Tere! Mina olen Rebz (PS Rebziinou) Pärnust ja olen cashi mänginud umbes aasta aega. Enne seda mängisin FTP-s micro STT-sid, kokku on kogemust umbes 3 aastat. Cashiga(NLHE) alustasin NL2-st ning nüüd olen jõudnud NL10-ni, kus on tekkinud väikseid probleeme. :)
Oma mänguga üritaks jõuda sinnamaani, et järgmisest aastast biidin NL25. Probleem on selles, et tegelikult olen üsna donk.
Päeviku otsustasin teha selleks, et endast targematega käsi ja statse jne arutada, loodetavasti on sellest palju abi.
Alustuseks lisan ka mõned graafikud.
All time:
NL2:
NL5:
NL10:
Statid lisan veidi hiljem.
Peatse kohtumiseni! :)
Oma mänguga üritaks jõuda sinnamaani, et järgmisest aastast biidin NL25. Probleem on selles, et tegelikult olen üsna donk.
Päeviku otsustasin teha selleks, et endast targematega käsi ja statse jne arutada, loodetavasti on sellest palju abi.
Alustuseks lisan ka mõned graafikud.
All time:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
NL2:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
NL5:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
NL10:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Statid lisan veidi hiljem.
Peatse kohtumiseni! :)






, J
, Q
, 3
Comment