[NLHE cash] Victory loves preparation

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mr_Kenny
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1357

    #196
    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    60-100 proovin ja 30min olen saanud 5 mängu mängida sharky'ga, koppa hakkab ette viskama vaikselt. Kellelgi sama probleem veel? Otsin kahte lauda ka korraga veel...
    Mul suht sama täna

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #197
      Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

      Jh sharky oli kuidagi ekstra uimane 23-1.00 vahel, panin kogu kupatuse kinni ja pärast oli täitsa ok vb traffic öösel väiksem siis ei mämmerdanud nii palju. Sellest ei suuda aru saada, miks sharky üle tühja laua käib ja ei rega vahepeal, näen ise, et on tühi ja jõuan manuaalselt ette....Loll loom. :D

      Comment

      • gamblingFTW
        Vana Tegija
        • Aug 2012
        • 1122

        #198
        Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

        Ma olen ka sama tähele pannud, ma ei tea suht lamp. Äkki tüübil server üle koormatud vms? Samas 30seid regab normaalselt all the time.

        Comment

        • gamblingFTW
          Vana Tegija
          • Aug 2012
          • 1122

          #199
          Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          mõtsin, et natuke igav on aga raha print ei tohiks ju kunagi igav olla :D

          Comment

          • gamblingFTW
            Vana Tegija
            • Aug 2012
            • 1122

            #200
            Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

            Esmaspäevani Inglismaal. Gl grinderid.

            Comment

            • gamblingFTW
              Vana Tegija
              • Aug 2012
              • 1122

              #201
              Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

              Nii vahepeal sai siis Inglismaal käidud. Esimest korda sõitsin lennukiga ja polnudki nii hirmus kogemus, kui juttude järgi eeldasin. Kõva tripp oli aga lühikeseks jäi, 10 päeva oleks paras aeg olnud. Oleks kaineks ka saanud vahepeal :D Sealife'is käisin ka ära ja päris palju fishe oli :D

              Sain sõbrad ka pildile!
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Pärast seda tagasi tulles ainult 30seid teinud ja väga hea restart oli. Mõtlesingi, et võtan nüüd neid shottimisi natuke vaiksemalt, et uueks aastaks 100 bi'ga 60stesse rahulikult maha istuda. Ei kao need 60sed kuskile. Kuu kokkuvõtet ma ei oskagi teha. Pmts on kokkuvõttes BE hyperites. 7-15-30-60-100 limiite mängisin. Kuu algas kehvasti aga turka hitt andis hea boosti.

              30sed see kuu
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              Ülejäänudes limiitides väiksed samplid ja pole millegagi braggida seal.
              Turka hitiga jäin rahule see kuu. Plaanin järgmine kuu vähemalt ühe turka mängida ja ka ühe hiti teha veel.

              Edit: vahetasin päeviku pealkirja ka ära, hea quote filmist The Mechanic. Aa ja plaan on kooliga ka tegeleda see kuu. Mõtsin, et lasen akadeemilise peale aga vaatasin, et pole midagi hullu ja 2-3 nädalaga teeb ilusti asjad ära, kui natuke tööd teha.
              Last edited by gamblingFTW; 30.11.12, 21:52.

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #202
                Re: [30-60$ HT HUsng] Victory loves preparation.

                Hehee endal samasugune pilt UK politseinikega, see vist kõige populaarsem pildistamisteema seal maal, ükskord nägin mingit politseivärvides hobust, päris koomiline oli, vist oli jõulude aeg ja võimalik, et päkapikumüts oli samuti pähe surutud vaesele loomale :D
                Kuidas sharky töötab?
                endal ikka pillub errorit aeg-ajalt ja starsi notesid kaovad samuti ära kui kogu kupatus kinni jookseb, peaks miskit ette võtma aa pole viitsinud veel tegeleda
                GL laudades

                Comment

                • gamblingFTW
                  Vana Tegija
                  • Aug 2012
                  • 1122

                  #203
                  Re: [30-60$ HT HUsng] Victory loves preparation.

                  Inglise politsei on teemas jep :D
                  Sharky töötab 30stes okeilt ja proovisin mingi 5 60st vahepeal, sain ka ilust mänge ja erroreid polnud. Täna simenkoni officeis grindisin natuke, siis viskas mingit errorit. Sul see uuendus tehtud muidu? v.47 vms peaks üleval olema praegu. Ju ta arendab seda alles. Muidu suht lamp jh, et müüb vigast toodet pmts ju
                  glgl.

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #204
                    Re: [30-60$ HT HUsng] Victory loves preparation.

                    Update tehtud jah. Mõtlesin ka see nädal Simenkoni juurde minna sessi tegema aga olin nädala lõpuni Tartust eemal. Järgmine nädal küll võiks mingi ühissessi korraldada kui tal grind käib ikka :) Mindsetile mõjub värskendavalt

                    Comment

                    • simenkon
                      Grinder
                      • Dec 2011
                      • 525

                      #205
                      Re: [30-60$ HT HUsng] Victory loves preparation.

                      Grind ilusti käib.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #206
                        Re: [30-60$ HT HUsng] Victory loves preparation.

                        Minuarust Stars on midagi muutnud lobbyde registreerimises. Näiteks kui ma ootan, et regu vastase saaks, siis mingil hetkel kaob regulari nimi lobbyst ära, nagu oleks unreg pannud. Mina instasit ja sama regular vastas.

                        Comment

                        • gamblingFTW
                          Vana Tegija
                          • Aug 2012
                          • 1122

                          #207
                          Re: [30-60$ HT HUsng] Victory loves preparation.

                          Ühisessid head asjad jep.
                          Ei teagi, mis see kala nende regamistega on siis.. 30stes saan rahulikult tegutseda praegu vähemalt.

                          Comment

                          • tafka31
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 853

                            #208
                            Re: [30-60$ HT HUsng] Victory loves preparation.

                            Kas te kasutate 30stes ka seda regamis proget?

                            Comment

                            • gamblingFTW
                              Vana Tegija
                              • Aug 2012
                              • 1122

                              #209
                              Re: [30-60$ HT HUsng] Victory loves preparation.

                              Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                              Kas te kasutate 30stes ka seda regamis proget?
                              Ma kasutan, sest mugavam on lihtsalt kuigi seal väga vahet pole. Actionit on piisavalt, et saab ilma ka ilusti.

                              Comment

                              • tafka31
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 853

                                #210
                                Re: [30-60$ HT HUsng] Victory loves preparation.

                                Ma arvan ka, et saab ilma ilusti hakkama

                                Comment

                                Working...