Re: DeepS1de Pokkeripäevik > Mixime mänge
väga wet board ,usun et parim foldida, sest pole käsi mida hero eriti biidiks, on ainult draws ja Q low kicker
Algselt postitas supernova66666
Vaata postitust
K 
8
, K
, 5
Comment