.50 45manne. Sekka ka 2.50seid 180ne.
    3.50sed on väga easyd imo, väga kerge money.
    Üritan 2.50seid mitte eriti sisse võtta, sest varitatsioon väga suur .

    1.30 knockoudil 9500 mängijat vms, 7k garanteed sain 11 koha. Surusin kui olin 4 of 11 SB pealt(minuni fold) A4s, bb kel oli tsips suurem stäkk kui minul callis 55ga ja ma out

    Eile olid deep runnid ka Big8s (300 of 11k) ja Big 11(700 of 18k) . Kahjuks need kohad normaalsed pappi ei anna. Ka BIG 55 lasin, seal tulin samuti rahadesse, mincash 100 $ vms. Pileti sain satikast.

    Toksisin ka sun milli, seal mängisin kahjuks väga sitasti. Kallis turna üpriski ja hakkasin rapsima.
    Eilne päev siis 250 $ plussi, hoolimata milli kahjumist, tänu bigide mincashidele ja 15 $ 180manni 5ndale kohale.

    Loodetavasti suudan siia huvitavaid käsi edaspidi postitada, et päevik ikka elus oleks.

    Ahjaa unustasin mainida, et sun mil pileti sain ka satikast.

    Seni 4-5 päevaga umbes 1k $ teeninund.

    Hetkel piljardi ja õhtupoole taas grindima.
    Last edited by supernova66666; 03.12.12, 12:57.

    Comment

    • supernova66666
      Grinder
      • Nov 2012
      • 732

      #3
      Re: DeepS1de Pokkeripäevik > Mixime mänge

      Veidike tegin NL25 ka peale seda 3.30 turnahitti

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: DeepS1de Pokkeripäevik > Mixime mänge

        Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
        Algselt mu päevik keelati, kuid tänu rankale see nüüd siis avati :)
        Keelanud ei ole mitte keegi! Lihtsalt ei antud koheselt luba.

        Comment

        • gamblingFTW
          Vana Tegija
          • Aug 2012
          • 1122

          #5
          Re: DeepS1de Pokkeripäevik > Mixime mänge

          Hea on hiiteri pealt alustada. Omast käest teada :D GL !

          Comment

          • supernova66666
            Grinder
            • Nov 2012
            • 732

            #6
            Re: DeepS1de Pokkeripäevik > Mixime mänge

            Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
            Hea on hiiteri pealt alustada. Omast käest teada :D GL !
            Õnneks ma tean misasi on MTT ja selle varitatsioon.
            Kui mängiks esimest korda plaksutaks vist käsi ja oleks kurb, et ma varem pokkeriga pappi ei teeninud.

            Comment

            • supernova66666
              Grinder
              • Nov 2012
              • 732

              #7
              Re: DeepS1de Pokkeripäevik > Mixime mänge

              Loodetavasti tuleb täna ka üks FT ära, hetkel 11 of 11 4.40 8max 2k g
              Enne seda olin pikalt liidrite seas kui ca 20 mängijat alles oli, aga kaotasin ca 60% stäkki QQ v AK

              Poker Stars $4.00+$0.40 No Limit Hold'em Tournament - t3000/t6000 Blinds + t750 - 7 players - View hand 2026154
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              MP: t90575 M = 6.36
              Hero (CO): t73755 M = 5.18
              BTN: t206839 M = 14.52
              SB: t81782 M = 5.74
              BB: t136089 M = 9.55
              UTG: t91012 M = 6.39
              UTG+1: t155878 M = 10.94

              Pre Flop: (t14250) Hero is CO with K 6
              3 folds, Hero raises to t12000, 2 folds, BB raises to t22355, Hero calls t10355

              Flop: (t52960) 2 5 8 (2 players)
              BB bets t7800, Hero raises to t50650 all in

              Final Pot: t68560
              Hero mucks K 6
              Hero wins t68560

              Comment

              • supernova66666
                Grinder
                • Nov 2012
                • 732

                #8
                Re: DeepS1de Pokkeripäevik > Mixime mänge

                3 oudisega enne FT kukkuda on valus

                Poker Stars $4.00+$0.40 No Limit Hold'em Tournament - t3500/t7000 Blinds + t875 - 5 players - View hand 2026171
                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                SB: t387299 M = 26.04
                Hero (BB): t162910 M = 10.95
                UTG: t148589 M = 9.99
                CO: t42866 M = 2.88
                BTN: t352219 M = 23.68

                Pre Flop: (t14875) Hero is BB with A K
                1 fold, CO raises to t41991 all in, 1 fold, SB raises to t386424 all in, Hero calls t155035 all in

                Flop: (t370436) J 6 7 (3 players - 3 are all in)

                Turn: (t370436) 8 (3 players - 3 are all in)

                River: (t370436) Q (3 players - 3 are all in)

                Final Pot: t370436
                SB shows J K (a pair of Jacks)
                Hero shows A K (high card Ace)
                CO shows A 5 (high card Ace)
                SB wins t240088
                SB wins t130348

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #9
                  Re: DeepS1de Pokkeripäevik > Mixime mänge

                  Preflop allinni nimetada "kolmeaudiseks" on natuke meelevaldne. 89s vs 88 on ka nt "kolmeaudine", kuigi 40% equityt. AK vs AA oleks"nulliaudine". Aga see selleks, edu.
                  Last edited by muttaja; 03.12.12, 20:59.

                  Comment

                  • supernova66666
                    Grinder
                    • Nov 2012
                    • 732

                    #10
                    Re: DeepS1de Pokkeripäevik > Mixime mänge

                    LOL
                    Poker Stars $3.19+$0.31 No Limit Hold'em Tournament - t100/t200 Blinds - 8 players - View hand 2026240
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    UTG+1: t4612 23.06 BBs
                    MP1: t2679 13.39 BBs
                    MP2: t2148 10.74 BBs
                    CO: t2244 11.22 BBs
                    BTN: t2618 13.09 BBs
                    Hero (SB): t6484 32.42 BBs
                    BB: t1725 8.62 BBs
                    UTG: t2990 14.95 BBs

                    Pre Flop: (t300) Hero is SB with 9 9
                    6 folds, Hero raises to t6484 all in, BB calls t1525 all in

                    Flop: (t3450) 3 9 6 (2 players - 2 are all in)

                    Turn: (t3450) Q (2 players - 2 are all in)

                    River: (t3450) 8 (2 players - 2 are all in)

                    Final Pot: t3450
                    Hero shows 9 9 (three of a kind, Nines)
                    BB shows J T (a straight, Eight to Queen)
                    BB wins t3450

                    Comment

                    • supernova66666
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 732

                      #11
                      Re: DeepS1de Pokkeripäevik > Mixime mänge

                      Ärkasin täna 18.30. lol. Päevavalgust näen siis kui hommikuti magama lähen. Rohkem mitte.
                      Sai tehtud kohustuslik kinoskäik ja peale seda Reali mäng käima ja big 11 kõrvale tiksuma.


                      PokerStars No-Limit Hold'em, 11 Tournament, 150/300 Blinds 40 Ante (9 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

                      CO (t6012)
                      Button (t24237)
                      SB (t8888)
                      BB (t3040)
                      Shove või veluebet? (UTG) (t12137)
                      UTG+1 (t3393)
                      MP1 (t7330)
                      MP2 (t5757)
                      MP3 (t9295)

                      Shove või veluebet?'s M: 14.98

                      Preflop: Shove või veluebet? is UTG with J, A
                      Shove või veluebet? bets t600, 1 fold, MP1 calls t600, 6 folds

                      Flop: (t2010) A, A, J (2 players)
                      Shove või veluebet? checks, MP1 checks

                      Turn: (t2010) 6 (2 players)
                      Shove või veluebet? checks, MP1 bets t900, Shove või veluebet? calls t900

                      River: (t3810) 7 (2 players)
                      Shove või veluebet? checks, MP1 bets t1200, Shove või veluebet? raises to t10597 (All-In), MP1 calls t4590 (All-In)

                      Total pot: t15390

                      Results:
                      Shove või veluebet? had J, A (full house, Aces over Jacks).
                      MP1 had Q, A (three of a kind, Aces).
                      Outcome: Shove või veluebet? won t15390
                      Last edited by supernova66666; 04.12.12, 21:34.

                      Comment

                      • supernova66666
                        Grinder
                        • Nov 2012
                        • 732

                        #12
                        Re: DeepS1de Pokkeripäevik > Mixime mänge

                        Tahaks küsida ühe 15 taalase 180 man kohta. Villase kohta state ei ole. Kas see on fold or push. Läksin ühe SNG profiga vaidlema selle üle

                        PokerStars No-Limit Hold'em, 15 Tournament, 1000/2000 Blinds 200 Ante (8 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

                        CO (t23453)
                        Button (t30958)
                        Fold või shove? (SB) (t21410)
                        BB (t23048)
                        UTG (t31976)
                        UTG+1 (t22910)
                        MP1 (t83429)
                        MP2 (t32816)

                        Fold või shove? 's M: 4.65

                        Preflop: Fold või shove? is SB with 4, J
                        6 folds, Fold või shove? bets t21210 (All-In), BB calls t19210

                        Flop: (t44020) 6, A, 2 (2 players, 1 all-in)

                        Turn: (t44020) 9 (2 players, 1 all-in)

                        River: (t44020) A (2 players, 1 all-in)

                        Total pot: t44020

                        Tegemist FT-ga.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #13
                          Re: DeepS1de Pokkeripäevik > Mixime mänge

                          Ei mängi MTT aga fold imo. Palju võrdseid stacke ja võimalus saada järgneva ringi jooksul parem rahakoht ilma riskita. Shoveks ainult siis kui BB on eriti räme nitt. ja HERO on viimased x arv käsi carddead passive imagega.

                          Comment

                          • reggie
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 1705

                            #14
                            Re: DeepS1de Pokkeripäevik > Mixime mänge

                            Sealt surud käega, millel on kasvõi õhkõrn showdown value, 4Jofs. seda pole.

                            Comment

                            • supernova66666
                              Grinder
                              • Nov 2012
                              • 732

                              #15
                              Re: DeepS1de Pokkeripäevik > Mixime mänge

                              Ma ise paneksin siin 66+, A8+ Meil on10BB, ei näe mingit põhjust et J4 peaks siin vajutama. Hea reg aga oli kindel, et peab... kuigi jah, täna sellest käest temaga rääkides, tunnistan, et oli veidike tiltis kah eile.

                              Comment

                              Working...