Rebz NL10@Pokerstars FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #16
    Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

    volüüm on väga hea

    Comment

    • Rebz
      Julm Donk
      • Jun 2010
      • 31

      #17
      Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
      volüüm on väga hea
      158 tundi. mõnigi päev venis üle 10 tunni.ilmselge leak!

      Comment

      • Rebz
        Julm Donk
        • Jun 2010
        • 31

        #18
        Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

        vastane 12/10/3bet2,5. on seal mingigi võimalus et AA KK vastu ei vahi?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #19
          Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

          Flopil raisesid for information ja said selle. Milles siis nüüd küssa?

          Comment

          • Majandaja
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 2133

            #20
            Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

            Olen pea iga sess sind laudades kohanud. Showdownile pole vist veel jõudnud. Alustasin mängimist nädal tagasi. Limiit on tõesti vägagi biiditav. Olen lõpetanud seni 6 päeva 7-st plussis. Esimene oli see kena miinuspäev kui kaotasin 1000 handiga umbes 6 BI-d. Suudsin eile korralikult tuld anda ja praeguse Eesti aja järgi 00.30 sain kätte silverstari. Hea, et pokerstars tänu kella keeramisele lisatunni andis. 6 lauaga tuleb VPP-sid ja FPP-sid ikka suht aeglaselt, see eest saab noteda korralikult ja veidi loomingulisemalt läheneda.
            Novembri teises pooles nl16? Endal vähemalt selline eesmärk, kui kõik sujub nii edasi nagu seni.
            Mis sa arvad blindide restealist nl10-s? Olen täheldanud, et BU avamisel saab blindidelt ikka väga tihti 3beti suht lightilt(A9+,KJ+). Samuti flopi check/3betitakse väga ohtralt.
            Alguses tundus võrreldes Muchos Mergega ikka kordades agressiivsem, hakkasin suht koheselt vastu rexidele ja enam nad mind nii palju ei 3beti. Saab paremini cbetiga pankasid kätte.
            Edu laudades!

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #21
              Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

              Lmao, snäpfoldiks sellise niti vastu.

              Comment

              • totaldonk
                Grinder
                • Dec 2009
                • 914

                #22
                Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

                calliks flop ja foldiks turn kui ei improve sellise vastu :D

                Comment

                • IsandJoberst
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 326

                  #23
                  Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

                  Algselt postitas Rebz Vaata postitust
                  vastane 12/10/3bet2,5. on seal mingigi võimalus et AA KK vastu ei vahi?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Mis sample on?

                  Comment

                  • Rebz
                    Julm Donk
                    • Jun 2010
                    • 31

                    #24
                    Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

                    Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
                    Mis sample on?
                    1,3k kätt.suht piisav sample

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #25
                      Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

                      a miks sa raised seal flopis siis?

                      Comment

                      • Rebz
                        Julm Donk
                        • Jun 2010
                        • 31

                        #26
                        Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

                        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                        a miks sa raised seal flopis siis?
                        Et teada saada kus ma olen.Suht kallilt,aga sain mis tahtsin.Usalda nitti,aga kontrolli

                        Comment

                        • IsandJoberst
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2008
                          • 326

                          #27
                          Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

                          Algselt postitas Rebz Vaata postitust
                          Et teada saada kus ma olen.Suht kallilt,aga sain mis tahtsin.Usalda nitti,aga kontrolli
                          Oleksid AA;KK ka floppi raisenud?

                          Comment

                          • Rebz
                            Julm Donk
                            • Jun 2010
                            • 31

                            #28
                            Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

                            Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
                            Oleksid AA;KK ka floppi raisenud?
                            Siis oleks preflop nupud keskel olnud.

                            Comment

                            • IsandJoberst
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 326

                              #29
                              Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

                              Algselt postitas Rebz Vaata postitust
                              Siis oleks preflop nupud keskel olnud.
                              Mis mõte siis sellel QQ callil oli kui sa isegi sellisel flopil bustoks ei lähe?

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #30
                                Re: Rebz NL10@Pokerstars FR

                                Suht bad play

                                Comment

                                Working...