Rebz NL10@Pokerstars FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rebz
    Julm Donk
    • Jun 2010
    • 31

    #1

    Rebz NL10@Pokerstars FR

    Tere! Mina olen Rebz (PS Rebziinou) Pärnust ja olen cashi mänginud umbes aasta aega. Enne seda mängisin FTP-s micro STT-sid, kokku on kogemust umbes 3 aastat. Cashiga(NLHE) alustasin NL2-st ning nüüd olen jõudnud NL10-ni, kus on tekkinud väikseid probleeme. :)
    Oma mänguga üritaks jõuda sinnamaani, et järgmisest aastast biidin NL25. Probleem on selles, et tegelikult olen üsna donk.
    Päeviku otsustasin teha selleks, et endast targematega käsi ja statse jne arutada, loodetavasti on sellest palju abi.

    Alustuseks lisan ka mõned graafikud.

    All time:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    NL2:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    NL5:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    NL10:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Statid lisan veidi hiljem.
    Peatse kohtumiseni! :)
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

    edu!

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

      Graafikutelt ei paista küll, et üsna donk oled :D
      NL10's on miski kräpp ainult aga see paistab standard.

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #4
        Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

        Scared money obv.

        GL, küll tuleb!

        Comment

        • Rebz
          Julm Donk
          • Jun 2010
          • 31

          #5
          Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

          Positsioonid:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          ja üldine:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          NL 10 siis :)
          Kriitika on teretulnud.
          Üldiselt olen mänginud 10 lauda korraga ja sessid nii kuidas juhtub, 2-6 tundi. kui tunne on hea, lasen pikemalt, ja kui mitte, siis üritaks lõpetada.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #6
            Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

            Tundub solid minumeelest

            Comment

            • Viiidrik
              Jube Noob
              • Dec 2009
              • 128

              #7
              Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

              Ma arvan, et sa pead võibolla rohkem tableselectima. NL10s peaksid leidma küll 10 lauda kus on vähemalt 2-3 fishi ja sellistes laudades kus palju fishe, võiksid rohkem käsi ka mängida, et vb liiga nit oled.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #8
                Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

                viimastelt positsioonidelt tõmba loosemaks.

                Comment

                • Rebz
                  Julm Donk
                  • Jun 2010
                  • 31

                  #9
                  Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

                  laudu valin küll hoolikalt.üldjuhul plrs/flop 25+ ja kui alla 20 langeb otsin uue laua. positsioonimäng on mul tugevalt paranenud viimastel kuudel nii et usun et suund on õige. omaarust suurimad leakid on blindid mis liiga suurelt miiinuses on ja vs 3bet call yle 30 on vast liiga palju? Ja steal 35+ hetkel 28

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #10
                    Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

                    W$SD võiks ka suurem olla mõne % võrra

                    Comment

                    • Rebz
                      Julm Donk
                      • Jun 2010
                      • 31

                      #11
                      Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

                      Käsi nr 1. Tundus hea mõte flopis nupud keskele kühveldada.blind vs blind ka et mis tal seal ikka on:D standard või ülemängitud? vastane 14/10/108 kätt.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Käsi nr 2: vastane 11/9/300 kätt.Ei näinud midagi millest AA ees olla võiks. üsna ez fold või mis?
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      käsi nr 3: Vastane 5/3/300 kätt.Mis siin nüüd toimus sellest ma aru ei saa.panin ta madalamale setile mis oleks suht loogiline.aga noh seekord läks siis nii:)
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #12
                        Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

                        1 kätt ei foldi flopis obv
                        2 wp,riveri aint betiks suuremalt
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • Rebz
                          Julm Donk
                          • Jun 2010
                          • 31

                          #13
                          Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

                          kas esimeses käes on ok kui flopis nupud keskele saab või oleks mingit muud varjanti näinud?

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #14
                            Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

                            ok jah

                            Comment

                            • Rebz
                              Julm Donk
                              • Jun 2010
                              • 31

                              #15
                              Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

                              Kuu läbi ja teen väikese kokkuvõtte. hindaks end 10 palli süsteemis 4,5. Kogesin oma elu kõige hullemat halba jooksu mis omakorda viis tildini ja nii ta läks! Vabanduseks ütleks,et siiski esimene kuu NL10s ja uuel kuul olen parem!
                              Suurim miinuspäev oli 12 bI. edaspidi,kui kaotan 5 bi siis lauad kinni ja järgmisel päeval uue hooga. Muidu tundub biiditav limiit, kui mõned probleemsed kohad paika saaks.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              Working...