Rebz NL10@Pokerstars FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #31
    Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

    Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
    calliks flop ja foldiks turn kui ei improve sellise vastu :D
    This!

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #32
      Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

      instasnap shove aga ei raiseks floppi vaid calliks!

      Comment

      • Rebz
        Julm Donk
        • Jun 2010
        • 31

        #33
        Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

        67/22
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Reg
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        45/21
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        46/5
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        TILT AS FCK!!!
        Kuu esimese 2 päevaga mängitud 8,7k käsi ja 10 Bi miinust, millest 7 tuli täna 2 k käega.tunne nagu mängiks esimest korda. Coolerdatakse nii, et halb hakkab.Suht raske on sellist jama taluda nii, et teen nüüd mõned päevad netipokkeris pausi, kuna mindseti pole ollagi. Hea, et mul osav naine on, kes 2 paarist kilose rummi hittis ja mida me nüüd hävitama hakkasime. Õhtul jälle 2 paari rummi, õllle ja pubipokkeriga. Peab aitama! GL teile grindimises!
        Last edited by Rebz; 02.11.12, 14:25.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #34
          Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

          3bet 3as käsi pre, pole ilmselt selle vastase vastu halb flattida aga OOP ilma initsiatiivita raske mängida...

          10BI standard kõikumine, gl!

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #35
            Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

            uudiseid?

            Comment

            • Rebz
              Julm Donk
              • Jun 2010
              • 31

              #36
              Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

              Tänane Milestone käsi. Ei ühtegi bad beat storyt sel aastal,ega kurtmist,et ei jookse vms.$480
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              kuu võtan kokku mõne päeva pärast :)

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #37
                Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

                Kõmm nl25 roll olemas

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #38
                  Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

                  kirjutasin PM`i

                  Comment

                  • Rebz
                    Julm Donk
                    • Jun 2010
                    • 31

                    #39
                    Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

                    Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                    Kõmm nl25 roll olemas
                    Roll on olemas,aga see aasta jätkan veel NL10s ja ilmselt jaanuaris hakkan NL25s paugutama:)

                    Comment

                    • Rebz
                      Julm Donk
                      • Jun 2010
                      • 31

                      #40
                      Re: Rebz NL10@Pokerstars FR


                      profit:360
                      hititud milestone:480
                      FTP boonus 175
                      stellar:50
                      kokku:$1065
                      Rekordkuu!
                      uue kuu eesmärgid:
                      rohkem positsiooni, vähem callimist ja rohkem raisemist ja punane joon enam-vähem nulli!

                      Suht kuu aega lasin ülinitti 12/10 ja kuu lõpus vaatasin Estpatriku NL 25 video ära, mis mu maailma päeva pealt muutis. Nagu ka graafiku lõpust näha, hakkas showdown joon enam-vähem nullis jooksma ja statsid 16/14. Alguseks hea küll. Kui kellelgi on õppevideosid jagada, siis jagage minuga ka.
                      detsembris-jaanuaris tahaks nl25 minna. Edu mulle!
                      Last edited by Rebz; 01.12.12, 22:37.

                      Comment

                      • Majandaja
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 2133

                        #41
                        Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

                        Estpatricku NL25 video? Olen vist millestki ilma jäänud. Kust ma selle leian?

                        Korralik kuu! GL detsembrks! Ootan sind NL25 siis jaanuaris, kui ma siis juba NL50-s ei rända.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #42
                          Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

                          Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                          Estpatricku NL25 video? Olen vist millestki ilma jäänud. Kust ma selle leian?

                          Korralik kuu! GL detsembrks! Ootan sind NL25 siis jaanuaris, kui ma siis juba NL50-s ei rända.
                          ESTPatricku videod: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...e=&table_size=

                          Videode vaatamiseks pead sisse logima. Seal on ka teisi vanu videosid. Nende nägemiseks eemalda filter.

                          Comment

                          Working...